Προς το περιεχόμενο

Ξέρει κανείς τίποτα για το φετινό <<schoolwave>>


NemOOO

Προτεινόμενες αναρτήσεις

...καλα ειστε σοβαροι μερικοι απο εδω μεσα?...ειναι δυνατον να εχετε να πειτε οτιδηποτε κακο για μια τετοια διοργανωση?ειστε σιγουροι οτι ξερετε τι σασ γινεται?...εμενα οι γονεις μου δεν μοθ εδιναν λεφτα για προβα οταν ειμουν 14-15...νομιζετε οτι το τελειομενοσ 30-40αρης με που παιζει μπλουζ/χαρντ ροκ/σολο κτλ...θα μας οδηγησουν παγκοσμιως στη νεα χιλιετια?αντι να ειστε εκει παντα και να προοθειτε αυτο που συμβαινει κατηεστε και κλαιγεστε που δεν ετυχε σε σας?μηπως ανηκετε σε αυτους που αντι να αγοραζουν τα cd των φιλων τους τα ζητουσαν τσαμπε?σορρυ αν ειμαι αποτομος αλλα δεν χωραει και πολλη συζητηση το θεμα....μιλατε για το ντυσιμο και το υφος 15χρωνων παιδιων?που βασικά ξερουν πολυ καλυτερα να παιζουν το παιχνιδι?και που δεν κρινουν τους αλλους με τον κοθτσομπολιστικο χαρακτηρα των αποτυχημενων ελληνων "καλλιτεχνων" που κανουν τα παντα για μια αναγνωριση εξω?παιδες...αυτη ειναι η γενια που ακομα ονειρευεται να κανει κατι με τη μουσικη....και περιβαλεται απο ολους αυτους που δεν μπορεσαν ποτε....κριμα...

www.fabliquid.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 38
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Συμφωνώ μαζί σου otommo.θα μου πεισ ειμαι σε αυτήν την ηλικία τι θα έλεγα...αλλα και μεγάλος να ήμουνα θα σε υποστίριζα! λοιπό εγώ με την μπανατα μου περάσαμε στο schoolwave και παίζουμε 24 ιουνίου γκάζι πιστεύω θα είναι μια πολύ καλη εμπειρία!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μιλατε για το ντυσιμο και το υφος 15χρωνων παιδιων?που βασικά ξερουν πολυ καλυτερα να παιζουν το παιχνιδι?

 

 

 

παιδες...αυτη ειναι η γενια που ακομα ονειρευεται να κανει κατι με τη μουσικη....

 

 

αν μπορω να κρινω και απο τα post των προηγουμενων, ειναι πως οταν βγαινεις να παιξεις, ειναι καλυτερα να παρουσιασεις κατι ΔΙΚΟ ΣΟΥ.

 

αλλιως πως "ξερουν να παιζουν το παιχνιδι" οπως γραφεις?το να βγει καποιος και να παιξει ενα χιλιοπαιγμενο κομματι, δε λεει τιποτα σε κανεναν.και οχι μονο αυτο, αλλα λογω της απειριας των εκτελεστων, δε θα μπορεσουν να δωσουν το "κατι παραπανω".

 

γιατι λοιπον να μην παρουσιασουν κατι δικο τους και να αφησουν τους υπολοιπους να κρινουν για το αν αξιζει η οχι?

 

πως θα "κανει κατι με την μουσικη αυτη η γενια" αν δεν εχει προσωπικοτητα? :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οκ εγω πηγα με την μπαντα μου στο schoolwave...(ήμαστε απο θεσσαλονίκη) και περασαμε στα 21 συγκροτήματα και παίζουμε αθήνα 24 ιουνίου!!!αυτά.....πιστεύω θα ειναι μια καλή εμπειρία!!!άμα υπάρχει καμιά απορία δεκτή!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

....δεν αναφερθηκα καθολου στο τι μουσικες παιζουν γιατι ειλικρινα δεν εχει καμια μα καμια σημασια...δεν καταλαωαινω τη λογικη οτι οι διασκευες δεν ειναι οκ και τα λοιπα....αυτα ειναι πραγματα που τα λενε καποιοι που νομιζουν οτι ειναι πρωτοποροι...αλλα δυστιχως ολα σχεδον εχουν παιχτει...δικα τους η οχι σημασια δεν εχει το τι παιζουν αλλα το γιατι το παιζουν...δεν εχει καν σημασια αν το παιζουν καλα... μιλησα για το παιχνιδι το οποιο κατανοουν καλυτερα απο τουν μεγαλυτερους για τον απλουστατο λογο του οτι καταλαωαινουν οτι η εμφανιση και η σταση μετραει το ιδιο η μαλλον πολυ περισσοτερο απο τη μουσικη...και οποιος αμφιβαλλει καλα τηα κανει να ζησει στο εξωτερικο μερια χρονακια και τα ξαναλεμε...

www.fabliquid.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου