Προς το περιεχόμενο

Boss Gt-10 BASS (HELP)


bs_ane

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα σε ολους.Πηρα την Boss Bt-10 και θελω μεγαλη βοηθεια για να φτιαξω ηχους.Εχει πολλα πραγματα και επιλογες.Θελω καθαρα μπασσα με ογκο περιπου.Μπορει καποιος να βοηθησει??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα σε ολους.Πηρα την Boss Bt-10 και θελω μεγαλη βοηθεια για να φτιαξω ηχους.Εχει πολλα πραγματα και επιλογες.Θελω καθαρα μπασσα με ογκο περιπου.Μπορει καποιος να βοηθησει??

 

Μηπως εννοεις τη GT-10B; Σε τετοια μηχανηματα, καλως η κακως, πρεπει να διαβασεις σε βαθος το manual για να βγαλεις καλο ηχο. Ριξε μια ματια στα presets για να δεις αν καποιο σε καλυπτει μεχρι να μαθεις να τη δουλευεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι αυτην εννοω.το παλευω με το εγχειριδιο.απλα απο οτι εχω μαθει στα σκυλαδικα οι μπασιστες οι περισσοτεροι παιζουν με πεταλιερες κυριως και βγαζουν τελειο ηχο.μπας και μπορει καποιος να βοηθησει να βγαλω τετοιο ηχο περιπου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εννοω φιλε μου,οτι αυτοι βγαζουν πολυ καλο ηχο.εγω θελω να σεταρω την πεταλιερα.εχει πολυ πραμα και χρειαζομαι καποια βοηθεια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Τίποτα από τα εργοστασιακά δεν σου κάνει;

Μήπως φταίει κάτι άλλο;

 

Αν όχι, τότε θέλει ψάξιμο. Όμως, μπορούν να σε βοηθήσουν από το κατάστημα που την αγόρασες γι'αυτό που ζητάς. Μάλλον.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο "τέλειος" ήχος είναι υποκειμενικός που λες...

δεν ξέρω τι θες για να σου πω τι να ρυθμίσεις! αυτό που θα πρότεινα είναι να κάνεις δοκιμές σε ΕΝΑΝ ενισχυτή με σταθερές ρυθμίσεις ώστε να την μάθεις. Από κει και πέρα όπως είπαν στο μαγαζί που την αγόρασες. Αν και νομίζω ότι ΜΟΝΟ εσύ θα το καταφέρεις ψάχνοντάς το...

;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πηραματίσου με τα ακουστικά! ούτως η άλλος ο οποιοσδήποτε όταν είναι να παίξει σε ξένο ενισχυτή πειράζει τη χροιά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου