Προς το περιεχόμενο

Ελλάς - Ευρώπη : Σημειώσατε Χ


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Συγγνωμη :oops: ABRAXAS ηθελα να πω! :wink:

 

Superfunk δεν πειράζει' date=' το ίδιο αστεία βρίσκω και εγώ την τάση σου να θέτεις τα πάντα σαν 'άσπρο-μαύρο'...

 

...αλλά για μια στιγμή, μήπως το κάνεις για να δώσεις [b']έμφαση[/b] απλώς στη γνώμη σου; :roll:

 

Λες; :roll:

 

Ελπιζω να κανεις πλακα,γιατι αν το εννοεις σοβαρα σε λιγο ουτε ΣΥΓΓΝΩΜΗ να ζητησουμε δεν θα μπορουμε.. :roll:

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 215
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Θα μπορούσες να σβήσεις μόνον την συγκεκριμένη φράση[/b]

 

Και εσύ θα μπορούσες να μην την γράψεις ή να την σβήσεις μόνος σου.

Τέλος πάντων' date=' διαβεβαιώνω τους υπόλοιπους ότι το υπόλοιπο ποστ κινείτο σε απολύτως ευπρεπείς τόνους.[/quote']

 

Eyeprotocol μου φαίνεται ότι θα έχεις σύντομα να κάνεις με το δικηγόρο του κυρίου Ιxnilatis. :lol: :lol: :lol:

 

Μπορεί να έκανα το ίδιο στη θέση σου, αλλά ίσως θα έπρεπε να αφήσεις τη δημοσίευση, ώστε και το 'άλλο μέλος' να είναι σε θέση να απαντήσει καταλήλως στον κύριο Φιλόσοφο... αν είχε θιχτεί φυσικά :?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελπιζω να κανεις πλακα' date='γιατι αν το εννοεις σοβαρα σε λιγο ουτε ΣΥΓΓΝΩΜΗ να ζητησουμε δεν θα μπορουμε.. :roll:[/quote']

 

Peace my friend. 8)

 

Ελάχιστα πράγματα παίρνω σοβαρά... 8)

 

Ατυχώς η συζήτηση εκτροχιάστηκε από αμιγώς 'πρακτική', θα έλεγα, σε φιλοσοφικές, υπαρξιακές και κοινωνιοπολιτικές αναζητήσεις... :roll:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλα μωρέ τώρα τι να συζητάμε.

 

Συγνώμη αλλά αυτό μας έχει φάει σ'αυτή την χώρα

 

Ο μόνος λόγος που υπάρχουν ακόμα τουρίστες στην ελλάδα είναι ότι όποιος έρχεται εδώ γίνεται ΣΤΟΥΠΙ κάθε βράδυ και δεν τρέχει τίποτα' date=' δεν του τη λέει κανείς. Αυτός είναι ο ΜΟΝΟΣ λόγος που υπάρχει ακόμα τουρισμός. Ε, και 5-6 ιστορικοί που έρχονται να δουν κανα μνημείο.[/quote']

 

Μάλλον κάνεις διακοπές κάθε χρόνο στην Μύκονο και στην Κρήτη :lol:

 

Αν το δούμε έτσι τότε σίγουρα ο κύριος λόγος που πάει κάποιος ταξίδι στην Ολλανδία δεν είναι το μουσείο του Van Gong :roll:

 

Εγώ πάντος έχω παρατηρήσει ότι πλέον τέτοια κρούσματα τα βρίσκες σε παλιές καραβάνες. Οι νέες ξενοδοχειακές μονάδες έχουν πολύ καλύτερη εξυπηρέτηση και γενικά η νέα γενιά αρχίσει και βάζει μυαλό. Τουλάχιστον έτσι το έχω δεί εγώ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Wow!

Και εσύ θα μπορούσες να μην την γράψεις ή να την σβήσεις μόνος σου.

 

Δεν ξέρω ποια φράση σε πέιραξε!

 

Αλήθεια, και μια και το ανέφερες,

από ότι έχει ειπωθεί και τοποθετηθεί εδώ μέσα εναντίων μου,

δεν σου έκανε τίποτα εντύπωση;

 

Θεωρείς πως κανένας και με τίποτα δεν έθιξε την τιμή μου και την αξιοπρέπειά μου;

Όλα είναι εντάξει;

:?:

lt;P class=MsoNormal style="MARGIN: 0cm 0cm 0pt">&

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζεις οτι εμεις ειμαστε καλυτεροι οταν παμε εξω??? Δες Ελληνα στην Ολλανδια η στην Γερμανια και μετά ελα να τα πουμε!

 

Δεν είμαστε βρώμικοι και αφιλόξενοι. Τουλάχιστον εδω στην Κάλυμνο είμαστε καθαροί (μπράβο δήμαρχε) και φιλόξενοι. Απόδειξη το οτι οσοι ερχονται εδω ξαναρχονται! Οπως και στην Κω και στην Λέρο και' date=' και, και...[/quote']

 

Δεν προσπαθούσα να πω κάτι αρνητική για όσους έρχονται εδώ. Προσπαθούσα να πω ότι το επίπεδο του τουρισμού μας είναι τόσο κακό που μόνο από κάτι τέτοια ζούμε. Δεν είμαστε βρώμικοι; Α εκεί οι άνθρωποι δεν πετάνε κάτω τα τσιγάρα; Εκεί οι άνθρωποι δεν αφήνουν χάρτινα ποτηράκια στην παραλία; Πιστεύω πως η διαφωνία μας έχει να κάνει μάλλον με το τι θεωρούμε καθαρό και όχι με την πραγματικότητα. Αφιλόξενοι δεν είμαστε; Ξέρεις πόσους καραγκιόζηδες έχω πετύχει να δουλεύουν τουρίστες βρίζοντάς τους στα ελληνικά και οι υπόλοιποι ΜΑΛΑΚΕΣ να κάθονται γύρω γύρω και να γελάνε αντί να πούνε στον άνθρωπο που τους αφήνει τα λεφτά του "ρε φίλε σου βρίζει τη μάνα"; Όταν κλέβουνε τον κόσμο οι μισοί μαγαζάτορες με ελεεινά προϊόντα και υψηλότατες τιμές δεν είμαστε αφιλόξενοι; Προφανέστατα δεν αναφέρομαι στον κάθε έναν άνθρωπο, μιλάω για έναν μέσο όρο.

 

Έλα μωρέ τώρα τι να συζητάμε.

Συγνώμη αλλά αυτό μας έχει φάει σ'αυτή την χώρα

Συμφωνώ δεν το έγραψα κυριολεκτικά (άλλωστε έχω κάνει τόσα posts σε αυτό το thread)' date=' εννοούσα απλά ότι δε θα βγάλουμε συμπέρασμα γιατί είναι απίστευτα παράλογη η κατάσταση.

 

Μάλλον κάνεις διακοπές κάθε χρόνο στην Μύκονο και στην Κρήτη :lol:

 

Αν το δούμε έτσι τότε σίγουρα ο κύριος λόγος που πάει κάποιος ταξίδι στην Ολλανδία δεν είναι το μουσείο του Van Gong :roll:

 

Όχι δεν κάνω :lol: Η συνεπαγωγή σου δεν είναι σωστή. Για κοίτα λίγο το επίπεδο των μουσείων στην Ολλανδία και των μουσείων στην ελλάδα. Για κοίτα το επίπεδο αξιοποίησης των αρχαιολογικών χώρων. Εδώ ρε συ η ΑΚΡΟΠΟΛΗ που είναι ΤΟ σύμβολο υποτίθεται της ελλάδας και είναι τίγκα στη σκαλωσιά! Και είναι και κλειστός ο χώρος κάποιες μέρες, δηλαδή θα τρελαθούμε εντελώς. Μίλαγα κάποια στιγμή με 2 μουσικούς σε άσχετο χρόνο. Ο ένας είχε έρθει από τη ΒΡΑΖΙΛΙΑ για live και πήδηξε τα κάγκελα για να δει το μέρος, και ο άλλος είχε έρθει απο τη ΓΕΡΜΑΝΙΑ και περίμενε να δει την ακρόπολη αλλά δεν ήξερε καν αν θα μπορούσε γιατί γινόντουσαν ΠΑΛΙ κάτι έργα. Το ότι στην ολλανδία ο κόσμος δεν πάει μόνο για να "τα πιεί" δεν πάει να πει ότι αναγκαστηκά ισχύει κι εδώ το ίδιο. BTW, πληροφοριακά (δεν το λέω ειρωνικά, σοβαρά) είναι van Gogh. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ιχνηλάτη, δεν χρειάζεται να χρησιμοποιείς τόσο βαρειές εκφράσεις όπως "τιμή" και "αξιοπρέπεια". Σε ένα φόρουμ είμαστε, όχι στον ¶ρειο Πάγο.

 

Πέραν αυτών, αν κάποιος σε πρόσβαλε μπορείς πάντα να του απαντήσεις, ΟΧΙ όμως με αναφορές σε τρίτα πρόσωπα όπως η μητέρα του ή η γιαγιά του ή η αρκούδα του κλπ.

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ixνηλατη...σου δινω το απολυτο δικαιωμα οποτε θιγουν την τιμη σου...να μπινελικιαζεις η να προσβαλλεις εμενα..η επισης οποιο συγγενικο μου προσωπο θελεις....

Ααααα.......γιαγια και παππους εχουν πεθανει...εχω ομως 1 καναρινι 2 θειες και θειους.μανα..πατερα και ενα γατο...και εναν αδελφο...

Βλεπεις εχεις απιερες επιλογες μαναρι μου..να παιξεις μπαλα..

Π.χ μπορεις να συνδυασεις υβρυς προς το καναρινι μου το οποιο λενε Μπιμπο μαζι με το θειο μου το Γιωργο(αληθινο ονομα)...η το γατο μου το Bruno μαζι με την θεια μου την Φλωρα(επισης αληθινο ονομα)

 

Ειδες χαρα που σου δινω αγαπουλη μου;;;;;;

 

Φιλακια!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ιχνηλάτη, δεν χρειάζεται να χρησιμοποιείς τόσο βαρειές εκφράσεις όπως "τιμή" και "αξιοπρέπεια". Σε ένα φόρουμ είμαστε, όχι στον ¶ρειο Πάγο.

 

Είμαστε σε Δημόσια συζήτηση και όπως και στον κανονισμό σας αναφέρεται, ισχύουν και εδώ μέσα οι …

 

4.Συμφωνείτε να μην αναρτείτε μηνύματα με υβριστικό, άσεμνο, πρόστυχο, χυδαίο, συκοφαντικό, απεχθές, απειλητικό, με πορνογραφικό προσανατολισμό ή οποιοδήποτε άλλο περιεχόμενο που υπόκειται στην νομοθετική αρχή, καθώς και πολιτικού, θρησκευτικού, ή φυλετικού χαρακτήρα.

 

Το ότι ο Abraxas με αποκάλεσε Clown και η φωτό του Andouan_z,

αυτά δεν παραβιάζουν τον Ποινικό κώδικα αρθρο 361 εξύβριση

361Α έμπρακτη εξύβριση 362 δυσφήμηση κλπ. ;

 

Στον πάρα πάνω κανονισμό σας, φαίνεται να εξερείτε ο Ιχνηλάτης.

Αυτός παιδιά έχει διαφορετικές απόψεις από μας,

και δεν πειράζει να του φερόμαστε έτσι. :twisted:

 

 

Πέραν αυτών, αν κάποιος σε πρόσβαλε μπορείς πάντα να του απαντήσεις, ΟΧΙ όμως με αναφορές σε τρίτα πρόσωπα όπως η μητέρα του ή η γιαγιά του ή η αρκούδα του κλπ.

 

 

Τα πρόσωπα αυτά, ο ίδιος ήταν εκείνος που τα ανακάτεψε στην συζήτηση

και τους έδωσε το συγκεκριμένο επίπεδο ήθους.

Εγώ απλά προσπάθησα να του δώσω να καταλάβει

τι ήταν αυτά που ο ίδιος είπε.

 

Τέςπα σε κατάλαβα.

 

ΟΚ.

:arrow:

lt;P class=MsoNormal style="MARGIN: 0cm 0cm 0pt">&

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

EYE

βλέπεις τι έκανες;

 

antouan_z είπε:

Ixνηλατη...σου δινω το απολυτο δικαιωμα οποτε θιγουν την τιμη σου...να μπινελικιαζεις η να προσβαλλεις εμενα..η επισης οποιο συγγενικο μου προσωπο θελεις....

 

 

Τώρα νομίζουν πως εγώ είπα φράσεις

πχ, της μάνας σου κλπ,

που εγώ ποτέ δεν είπα.

 

 

lt;P class=MsoNormal style="MARGIN: 0cm 0cm 0pt">&

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου