Προς το περιεχόμενο

fame story 4


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 21
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ειλικρινά.....μιλάμε για φαινόμενο στα χρονικά του φόρουμ..και όχι για αστεία....και η παραγωγή θα πρέπει να το λάβει σοβαρά υπόψη της. Πρώτη φορά μνημονεύεται υποψήφιος παίκτης τόσο πολύ...ο οποίος δεν κατόρθωσε ούτε στο πρώτο επεισόδιο του ΦΣ να παίξει...Εδώ σχεδόν ξεχάστηκε η Καλομοίρα (απ το φόρουμ εννοώ ξεχάστηκε)...ο Περικλής επίσης...κι όμως ο Διόνυσος (Lazanis) κρατάει γερά..άν και ελάχιστοι θυμόμαστε για ποιόν ακριβώς μιλούμε.Για να είμαι ειλικρινής..πέρσι σε ένα επεισόδιο που έδειξε ο αντ1 απ τις οντισιόν που έκανε σε ΗΠΑ ΚΑΙ ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ....μεταξύ των άλλων είχα σταμπάρει κι εγώ τον Διόνυσο...λόγο της ομοιότητας του με το Σεφερλή...και νομίζω οτι μας έδειξαν και μια κλοουνίστικη χορευτική φιγούρα που έκανε...και να θέλουμε δεν μπορούμε να τον ξεχάσουμε... .Παραγωγή...άν και είναι λίγο μεγαλούτσικος για τα δεδομένα των ριαλιτοπαικτών....δεδομένης ακροαματικότητας που έχει στο φόρουμ....θα σε προέτρεπα να ανοίξεις τους καταλόγους με τα ονόματα των επιλαχόντων και να τον βάλεις μέσα.Ο αντ1...έχει μια συμπάθεια στους Σεφερλήδες.....(εκτός απ τον ηθοποιό...έχετε και δημοσιογράφο με το ίδιο όνομα)...γιατί να μην εντάξετε στην οικογένεια σας ακόμα έναν?

 

Λοιπόν ...μέχρι πέρσι νόμιζα ότι το φαινόμενο Πέρι...είναι ότι πιο τραβηγμένο μπορούσε να συμβεί σε ριαλιτοπαδούς.....Τελικά υπάρχουν ακόμα πιο περίεργα...όπως αυτό του να έχει δημιουργηθεί ένα ολόκληρο φάν κλάμπ...για έναν άνθρωπο που ακόμα δεν εμφανίστηκε στην τηλεόραση πάνω απο 1,5 λεπτό....και οι περισσότεροι νυν φάν του...δεν τον έχουν δεί κάν. Ρε παιδιά....τι λέτε...δεν τον ανακυρήσουμε νικητή...ώστε να τσεπώσει τα 200.000 πριν αρχίσει το ΦΣ4....και τελικά να μείνει στην ιστορία το ριάλιτι αυτό...ως το πρόγραμμα εκείνο που τέλειωσε πρωτού ξεκινήσει?

 

απο www.forums.antenna.gr

 

Ο Διονυσος εχει αστερι ,είναι καταξιωμενος καλλιτεχνης και ο αριστερος του εγκεφαλος είναι πληρη ανεπτυγμενος.!!!!!!!

 

 

XAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAX

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

EGW PISTEVW PWS O DIONYSOS THA EINAI H MEGALH EKPLHKSH TOU FAME STORY 4, O OPOIOS ERXETAI APO KANADA

PROSFATA KUKLOFORHSE TO TRAGOUDI "FEEL ME " APO TO ALBUM "HIP HOP QUEBEQOIS" STO QUEBEC ,CANADA.

 

PAIZEI LENE 5 ORGANA KAI GRAFEI MOUSIKH KAI SYNERGAZETAI ME MOUSIKOUS APO TH VOREIA AMERIKH.

EXEI 7 KAI MISES OKTADES H FWNH TO KAI EINAI POLU DYNATH.

PROXWRA DIONYSE

 

 

 

 

 

 

[/b]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια μαλλον μπερδεψατε το φορουμ μας με την ΤΑΤΙΑΝΑ.

 

Μη συνεχιζετε την απαξιωση του..... :twisted:

 

YAMETH BOHΘEIA ΚΛΕΙΔΩΣΕ ΤΟΥΣ :lol: ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΜΠΕΙ ΣΤΟ ΝΟΙΖ ΚΑΙ Η ΒΕΡΑ ΛΑΜΠΡΟΥ :!: :lol: :lol:

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Το προηγούμενο σχετικό θέμα το σβήσαμε.

Αυτό ξεκίνησε σε απάντηση προς την άσχετη με τα της μουσικής και troll, Elenitsa.

Το νινί σέρνει καράβι...

Είμαι σίγουρος ότι τέτοιου είδους συζητήσεις μπορούν να γίνουν και σε άλλα φόρα ποιό ειδικά στο κολοσιαίο αυτό θέμα!

Αλλά έχω καταλήξει ότι λόγω εορτών, 2-3 μπουρδίτσες μπορούν να "παίξουν" εκτός θέματος.

Εκτός και αν θέλετε να φτιάξουμε μια ενότητα με τίτλο "Σαχλαμαρίτσες και άλλα πτηνά".

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκτός και αν θέλετε να φτιάξουμε μια ενότητα με τίτλο "Σαχλαμαρίτσες και άλλα πτηνά".

 

Kαλύτερα όχι γιατι ΜΟΝΟ με αυτό θα ασχολουμαστε..... :roll: :lol: :lol: :lol: :lol: 8)

"Simplicity is gold"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας κλειστει το θεμα και κατοπιν θα σας πω το υπερτατο ασμα

Το Νινι σερνει καραβι με κιθαρες αλλα scott henderson............

 

 

Επισης θα ακουστει το "Μαζι σου εχω φαει κολλημα...θα παω για ταμα στα Ιεροσολυμα!!!!!!!!!"με κιθαρες αλα Cacophony

 

Ετσι....ετσι........ :D :) :( :o 8O

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρεπιμπτόντως άκουσα σήμερα το άσμα "Βενζινά"

 

"...βενζινά,βενζίνα γέμισε το ρεζερβουάρ, γιατί αυτή μου είπε ορεβουάρ..."

 

 

 

 

8O

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου