Προς το περιεχόμενο

Εχει παραγγείλει κανεις t-shirt απο bluebaldur


Προτεινόμενες αναρτήσεις

έχει παραγγείλει κανείς μπλουζάκια από http://www.bluebaldur.com/index.php

 

Το διαφημίζει το NOIZ πανω πανω και μπηκα και είδα κάτι ωραία.

HOME www.noiz.gr/index.php?action=media;sa=album;in=103

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν το ξέρω το μαγαζί, αλλά το ότι εμφανίζεται στο banner στο noiz δε σημαίνει πως σχετίζεται με το noiz με κάποιο τρόπο. Οι διαφημίσεις αυτές τις ορίζει το googleads και είναι τυχαίες από διάφορες σχετικές κατηγορίες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παρολα αυτα μερικα απο τα τσερτς ειναι πραγματι πολυ ωραια!

αν ειναι κανεις απο αθηνα που θελει να παρει, ας μου πει μπας και το κανονισουμε! :)

πανελιστας και ανταρτομαχητης....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Bλέπω τουλάχιστον 3-4 σχέδια ξεσηκωμένα από γκράφιτι του περίφημου Banksy, και αν δεν έχουν πάρει άδεια τους βλέπω να τρέχουν στα δικαστήρια... (αν και είναι τόσο ιδιόρρυθμος καλλιτέχνης που μπορεί και να μην έχει καν κοπυράιτ στα street έργα του).

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Bλέπω τουλάχιστον 3-4 σχέδια ξεσηκωμένα από γκράφιτι του περίφημου Banksy, και αν δεν έχουν πάρει άδεια τους βλέπω να τρέχουν στα δικαστήρια... (αν και είναι τόσο ιδιόρρυθμος καλλιτέχνης που μπορεί και να μην έχει καν κοπυράιτ στα street έργα του).

 

ο μπανξι πραγματι δεν εχει κοπυραιτ! :)

 

εχω καποιο βιβλιο με εργα του,σκεψεις και αποψεις θα ψαξω το βραδακι να δω τι ακριβως γραφει και θα το ποσταρω! :)

πανελιστας και ανταρτομαχητης....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα εργα του Banksy κυκλοφορουν παντου χωρις copyright απο οσο ξερω...Απο μπλουζακια και αφισες για gigs μεχρι και σε εξωφυλλο εγκριτου περιοδικου που καμια σχεση δεν ειχε -οχι μονο με τον banksy αλλα με την τεχνη γενικοτερα- εχω δει εργα του.

 

Δε ξερω καν αν μπορει να διεκδικησει copyright, δεδομενου του οτι παραμενει ανωνυμος μεχρι και σημερα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα μπλουζάκια έρχονται απο ταυλανδη και λένε οτι στα στέλνουν σε συσκευασια δωρου για να μην πληρωνεις τελωνεια

HOME www.noiz.gr/index.php?action=media;sa=album;in=103

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα εργα του Banksy κυκλοφορουν παντου χωρις copyright απο οσο ξερω...Απο μπλουζακια και αφισες για gigs μεχρι και σε εξωφυλλο εγκριτου περιοδικου που καμια σχεση δεν ειχε -οχι μονο με τον banksy αλλα με την τεχνη γενικοτερα- εχω δει εργα του.

 

Δε ξερω καν αν μπορει να διεκδικησει copyright, δεδομενου του οτι παραμενει ανωνυμος μεχρι και σημερα...

 

μεχρι να βρω τις πληροφοριες απευθειας απο το βιβλιο.....

 

http://answers.yahoo.com/question/index?qid=20081005114706AAttLmj

Banksy allows everyone to use his art for personal amusement but doesn't want people to start a business with it.

 

 

πανελιστας και ανταρτομαχητης....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου