Προς το περιεχόμενο

Marshall AFD100: ρέπλικα του ενισχυτή του Appetite For Destruction!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τον ακούσατε; Νομίζω οτι κάνανε πολύ καλή δουλειά στη marshall..Το slash tone ακούγεται ξεκάθαρα..  ;)

 

 

ωχ παλι βρηκαν τροπο να μας τα παρουν οι κουφαλες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 57
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Τι βιογραφικό;; Την έχει πάρει τη θέση με βίσμα αυτός ο ατάλαντος..   ;D ;D

Μπορεί να θέλουν και έναν δεξιόχειρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίος ήχος... από τα δείγματα τουλάχιστον,

αν και το appetite είναι πολλά περισσότερα από τον ήχο ενός ενισχυτή!!!

 

μπράβο στη marshall.

Make a married woman laugh and youre halfway there

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεί να θέλουν και έναν δεξιόχειρα

 

Αυτους τους δυσκολους καιρους με τις μειωσεις προσωπικου παντου,το πολυ πολυ να βρουν κανεναν που τα κανει ολα και συμφερει  ;D

 

i6md0w.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τον εχω ηδη προπαραγγειλει  και οταν ερθει με το καλο θα κανω μια καλη αναλυση και συγκριση με αλλα 3 μαρσαλλακια που εχω..

 

νομιζω η μεγαλη μαγκια(αν και ειναι μια απλη μοντα που την εχω κανει στους ενισχυτες μου ) ειναι που παιζει και σε χαμηλες εντασεις οπως και το footswitch που πρωτη φορα παιζει σε πλεξι και θα βολεψει αλλα καθως και οι λαμπες που χρησιμοποιει...λαμπες που παιζει στον 800αρι του και ο zakk wylde...

 

anyway  ανυπομονω...αλλα μην ξεχναμε πως ενας καλος μαστορας και σε εναν απλο πλεξι αμα ξερει μας κανει παπαδες...και μπορουμε με ενα καλο eq και ενα πεταλακι να πετυχουμε αρκετους ηχους...δεν ειναι αναγκη να παρουμε το αυθεντικο reiisue του slash..εκτος αν εχουμε την δυνατοτητα...ολα ειναι marketing ας μην γελιομαστε...

 

οπως ειχε βγει και ο jubilee που σπερνει...κοιταξτε ποσοι 800αρηδες εχουν μονταριστει και παιζουν το ιδιο καλα και καλυτερα ομως....

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τολμώ την πρόβλεψη οτί θα είναι ο Silver Jubilee της δεκαετίας.

 

treloagori τι τιμή πέτυχες?

"And remember Carol, the last card is the Alien card. We are going to have to build space-based weapons against aliens and all of it is a lie"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τον εχω ηδη προπαραγγειλει  και οταν ερθει με το καλο θα κανω μια καλη αναλυση και συγκριση με αλλα 3 μαρσαλλακια που εχω..

 

Σκέφτομαι να τον παραγγείλω και εγώ..Αλλά δεν ξέρω,να προτιμήσω dv ή thomann;

Απο αγγλία έχει γύρω στα 50 ευρώ λιγότερο αλλά με τις μπρίζες τι θα παίζει;Ο συγκεκριμένος ενισχυτής δεν έχει επιλογή voltage.Θα είναι εντάξει;

 

Πάντως το μεγαλύτερο θετικό του είναι το ενσωματομένο attenuation,ενώ το μειονέκτημα του είναι οτι δεν έχει καθαρό κανάλι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου