Προς το περιεχόμενο

Κιθάρα και ενισχυτής με 1000 ευρώ;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 54
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

καλησπερα και απο εμενα !!!!!

 

φιλε μου η για ολους εμας που γραφουμε εδω στο νοιζ πιο πολυ σε γενικες γραμμες και απο την τεχνικη μας καποιες φορες μετραει η καταξιωση οχι απο τον κοσμο να γινουμε γνωστοι και τετοια αλλα στο ιδιο μας τον εαυτο... καθε κιθαριστας μπασιστας κτλ οταν εχει εξαντλησει τις δυνατοτητες του οργανου του η νιωθει την αναγκη να αγορασει ενα νεο οργανο νιωθει μια καταξιωση... ολη η διαδιακασια των δοκιμων στα μαγαζια , οι ερωτησεις στα φορουμ ως την τελικη απφαση ειναι μια καταξιωση-εμπειρια για τον εκαστωτε μουσικο.Ολα αυτα τα λεω διοτι οπως μας ειπες εισαι νεος και θες να αγορασεις ενα νεο οργανο . πιστευω οτι μια gibson λοιπον στην παρουσα φαση μονο κακο μπορει να σου κανει... οι gibson για πολλους ειναι το εληξιριο των κιθαρων , ειναι η τελικη επιλογη μετα απο χρονια παιξιματος . σκεψου οτι αν καποιος εχει μια στρατοκστερ-τελεκαστερ και μια les paul μπορει να παιξει οτι ειδος μουσικης θελει. οπως καταλαβαινεις λοιπον ολα αυτα πρεπει να εισαι σε θεση να τα κατανοησεις , να τα διαβασεις πανω στο οργανο . το σιγουρο ειναι οτι θα σου αρεσει η αισθηση μια gibson ομως μετα απο εκει τι ? δεν θα μπορεις να συνηπαρξεις ευκολα με αλλες κιθαρες πιο φθηνες , διαφορετικες και ετσι θα χασεις ολη την ιστορια της εξερευνησης , τις αλλαγες μαγνητων , το ρισκο θα πετυχει η αλλαγη η οχι κτλ . ολα αυτα ομως αν και ψυχοφθορα πολλες φορες ειναι το ολο  νοημα της εξαχορδης θεας . να σχοληθεις να εκνευριστεις να ψαξεις κτλ συνοψιζω λοιπον οτι ενα οργανο οπως η gibson leσ paul ειναι πολυ υπερβολικη αγορα στην φαση που εισαι... ασε να ερθει το καλεσμα φυσικα οταν πραγματικα θα εχεις αναγκη ενα τετοιο οργανο... ζησε ολα τα σταδια της εξελιξης για να νιωσεις κατι... αν πας κατευθειαν στο τελος δεν θα εχεις ζησει τιποτα απο την διαδρομη. μπορεις λοιπον να ξεκινησεις με κατι τετοιο

 

http://www.thomann.de/gr/epiphone_lp_standard_plus_ta_02.htm

 

εγω παιζω 10 χρονια και εχω την συγκεκριμενη κιθαρα και θεωρω οτι ειναι κορυφαια επιλογη, πολυ ομορφα καθαρα και γκαζατος ηχος... προσεγγιζει σε ενα 80 % τον ηχο της gibson και ειναι πραγματικα πολυ ποιοτικο οργανο... οποτε θελεις στειλε μου π.μ. να ερθεις σπιτι μου να την ακουσεις...επισης σου προτεινω να ψαξεις στις αγγελειες του νοιζ...

 

απο ενυσχητες με τα υπολοιπα ευρω που θα σου μεινουν

 

σιγουρα παιρνεις καποιον λαμπατο ποιοτικο ενυσχητη . δεν εχω λαμπατο οποτε δεν μπορω να προτεινω... παντως σιγουρα παιρνεις κατι πολυ καλο...παντως οταν ακους προενυσχηση λαμπα κρατα μικρο καλαθι. ο δικος μου ο transtube οταν τον ανοιξα για να δω αν εχει λαμπα στα αληθεια , λαμπα δεν υπηρχε , αλλα υπηρχε ενα συστημα προσωμειωσης λαμπα... του τεστιν φουλ τραντζιστορ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

διαβάζοντας το θέμα, βρήκα αυτήν στον Γερμανό (φτου, φτου, φτου, εξαποδω)

 

http://www.thomann.de/gr/gibson_les_paul_studio_natural_satin.htm

 

ομορφούλα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

.. ξερω 2 ατομα που εχουν την ιδια κιθαρα κ μονο συγχορδιες βαρανε.

 

Ποιος ειπε οτι οι συγχορδιες ειναι πιο ευκολες απο τα σολο?

Κι ο Baden συγχορδιες παιζει μονο! :)

http://www.youtube.com/watch?v=ge8pBh2S-lQ&feature=related

 

Στο θεμα μας τωρα..εχεις ακουστα τις Burny?Επειδη εχω παιξει μερικες, τις βρισκω πολυ καλυτερες απο epi.

Πιο στιβαρη κατασκευη και στα ματια μου πιο κοντα στο original.

Eπιπλεον καποια μοντελα φορανε sustainer pickup, με το οποιο κολλησα αρκετα.

Τσεκαρε τιμες ενδεικτικα

http://fernandesguitars.co.uk/shop/index.php?main_page=index&cPath=61_63&zenid=7328f4f48a81e8ab28eee6b1f2d662c0

 

Για ενισχυτη υπαρχουν πολλλες επιλογες.Νομιζω ενα μαρσαλι θα σε βγαλει ασπροπροσωπο.

Αλλιως κανα modeling τυπου line 6 ή ενα roland cube 30(καλυτερο καθαρο στα 200 ευρω, δυκολα θα βρεις),

να χεις πανω και κανα εφφεδακι ή καμια προσομοιωση.Κι αργοτερα κοιτας και για λαμπα.

 

 

Αν πας για λαμπα δυσκολα θα βρεις κατι 'καλο' κατω απο 500αρικο.

Γνωμη μου ειναι πως ο,τι λαμπα εχω παιξει-ακουσει στα 300-500 ευρω δε 'λεει'.Καμια φορα παρασυρομαστε και 'ψυχολογικα' νομιζοντας οτι επειδη ειναι λαμπα, εχει και καλυτερο ηχο.

 

Καλη αναζητηση.

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω στη θεση σου φιλε θα επερνα αυτον τον ενισχυτη http://www.dv247.com/guitars/marshall-dsl401-guitar-tube-amplifier-combo--61251 απο το συγκεκριμενο e-shop ομως γιατι οπου αλλου και να ψαξεις ακομα και στο thomann κανει 844 ευρω! Ο ενισχυτης ειναι πολυ versatile και με τα 40 λαμπατα watt του θα μπορεις να βγεις και για live στο rockwave χωρις προβλημα :P. Οσον αφορα τι κιθαρα θα προτεινα αυτη http://www.thomann.de/gr/epiphone_les_paul_standard_cherry_sunburst.htm  την οποια την εχω και εγω και ειναι πολυ καλη για τα λεφτα της και αργοτερα μπορεις με κανα 200αρι ευρω να αλλαξεις τους μαγνητες με καποιους που σου αρεσουν ηχητικα και να διαμορφοσεις τον ηχο σου οπως τον θες εσυ ;). Επισις αν παρεις τωρα καποιo αξιολογο μοντελο gibson les paul με 1500 ευρω και πεζεις με κανενα τρανζιστορατο ενισχυτη τον 200 ευρο πολυ απλα δεν θα μπορεις να αξιοποιησεις τον ηχο της les paul σου, εγω ειχα εναν marshall mg50dfx που ειχα ηθελα να τον πεταξω απτο μπαλκονι! καθως δεν μπορουσα να βγαλω οραιω ηχο με την gibson μου. Τελος, οι περισσοτερες epiphone αρχιζοντας απο τις studio μεχρι και τις custom ειναι ιδιες με εξεραιση την πιο ''φανταχτερη'' εμφανιση, μετα πας σε πιο ακριβα μοντελα που εχουν απλα καλυτερα ηλεκτρικα, gibson μαγνητες και ισως καλυτερα ξυλα. Συγγνωμη αν εχει απαντησει καποιος τα ιδια σε προηγουμενα post δεν ειχα χρονο να τα διαβασω ολα!

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα και απο εμενα !!!!!

 

φιλε μου η για ολους εμας που γραφουμε εδω στο νοιζ πιο πολυ σε γενικες γραμμες και απο την τεχνικη μας καποιες φορες μετραει η καταξιωση οχι απο τον κοσμο να γινουμε γνωστοι και τετοια αλλα στο ιδιο μας τον εαυτο... καθε κιθαριστας μπασιστας κτλ οταν εχει εξαντλησει τις δυνατοτητες του οργανου του η νιωθει την αναγκη να αγορασει ενα νεο οργανο νιωθει μια καταξιωση... ολη η διαδιακασια των δοκιμων στα μαγαζια , οι ερωτησεις στα φορουμ ως την τελικη απφαση ειναι μια καταξιωση-εμπειρια για τον εκαστωτε μουσικο.Ολα αυτα τα λεω διοτι οπως μας ειπες εισαι νεος και θες να αγορασεις ενα νεο οργανο . πιστευω οτι μια gibson λοιπον στην παρουσα φαση μονο κακο μπορει να σου κανει... οι gibson για πολλους ειναι το εληξιριο των κιθαρων , ειναι η τελικη επιλογη μετα απο χρονια παιξιματος . σκεψου οτι αν καποιος εχει μια στρατοκστερ-τελεκαστερ και μια les paul μπορει να παιξει οτι ειδος μουσικης θελει. οπως καταλαβαινεις λοιπον ολα αυτα πρεπει να εισαι σε θεση να τα κατανοησεις , να τα διαβασεις πανω στο οργανο . το σιγουρο ειναι οτι θα σου αρεσει η αισθηση μια gibson ομως μετα απο εκει τι ? δεν θα μπορεις να συνηπαρξεις ευκολα με αλλες κιθαρες πιο φθηνες , διαφορετικες και ετσι θα χασεις ολη την ιστορια της εξερευνησης , τις αλλαγες μαγνητων , το ρισκο θα πετυχει η αλλαγη η οχι κτλ . ολα αυτα ομως αν και ψυχοφθορα πολλες φορες ειναι το ολο  νοημα της εξαχορδης θεας . να σχοληθεις να εκνευριστεις να ψαξεις κτλ συνοψιζω λοιπον οτι ενα οργανο οπως η gibson leσ paul ειναι πολυ υπερβολικη αγορα στην φαση που εισαι... ασε να ερθει το καλεσμα φυσικα οταν πραγματικα θα εχεις αναγκη ενα τετοιο οργανο... ζησε ολα τα σταδια της εξελιξης για να νιωσεις κατι... αν πας κατευθειαν στο τελος δεν θα εχεις ζησει τιποτα απο την διαδρομη. μπορεις λοιπον να ξεκινησεις με κατι τετοιο

 

http://www.thomann.de/gr/epiphone_lp_standard_plus_ta_02.htm

 

εγω παιζω 10 χρονια και εχω την συγκεκριμενη κιθαρα και θεωρω οτι ειναι κορυφαια επιλογη, πολυ ομορφα καθαρα και γκαζατος ηχος... προσεγγιζει σε ενα 80 % τον ηχο της gibson και ειναι πραγματικα πολυ ποιοτικο οργανο... οποτε θελεις στειλε μου π.μ. να ερθεις σπιτι μου να την ακουσεις...επισης σου προτεινω να ψαξεις στις αγγελειες του νοιζ...

 

απο ενυσχητες με τα υπολοιπα ευρω που θα σου μεινουν

 

σιγουρα παιρνεις καποιον λαμπατο ποιοτικο ενυσχητη . δεν εχω λαμπατο οποτε δεν μπορω να προτεινω... παντως σιγουρα παιρνεις κατι πολυ καλο...παντως οταν ακους προενυσχηση λαμπα κρατα μικρο καλαθι. ο δικος μου ο transtube οταν τον ανοιξα για να δω αν εχει λαμπα στα αληθεια , λαμπα δεν υπηρχε , αλλα υπηρχε ενα συστημα προσωμειωσης λαμπα... του τεστιν φουλ τραντζιστορ

 

 

 

+10000!!!!!!

πάρε ΦΙΝΟ ΕΝΙΣΧΥΤΗ γιατί όπως και να χει ειναι κάτι σταθερό (κυριολεκτικά και μεταφορικά) -αν θες πάρε και ένα απλό κόμπο για τις πρόβες (100ευρω να λεμε το πολύ)

 

και μια κιθάρα μέχρι 400 ευρώ την οποία θα την κρατάς και θα γεύεσαι όλες τις πεννιές της... με σημάδια, με ταλαιπωρία με όλα!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα και απο εμενα !!!!!

 

φιλε μου η για ολους εμας που γραφουμε εδω στο νοιζ πιο πολυ σε γενικες γραμμες και απο την τεχνικη μας καποιες φορες μετραει η καταξιωση οχι απο τον κοσμο να γινουμε γνωστοι και τετοια αλλα στο ιδιο μας τον εαυτο... καθε κιθαριστας μπασιστας κτλ οταν εχει εξαντλησει τις δυνατοτητες του οργανου του η νιωθει την αναγκη να αγορασει ενα νεο οργανο νιωθει μια καταξιωση... ολη η διαδιακασια των δοκιμων στα μαγαζια , οι ερωτησεις στα φορουμ ως την τελικη απφαση ειναι μια καταξιωση-εμπειρια για τον εκαστωτε μουσικο.Ολα αυτα τα λεω διοτι οπως μας ειπες εισαι νεος και θες να αγορασεις ενα νεο οργανο . πιστευω οτι μια gibson λοιπον στην παρουσα φαση μονο κακο μπορει να σου κανει... οι gibson για πολλους ειναι το εληξιριο των κιθαρων , ειναι η τελικη επιλογη μετα απο χρονια παιξιματος . σκεψου οτι αν καποιος εχει μια στρατοκστερ-τελεκαστερ και μια les paul μπορει να παιξει οτι ειδος μουσικης θελει. οπως καταλαβαινεις λοιπον ολα αυτα πρεπει να εισαι σε θεση να τα κατανοησεις , να τα διαβασεις πανω στο οργανο . το σιγουρο ειναι οτι θα σου αρεσει η αισθηση μια gibson ομως μετα απο εκει τι ? δεν θα μπορεις να συνηπαρξεις ευκολα με αλλες κιθαρες πιο φθηνες , διαφορετικες και ετσι θα χασεις ολη την ιστορια της εξερευνησης , τις αλλαγες μαγνητων , το ρισκο θα πετυχει η αλλαγη η οχι κτλ . ολα αυτα ομως αν και ψυχοφθορα πολλες φορες ειναι το ολο  νοημα της εξαχορδης θεας . να σχοληθεις να εκνευριστεις να ψαξεις κτλ συνοψιζω λοιπον οτι ενα οργανο οπως η gibson leσ paul ειναι πολυ υπερβολικη αγορα στην φαση που εισαι... ασε να ερθει το καλεσμα φυσικα οταν πραγματικα θα εχεις αναγκη ενα τετοιο οργανο... ζησε ολα τα σταδια της εξελιξης για να νιωσεις κατι... αν πας κατευθειαν στο τελος δεν θα εχεις ζησει τιποτα απο την διαδρομη. μπορεις λοιπον να ξεκινησεις με κατι τετοιο

 

http://www.thomann.de/gr/epiphone_lp_standard_plus_ta_02.htm

 

εγω παιζω 10 χρονια και εχω την συγκεκριμενη κιθαρα και θεωρω οτι ειναι κορυφαια επιλογη, πολυ ομορφα καθαρα και γκαζατος ηχος... προσεγγιζει σε ενα 80 % τον ηχο της gibson και ειναι πραγματικα πολυ ποιοτικο οργανο... οποτε θελεις στειλε μου π.μ. να ερθεις σπιτι μου να την ακουσεις...επισης σου προτεινω να ψαξεις στις αγγελειες του νοιζ...

 

απο ενυσχητες με τα υπολοιπα ευρω που θα σου μεινουν

 

σιγουρα παιρνεις καποιον λαμπατο ποιοτικο ενυσχητη . δεν εχω λαμπατο οποτε δεν μπορω να προτεινω... παντως σιγουρα παιρνεις κατι πολυ καλο...παντως οταν ακους προενυσχηση λαμπα κρατα μικρο καλαθι. ο δικος μου ο transtube οταν τον ανοιξα για να δω αν εχει λαμπα στα αληθεια , λαμπα δεν υπηρχε , αλλα υπηρχε ενα συστημα προσωμειωσης λαμπα... του τεστιν φουλ τραντζιστορ

 

Tολμω να πω πως εχεις απολυτο δικιο τελικα τωρα που το ξανασκεφτομαι κ με τον πολυ ωραιο τροπο που το εθεσες!

Αυτη αναζητηση κ η σταδιακη εξερευνηση ειναι το νοημα τελικα..

 

Παντως απ'οτι καταλαβα ενα χαος απο προτασεις γινονται εδω περα κ θα χαθει η μπαλα τελειως.. οποτε πρεπει ολοι μας να βρουμε μια λυση για τον φιλο μας κ να μην προτεινει ο καθενας απο κατι κ γινεται αυτο το μπερδεμα.

 

Λοιπον εχουμε 1000ευρω για κιθαρα κ ενισχυτη

Μας αρεσει το LP σχεδιο για κιθαρα

Οποτε παμε σε καποια epiphone λογικα. Απο κει κ περα το μονο που σου μενει φιλε ειναι να διαλεξεις ενα απο τα πολλα χρωματα της epiphone.

Γνωμη μου ειναι να μην ξοδεψεις ολο το ποσο μονο σε κιθαρα κ ενισχυτη.

Εφοδιασου κ με κανενα πεταλι, καλωδια που θα χρειαστεις ωστε να εχεις τα παντα κ να μην μεινεις ετσι σε περιπτωση που θες κ κατι παραπανω στον ηχο σου. Ενας ενισχυτης απο μονος του δεν θα σου κρατησει για πολυ το ενδιαφερον εαν δεν εχεις κ καποια εφε ωστε να παιζεις που κ που.

Οποτε μπορεις να διαθεσεις 800Ε για κιθαρα κ ενισχυτη κ ενα 200αρι σε καμια μικρη πεταλιερα κ κανα αξεσουαρ. η καποια Θηκη για την κιθαρα, ζωνες κτλ..

Με εναν τετοιο συνδυασμο ο ηχος που θα εχεις θα εχει πολυ περισσοτερο ενδιαφερον κ θα σε κανει να ασχολεισαι ολο κ περισσοτερο με την κιθαρα κ σταδιακα να βελτιωθεις.

 

Η επειδη δεν ξερουμε κ το επιπεδο σου ως κιθαριστα το οποιο παιζει πολυ μεγαλο ρολο σε μια τετοια αγορα με αυτο το σεβαστο ποσο, πρεπει να γνωριζεις το εξης:

Εαν εισαι σε πολυ πρωιμο σταδιο δεν αξιζει να δωσεις ολο το χιλιαρικο σε αγορα ενισχυτη κ κιθαρας γιατι ουτε εσυ ο ιδιος δεν θα ξερεις κατα ποσο αποφασισμενος εισαι στο να ασχοληθεις πιο σοβαρα κ να τα δωσεις ολα.

Ξοδεψε λιγοτερα, ας πουμε κανα 600αρι περιπου κ τσιμπα καμια κιθαρουλα με 400ευρω κ καναν ενισχυτη roland(που εχει κ καποια εφε ωστε να σε κραταει σε εγρηγορση) με τα υπολοιπα 200 κ θα εισαι αρκετα καλυμενος. Αυτα μονο στην περιπτωση που εισαι σε πρωιμο σταδιο της ηλεκτρικης κιθαρας

Παντως οσο φτηνοτερη κιθαρα παρεις, τοσο ακριβοτερο κ καλυτερο ενισχυτη θα μπορεις να παρεις. Κ απο τη στιγμη που ο ενισχυτης κανει την διαφορα στον ηχο θα εισαι μια χαρα! Αυτο το λεω ωστε να κοιταξεις τι παιζει στις μεταχειρισμενες κιθαρες μιας κ βρισκεις πολυ μα παρα πολυ καλες προσφορες !!!

 

Κ να θυμασαι! Σε Ενισχυτη αξιζει να δωσεις λεφτα περισσοτερα απο κιθαρα.

Μεταχειρισμενη κιθαρα=καλη κιθαρα με πολυ λιγοτερα χρηματα!

Στους ενισχυτες θελει ψαξιμο παντως ωστε να βρεις αυτο που σου ταιριαζει.

 

Παντα ολα τα παραπανω αποκλειστικη δικη μου γνωμη που ισως να μην ειναι κ απολυτα σωστη. Αλλα κ οσες γνωμες κ να παρεις το θεμα ειναι καθαρα δικο σου στο τι θα κανεις.

 

Η αληθεια ειναι πως οταν καποιος εδω στο noiz ζηταει συμβουλη για καποια αγορα τοτε γινεται ενας χαμος γιατι ο καθενας προτινει το δικο του. Αυτο δεν ειναι κ κακο απαραιτητα.

 

Μπορει ο καθενας μας εδω να μην μπορει να προσφερει την καταλληλη απαντηση στην περιπτωση καποιας αγορας, αλλα θα προσπαθησει να σε απομακρυνει απο καποια λάθος αγορά! Κ αυτο ειναι που μετραει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Ολα αυτα τα λεω διοτι οπως μας ειπες εισαι νεος και θες να αγορασεις ενα νεο οργανο . πιστευω οτι μια gibson λοιπον στην παρουσα φαση μονο κακο μπορει να σου κανει... οι gibson για πολλους ειναι το εληξιριο των κιθαρων , ειναι η τελικη επιλογη μετα απο χρονια παιξιματος . σκεψου οτι αν καποιος εχει μια στρατοκστερ-τελεκαστερ και μια les paul μπορει να παιξει οτι ειδος μουσικης θελει. οπως καταλαβαινεις λοιπον ολα αυτα πρεπει να εισαι σε θεση να τα κατανοησεις , να τα διαβασεις πανω στο οργανο . το σιγουρο ειναι οτι θα σου αρεσει η αισθηση μια gibson ομως μετα απο εκει τι ? δεν θα μπορεις να συνηπαρξεις ευκολα με αλλες κιθαρες πιο φθηνες , διαφορετικες και ετσι θα χασεις ολη την ιστορια της εξερευνησης , τις αλλαγες μαγνητων , το ρισκο θα πετυχει η αλλαγη η οχι κτλ .

 

Μια Gibson μονο κακο μπορει να κανει σε καποιον?Γιατι?Αν καποιος μαθει σε Gibson μετα μενει στασιμος?

Μακαρι κι εγω στα εικοσι μου να χα τη δυνατοτητα να παρω Gibson ή Fender.

 

H επιλογη οργανου ειναι καθαρα προσωπικο θεμα, κι οσο περισσοτερα μπορει να διαθεσει καποιος, τοσο το καλυτερο.

Βρες ενα οργανο που να σε εμπνεει, να σε κανει να θες να παιζεις. Ενα οργανο καλοφτιαγμενο, ευκολοπαιχτο  και φυσικα ομορφο στα ματια σου.Και φυσικα, αν αυτο λεει πανω και made in USA τοσο το καλυτερο.Οχι απο αποψη πρεστιζ ή ψωνιου, αλλα αν θελησεις σε 5-10 χρονια να αλλαξεις, θα το πουλησεις οσο το αγορασες(ή και παραπανω) κι οχι στη μιση τιμη.

 

Για ενισχυτη, κανε υπομονη, να δωσεις αλλα τοσα, για να καταλαβεις πραγματικη διαφορα.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ολα οσα μου γραφετε τα βρισκω ενδιαφεροντα, κι αυτο για την υπεροχη του ενισχυτη εναντι της κιθαρας το βρισκω καλη ιδεα. Απλα οπως ειπε κι ενας φιλος πιο πανω καλο θα ηταν να "καταληξουμε" σε ενα σωστο συνδιασμο κιθαρας-ενισχυτη. Σαφως και θα δοκιμασω αυτο που θα μου προτεινετε και θα σας πω την αποψη μου, γιατι τωρα με 3 σελιδες που χει φτασει το θεμα εχω πολλες κιθαρες και ενισχυτες που μου χουν προταθει και στο τελος θα αρχισω να πελαγωνω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου