Προς το περιεχόμενο

Michael s Amott tone quest


fm

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πως μπορω ν εχω τν ηχο του θεου Amott?Περισσοτερο με ενδιαφερει ο ηχος του στους Spiritual Beggars(το συγκροτημα απλα σπερνει) καθως ασχολουμαι κυριως με stoner rock  και αρκετα λιγοτερο με metal(ειδικα death,black....whatever)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν μπορεις να τον εχεις,βρες τον ΔΙΚΟ σου ηχο (ειναι και πιο ενδιαφερον αλλωστε).

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στους Beggars παιζει live με το ιδιο μεταλαδικο set-up του,τους εχω δει 2 φορες και δεν βρηκα κατι "vintage" στο gear του.Τωρα στο στουντιο μπορει να γραφει με οτι θελει...ποιος ξερει.Παντως ο ηχος των Beggars δεν μπορω να πω οτι ειναι κ ο πιο αντιπροσωπευτικος για την stoner φαση...ειναι λιγο "πλαστικος",

καμια σχεση με την αμερικανικη κ αγγλικη σχολη και τη λατρεια τους στα αναλογικα... ;)

Texas tone that's bad to the bone...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θελω εαν παρομοιο ηχο επειδη ειναι σχετικα ευελικτος γιατι εαν αποκτησω ολο το gear  γα ενα καθαρα stoner ηχο τοτε θ ειμαι λιγο περιορισμενος  δν νομιζετε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου