Προς το περιεχόμενο

Νίκος Τουλιάτος


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και ξέρω ότι χάρη σε αυτόν θα μπορέσω να δώ απο κοντά το Mike stern.

 

Με Dennis Chambers παρακαλώ.

Εννοείται ότι θα είμαι εκεί.

 

 

 

E μπορει να συναντηθουμε τότε.

 

Πολύ ευχαρίστως. Θα πέσει πουμου. Κι αν κάποιος άλλος φίλος είναι εκεί ας το πει.  :)

Empty Rooms

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 75
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

 

πολύ σωστός...με μια εξαίρεση όμως:ο Drummer των Peppers δεν ξέρει να παίζει...είναι τρελό αμπάλι...στην άποψή σου πάντως σωστός είσαι... ;) ;)

 

ελεος ρε αρχηγε μου!! :o

 

ειπαμε δεν ειναι και ο Steve Jordan αλλα ΞΕΡΕΙ να παιζει (αν μη τι αλλο......)

+1000

 

Για την ακρίβεια, παίζει φοβερά τύμπανα ο τύπος. Άσχετα που δεν κάνει παπατζιλίκια και εντυπωσιακά breaks, δύσκολα βρίσκεται ντράμερ με τέτοιο χτύπημα και τόσο καλό γούστο σε όσα παίζει. Γνώμη μου φυσικά αλλά και αντικειμενικά να το δούμε, άμπαλος ο Chad Smith; ΟΥΤΕ ΜΕ ΣΦΑΙΡΕΣ! ;D

 

Sorry για το off-topic... :-[

 

συγνωμη φιλε, αλλα χωρις παρεξηγηση εχεις καμια ιδεα του ξερω να παιζω τυμπανα????? ο τυπος ειναι απολιθωμένος. ελεος τωρα μην τον βγαλετε και καλυτερο στην ελλαδα. δεν εχει το δικαιωμα να αποκαλειτε ντραμερ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

sorry που συνεχίζω το άσχετο θέμα με τον smith αλλά ο τύπος είναι καλός μόνο σε αυτό που κάνει και μεταξύ μας δεν κάνει και τίποτα τρελό (έκανε ένα σόλο στο modern drummer που το έπαιζα και εγώ και επίσης έπαιζε επι 4 λεπτά το ίδιο πράγμα)

 

δεν τον μηδενίζω αλλά δε θα γραφτούν στην ιστορία και αυτά που έκανε.....άσε που είναι ελαφρώς μονοδιάστατος και προβλέψιμος. Αναγνωρίζω βέβαια το δυνατό και αλήτικο παίξιμό του αλλά ως εκεί....

 

φάτε με....

Βass is a state of mind...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το μεγαλύτερο πρόβλημα που έχουν οι ντράμμερ στην Ελλάδα ειναι ότι "φοβούνται" τα τύμπανα και δεν τα χτυπάνε δυνατά,αυτό και η έλειψη δυναμικών και σωστού Feel των 4/4...

 

πεσ'τα ρε SF

 

Νίκος Τουλιάτος-Αυτοσχεδιάζοντας στο Μικρό Μουσικό Θέατρο

 

.... ο καλύτερος Έλληνας ντραμίστας. Τι λέτε;

 

Σιγα τα αυγα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου