Προς το περιεχόμενο

Αγορά ηλ/ακουστικής (ή ακουστικής)


Ronin

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα!

 

Λοιπόν θέλω να αγοράσω μια ηλεκτρακουστική (ή ακουστική, εσείς θα μου πείτε...) αλλά δεν έχω ιδέα προς τα που να κινηθώ ούτε τι πρέπει να προσέξω (αρχάριος γαρ)

 

Το budget είναι τα 200 ευρώ MAXIMUM.

 

Έχω σταμπάρει αυτή http://www.musicorama.gr/eshop/product_info.php?products_id=5706&osCsid=a44aa7b αλλά κάπου διάβασα ότι οι Fender ακουστικές είναι πολύ σκληρές ή κάτι τέτοιο...

 

Υπάρχει καλύτερη πρόταση σε ηλ/ακουστική??

 

Εάν πάω σε απλή ακουστική παίρνω κάτι καλύτερο στα ίδια λεφτά?

 

Τι προτείνετε??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και δεν ξέρω πολλά από ακουστικές, δοκίμασα πρόσφατα την Fender CD140SCE και την ΤΑΚΑΜΙΝΕ EG320C (ηλεκτρακουστικές και οι δύο) και όντως η ΤΑΚΑΜΙΝΕ είχε σαφώς πιο "γλυκό" ήχο. Η τιμή τους είναι στα 250+. Κάποιος άλλος που να ξέρει περισσότερα; Είμαι κι εγώ στο ψάξιμο.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω πάντος χωρις να θεωρηθεί ότι κάνω "πλατες" στην συγκεκριμένη αγγελεία θα σου 'ελεγα αυτή

http://www.noiz.gr/index.php?action=classifieds;sa=view;id=29004

 

Τίμιο ,αξιοπρεπεστατο και αξιοπιστο ...και νομιζω ότι είναι και σε καλή τιμή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πηρα μια yamaha f380 και ειμαι παρα πολυ ευχαριστημενος. Νομιζω ειναι μεσα στο budget σου. Αλλα δεν την βρισκω πουθενα τωρα.  ??? ::) (ακουστικη)

 

Τωρα αλλο η ακουστικη και αλλο η ηλ/ακουστικη. Για μενα εχουν τεραστιες διαφορες προς το ήχο.

:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου