Προς το περιεχόμενο

Καλυτερα ακουστικα για μιξη??


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σ'ευχαριστώ φίλε Freerock! Δηλαδή κλειστού τύπου ακουστικά "dj" μάλλον μια χαρά θα μου κάνουν, ε; Απλά... το φοβόμουνα λίγο αυτό το "dj" !!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 33
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Οι dj τα θελουν κλειστα για να μην ακουνε τα ηχεια του μαγαζιου που παιζουν μουσικη,

εσυ,για να μη σ ακουνε οι αλλοι... :)

Πηγαινε εδω:

 

http://www.thomann.de/gr/search_dir.html?xsid=d45c224f17973ab73756650735df50b4&sw=headphones+closed

 

θα βρεις ποικιλια,τιμες,μοντελα...

 

εγω πανω απο 50 ευρω δε θα δινα παντως...

 

καλες αγορες! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι μιξη με ακουστικά!! βρες αλλο τροπο, στα ακουστικά όλα ακούγονται ωραια και καλά ακόμα κι αν δεν ειναι, οπότε θα έχεις βγάλει κάτι που σε ηχεία θα κλωτσαει χΔ, 

 

(σχεδον παντα τα ακουστικά βγάζουν πολλά μπάσα και κρύβουν τα πρίμα, οπότε θα ξεγελαστεις και θα προσθέσεις εξτρα πρίμα και θα αφερέσεις μπάσα οστε να ακουγεται το κομμάτι στα ακουστικα οκ)

 

με μια λεξη,

 

αποτυχία :-*

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι ρε τσακ μπαμ! Thanks so much, τα ξέρω όλα αυτά! Δεν πρόκειται να κάνω μίξεις με ακουστικά! Απλά μόνο τη βρώμικη δουλειά μες στη νύχτα!! Κυρίως midi editing! Κόψε ράψε, copy paste, "Control + D", quantize, velocities, transporto, επιλογή vsti, κλπ κλπ...!!

Για μίξη εμπιστεύομαι ΜΟΝΟ τις ηχειάρες μου!!  ;)

(Που είναι και τελείως ουδέτερα, το είχα προσέξει πολύ αυτό, κατά την επιλογή τους!)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου