Προς το περιεχόμενο

ποιος mesa boogie ειναι καλυτερος για metal ?


aris 17561

Προτεινόμενες αναρτήσεις

αυτο ακριβως που λεει ο τιτλος... βαρια παραμορφωση γκαζια , πολυ ογκος , και διαυγεια , οχι μουνταδα... ;D ;D ;D

 

κυριως για κεφαλια με ενδιαφερουν αλλα αν εχετε και κανενα κομπο καλο να προτεινεται οκ...

 

ευχαριστω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 20
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Υπάρχει ο σούπερ κλασσικός Rectifier και ο νέος Mark, αλλά δεν μας είπες τα χρήματα που μπορείς να ξοδέψεις.

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οταν λες rectifier , ολοι ειναι καλοι ? και ο dual και ο triple ? ποιος ειναι καλυτερος ? ποιος ογκοδεις ? o mark ειναι καλυτερος απο τους rectifier ? οσο για τα λεφτα νομιζω οτι ολοι αυτοι ειναι στα ιδια περιπου λεφτα ... σωστα ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βασικά εκτός από τα χρήματα έχω απορία και σε τι χωρο θα παίχτεί-ανοιχτεί ένας τέτοιος ενισχυτής.. :o

 

Στο μικρο σπιτι στο λιβαδι

Μπάτε να γιομίσω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξερω γω ??? στο σπιτι και σε κανενα στουντιο αντε λαιβ ...ειναι υπερβολη ? ενταξει μαλλον ειναι υπερβολη αλλα εμενα που μου αρεσει να παιζω πιο πολυ σε ενυσχητη και οχι με πολλα εφε με πολυ ογκο και φουλ γκαζια ???? τι να κανω ??? βεβαια και εναν 100αρι πιβι που εχω δεν τον εχω ανοιξει ποτε πανω απο το 1... τελος παντων για πειτε βρε παιδια ποιος ειναι ο πιο γκαζατος mesa ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν έχεις ιδέα πόσο δυνατοί είναι.  :D Ένας 100άρης σε club, ας πούμε στο Αν, μέχρι 3-4, μετά θα σου κάνει επίθεση ο ηχολήπτης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Xωρις παρεξήγηση δεν τον χρειάζεσαι τον mesa εκτος και αν το φυσας....υπάρχουν άπειρες λύσεις με πολύ καλό ηχο σε αυτο που θες αποδοτικοτερες ως προς τα δεδομενα σου και με σαφως λιγότερα λεφτα.

never compromise tone for features....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου