Προς το περιεχόμενο

Κατασκευή Project Studio beeros05


Προτεινόμενες αναρτήσεις

μπυρο ο Θεος θα σου φτιαξει το στουντιο ?

 

το ΚΥΡΙΟΣ με ΚΕΦΑΛΑΙΑ το χρησιμοποιησα για να τονισω οτι ο ιδιοκτητης της εταιρίας ειναι όντως κύριος όχι Ο ΚΥΡΙΟΣ για τους θρησκευόμενους.

σχεφτηκα να την κανω πριν την επισημανση αλλα μετα ξεχαστηκα  ;D

www.reverbnation.com/steamrollerassault

www.youtube.com/user/beeros05

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 63
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Ρε Σπυρο προς θεου μην χαλας χρονο και φαια ουσια ΑΠΛΑ ελα να δεις το δικο μου και θα αποφασισεις σε 5 λεπτα .Ακομα και αυτα τα λαμινατε ,ισοματ κλπ δεν χρειαζονται γιατι εισαι σε ΥΠΟΓΕΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗ ΦΥΣΗ ΤΟΥ ΕΧΕΙΣ ΤΟ ΑΒΑΝΤΑΖ.Οπως λεει και ο Βαγγελης με 1000 ευρω εχεις και εξαερισμο (οχι κλιματισμο να εξηγουμεθα) .Ολα μαζι τα εξοδα δεν θα πανε παραπανω ,τι τους κουβαλας τους ανθρωπους των εταιρειων αυτοι ειναι επαγγελματιες και θελουν να παρουν δουλεια (και λογω κρισης κοπανανε λιγο παραπανω για να βγαλουν τα σπασμενα ) .Ας μην τους κατηγορουμε παιδια η κατασταση ειναι :'' Ο σωζων εαυτω σωθητω '' οποτε μαζεψου και ''follow me '' χωρις εξοδα ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΕΛΑΛΗΣΑ ΑΠΑΞ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι Βαγγελη μου 15 χηνες μου ζητησε μια απο τις καλυτερες εταιριες λες και ειμαι επιχειρηματιας!

και του λεω ρε φιλε εγω ενας ιδιωτης ειμαι τι μου ζητας τοσα λεφτα...?

Τέσπα...θα επενδυσω σε εξαερισμο κλιματισμο εννοειται!

Ενα ονειρο θα το κανω πραγματικότητα!!! Δε μπορειτε να φανταστειτε πως ειμαι τωρα...! τρεμω απο τη χαρα μου...νιωθω σα 5χρονο και γουσταρω!

Ενα απλο πλωτο δωματιο θα κανω χωρις παραθυρα...δε χρειαζονται ουτως η αλλιως υπογειο ειναι!

Ακουσεκει 15.000! ΟΥΣΤ!!!

 

Καλημέρα παιδιά,

Πριν από 2 χρόνια βρέθηκα σε 2 διαφορετικά "δωμάτια" που έχει κάνει αυτή η "καλύτερη εταιρεία" ...

 

Το πρώτο ήταν ένα υπόγειο prive drum room σε πολυκατοικία το οποίο είχε σχετικά μέτρια ακουστική , του είχε φάει 40 πόντους γύρω-γύρω από τοίχους για (παγίδες κλπ) εκτός τους τσιμεντόλιθους που βάζει ο συγκεκριμένος για  ηχο-μόνωσης (μάζα) δηλαδή σύνολο γύρω στα 55cm !!! . Και χωρίς σοβαρό εξαερισμό (10 λεπτά έπαιζε ο φίλος μου και θέλαμε οξυγόνο !!!)

 

Κόστος: 10.000 Εuros

Διαστάσεις: 3.50μ Χ 3.00μ

Ηχομόνωση: Μέτρια

Ακουστική: Μέτρια

 

Σημείωση: Στον πρώτο όροφο ακούγαμε κανονικά τις "χαμηλές" από την την μπότα του φίλου!

 

Το δεύτερο δωμάτιο ήταν σε ένα  πιο "επαγγελματικό στουντιάκι" το οποίο είχε μεν είχε λίγο καλύτερο εξαερισμό κλπ αλλά ήταν DEAD ... Δεν "κουνιόταν" σχεδον τίποτα από τα 10.000 ΗΖ, άκουσα εκει μέσα φωνούλες, και ακουστικές κιθάρες ... ένα session δράμα!!!  :'(

 

Κόστος: 15.000 Εuros

Διαστάσεις: 4.00μ Χ 3.00μ

Ηχομόνωση: Καλή

Ακουστική: Άθλια για το σκοπό που μελετήθηκε

 

Τα συμπεράσματα δικά σας!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε Σπυρο προς θεου μην χαλας χρονο και φαια ουσια ΑΠΛΑ ελα να δεις το δικο μου και θα αποφασισεις σε 5 λεπτα .Ακομα και αυτα τα λαμινατε ,ισοματ κλπ δεν χρειαζονται γιατι εισαι σε ΥΠΟΓΕΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗ ΦΥΣΗ ΤΟΥ ΕΧΕΙΣ ΤΟ ΑΒΑΝΤΑΖ.Οπως λεει και ο Βαγγελης με 1000 ευρω εχεις και εξαερισμο (οχι κλιματισμο να εξηγουμεθα) .Ολα μαζι τα εξοδα δεν θα πανε παραπανω ,τι τους κουβαλας τους ανθρωπους των εταιρειων αυτοι ειναι επαγγελματιες και θελουν να παρουν δουλεια (και λογω κρισης κοπανανε λιγο παραπανω για να βγαλουν τα σπασμενα ) .Ας μην τους κατηγορουμε παιδια η κατασταση ειναι :'' Ο σωζων εαυτω σωθητω '' οποτε μαζεψου και ''follow me '' χωρις εξοδα ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΕΛΑΛΗΣΑ ΑΠΑΞ.

 

Περικλη μου εχεις ''ξεχασει'' ενα σημαντικότατο θέμα

Έχω ενοικάρηδες

Αδερφό με οικογένεια (τα πιτσιρικια θα μεγαλώσουν, θα πάνε σχολειο κτλ)

Οι γονείς μου είναι 70 χρονών άνθρωποι (χτυπα ξύλο, αλλά ρελιστικά να το πάρουμε μπορεί να ξεκινήσουν θέματα υγείας)

Θέλω να παιζω με την ησυχία μου χωρίς να χαλάω την ησυχία τους και θα εξαντλήσω κάθε ενδεχόμενο για αυτό το θέμα

 

Όσον αφορα για αυτό που λες ότι λόγω κρίσης κοπανανε παραπάνω...

Ο ανθρωπος που ήρθε ήταν σταράτος στα λόγια του, τα υλικά τα παίρνει 40% κάτω από τις τιμές εμπορίου. Αν το κάνω μόνος μου θα μου βγει κανα 2.000 (πιστευω) παραπάνω από το να το κάνω μόνος μου αλλά δεσμευεται ΓΡΑΠΤΑ για τα αποτελέσματα συν το ότι δεν ακουσα κάτι κακό για αυτόν ίσα-ίσα μόνο τα καλύτερα, επίσης δεν χρεώνει το ίδιο μια επιχείρηση με έναν ιδιώτη γιατί πολύ απλά ιδιωτης-επιχείρηση δεν είναι το ίδιο

 

Πριν από 2 χρόνια βρέθηκα σε 2 διαφορετικά "δωμάτια" που έχει κάνει αυτή η "καλύτερη εταιρεία" ...

 

μπορείς να μου πεις με pm σε ποια εταιρία αναφέρεσαι?

www.reverbnation.com/steamrollerassault

www.youtube.com/user/beeros05

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπραβο ρε σ beeros05 για την ορεξη και για το μερακι που εχεις!

οσο λεφτα και να δωσεις αξιζει γιατι πρωτα απο ολα θα περνας εσυ καλα!(ενταξει μην σε κλεψουν κιολας) σε ολη μας την ζωη πεταμε τοσα χρηματα σε ανουσιες βλακιες το να φτιαξεις τον δικο σου χωρο για να παιζεις μουσικη ειναι οτι πιο ομορφο και "χρησιμο" μπορεις να κανεις!

καλη συνεχεια!  ;)

A musician who is travelling with the old blues while searching the psychedelic groovie sounds of the 60's with his guitar.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

ρε παιδια χθες καθως εκανα τσαρκα σε διαφορα μαγαζια ειπα να μπω και σε ενα μαγαζι με οργανα γυμναστικης.ειδα τους διαδρομους πανω σε μια επιφανεια με λαστιχο. ρωτησα τι ηταν αυτο και ποιο το κοστος για αυτο. ο τυπος μου ειπε οτι ειναι ειδικο ταρταν το οποιο χρησιμοπειειτε σε γυμναστηρια για σβηνουν ολοι οι κραδασμοι εκει πανω.μου φανηκε καλο και νομιζω οτι αν το βαλει καποιος για να εχει τα τυμπανα του εκει πανω δεν θα εχει καποιο ιδιαιτερο προβλημα.αν το εχει δει καποιος και εχει αποψη για το συγκεκριμενο υλικο ας τη πει να βοηθησουμε το beero αλλα και τους υπολοιπους που θελουμε η φτιαχνουμε ενα τετοιο χωρο.η τιμη που μου εδωσε ειναι 50ευρω το κομματι και για ενα απλο σετ τυμπανα χρειαζομαστε 4 τετοια κομματια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα Jumbo εχει 10€ το κομμάτι... ;D και με σχεδια με αρκουδάκια κιόλας!

Λοιπόν, η διαφορά στο επαγγελματικό τατάμι με του jumbo είναι ότι το επαγγελματικό είναι αντιμικροβιακό κάτι το οποίο δεν σε απασχολεί αν είναι να βάλεις τύμπανα επάνω

 

Το στουντιο μάλλον θα το ξεκινησω τέλη Αυγούστου

 

www.reverbnation.com/steamrollerassault

www.youtube.com/user/beeros05

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το ειπα γιατι αυτο που ειδα ηταν πολυ σκληρο και δεν εχει καμια σχεση με αυτο που πουλανε στο jumbo κατι σαν αυτο αλλα δεν ξερω κατα ποσο κανει για τι δουλεια που το χρειαζεσε  http://www.bbclub.gr/fitness/gr/products.php?action=view&cat=118&id=1383

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα Jumbo εχει 10€ το κομμάτι... ;D και με σχεδια με αρκουδάκια κιόλας!

Λοιπόν, η διαφορά στο επαγγελματικό τατάμι με του jumbo είναι ότι το επαγγελματικό είναι αντιμικροβιακό κάτι το οποίο δεν σε απασχολεί αν είναι να βάλεις τύμπανα επάνω

 

Το στουντιο μάλλον θα το ξεκινησω τέλη Αυγούστου

 

Λογω ΚΡΙΣΗΣ αναλαμβανω εργολαβιες με χαμηλο κοστος Σπυρο μου .Αντε αστειευομαι καλη αρχη

και αν χρειαστης βοηθεια εδω ειμαστε .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου