Προς το περιεχόμενο

ενισχυτης για μπουζουκι


Προτεινόμενες αναρτήσεις

γειας παιδιά. θα ήθελα τη βοήθεια σας για την αγορά ενός ενισχυτή μπουζουκιού. σε ποια σαιτ μπορω να κοιταξω? Η αν εχετε να προτεινετε κατι εσεις ακομη καλυτερα.επισης υπάρχει κάποια μάρκα core ή καπως έτσι??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δωσε καποιες πληροφοριες ακομη,οπως ποσα χρηματα διαθετεις,αν προκειται για live η για σπιτι κ.λ.

Εγω προσωπικα ειχα ακουσει για το "αερακι" οπως συνηθιζεται να το λενε,μεχρι που το ακουσα κι απο κοντα κι ειναι οντως καταπληκτικο.

http://www.thomann.de/be/aer_compact_60.htm

Εχει και μικροτερους,και μεγαλυτερους,εχω αυτον ειχα ακουσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για πίστα ειναι..Ο μαγνήτης από τι μου έχουν πει δεν έχει ΄παίζει ιδιαίτερο ρόλο..Ξέρετε ποια ειναι η διαφορά με σόλιτερ κ τι ειναι γενικά καλύτερο? Ψάχνω ως 100 βατ κ η τιμή δεν θέλω να ξεπεράσει τα 600ευρω.Κ για μεταχειρισμένο δεν υπάρχει πρόβλημα αλλά δεν ξέρω που να ψάξω. Επίσης εδώ (Ηράκλειο) ο καθένας προωθεί την εταιρία με την οποία συνεργάζεται οπότε να σε κατατοπίσουν πλήρως δεν γίνεται.. περιμενω λοιπόν τη βοήθεια σας :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δες κι αυτό

http://www.cromacord.net/amp/index.php/eng/Products/PODIUM-XVP-120watt

 

Ο μαγνήτης από τι μου έχουν πει δεν έχει ΄παίζει ιδιαίτερο ρόλο..

 

όντως, άμα θες τον βγάζεις και τελείως  ;)

"[...] the stupid are cocksure while the intelligent are full of doubt."

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα αργότερα...

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου