Προς το περιεχόμενο

VHT special 6


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Προσωπικά δεν κατάλαβα από που kick ass ο ενισχυτής αυτός με βάση αυτό το clip....σαν να άκουσα ένα κοινό ενισχυτή με 3-4 εφφέ παραγεμισμένο...το λέω γιατί κι εγώ τον ζαχαρώνω αλλά δεν μπόρεσα να έχω μια 100% άποψη απ αυτό το clip..κάτι πιό ζωντανό και δυνατό ίσως?? :-\

 

+1

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μα αν δεν ακουσεις καλο καθαρο καναλι απο single end class A ενισχυτη απο ΠΟΥ θα ακουσεις? :o

Και πάλι θα συμφωνήσω αγαπητέ με το σκεπτικό σου και θα πώ....Λατρεύω τα καθαρά του Mesa Boogie μου και πεθαίνω για το γκάζι του Fender μου.... :-*

Πως σου ακούγεται??

Εμένα έτσι μου ακούγεται(σαν ανέκδοτο) να μιλάω για καθαρό κανάλι σε μουσικό μηχάνημα με την ταμπέλα  V H T  στην μαρκίζα.... :-\

seven deadly sins..........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα έτσι μου ακούγεται(σαν ανέκδοτο) να μιλάω για καθαρό κανάλι σε μουσικό μηχάνημα με την ταμπέλα  V H T  στην μαρκίζα...

 

καταρχην δεν ειναι VHT το μηχανημα,ειναι μονο κατα ονομα οι σχεδιασεις ειναι εντελως διαφορετικες απο τους παλιους VHT,κατα δευτερον οι  παλιοι  VHT εχουν ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ καθαρα καναλια (ειδικα αυτοι με τις ΚΤ88) ;)

 

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καταρχην δεν ειναι VHT το μηχανημα,ειναι μονο κατα ονομα,κατα δευτερον οι πραγματικοι παλιοι καλοι VHT εχουν ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ καθαρα καναλια (ειδικα αυτοι με τις ΚΤ88) ;)

 

Εντάξει εντάξει μ έπεισες...για όλα έχεις ένα αντίλογο..πωωω  :-*

Αλλά παρατήρησε ότι κι άλλοι φίλοι έχουν την ίδια γνώμη με μένα  ;)..΄γράψε κάτι πιο καθαρό και χωρίς μπλιμπλίκια..αν θέλεις....

Αν θέλεις μπορώ να έρθω εγώ για να κουμπώσω μπόλικα πετάλια στο εργαλείο  :P

seven deadly sins..........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

.Λατρεύω τα καθαρά του Mesa Boogie μου και πεθαίνω για το γκάζι του Fender μου.... Kiss

Πως σου ακούγεται??

 

Μια χαρα μου ακουγεται ο Μαρκ 1 μου εχει πολυ καλυτερα καθαρα απο οποιονδηποτε Fender εχω ακουσει & ο Fender tweed deluxe τσιτωμενος καλυτερα βρωμικα απο οποιονδηποτε Mesa ;)

 

Γενικα μη κολλας με τις ΜΑΡΚΕΣ των ενισχυτων αλλα με τα χαρακτηριστικα τους ;)

 

γράψε κάτι πιο καθαρό και χωρίς μπλιμπλίκια..αν θέλεις....

 

εχει και καθαρα και χωρις μπλιμπλικια το κλιπακι μεσα (ακου τα ρυθμικα και φυσικα τα βρωμικα μερη)

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρα μου ακουγεται ο Μαρκ 1 μου εχει πολυ καλυτερα καθαρα απο οποιονδηποτε Fender εχω ακουσει & ο Fender tweed deluxe τσιτωμενος καλυτερα βρωμικα απο οποιονδηποτε Mesa ;)

Γνώμη σου...θα μου επιτρέψεις να σκάσω στα γέλια... :P

 

Γενικα μη κολλας με τις ΜΑΡΚΕΣ των ενισχυτων αλλα με τα χαρακτηριστικα τους ;)

Στα 42χρ μου πίστεψε με έχω πάψει να έχω ΣΤΕΓΑΝΑ στις απόψεις μου...

 

εχει και καθαρα και χωρις μπλιμπλικια το κλιπακι μεσα (ακου τα ρυθμικα και φυσικα τα βρωμικα μερη)

Σε αναλογία 80-20...

seven deadly sins..........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γνώμη σου...θα μου επιτρέψεις να σκάσω στα γέλια...

 

φυσικα κανεις δεν απαγορευει το γελιο σε κανεναν (αλλα ως ιδιοκτητης Fender ενισχυτων που μαλλον ουτε ζωγραφιστους εχεις δει ποτε σου, επετρεψε μου να γελασω και εγω αλλα και να ξερω τι λεω ;))

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φυσικα κανεις δεν απαγορευει το γελιο σε κανεναν (αλλα ως συλλεκτης Fender ενισχυτων επιτρεψε μου να γελασω και εγω αλλα και να ξερω τι λεω ;))

Ως Πολυσυλλέκτης των απανταχού ενισχυτών θα πρότεινα να τσεκάρουμε πρώτα τα γούστα απ τα ώτα μας....Αυτά διαφέρουν και όχι τα χαρακτηριστικά των ενισχυτών μας my friend....O Fender είναι γνωστός για κάτι ο Marshall για κάτι άλλο ο Mesa για κάτι άλλο και o VHT για κάτι άλλο....

Ότι να λές εσύ κι εγώ superfunk ο κόσμος ξέρει τι λέει....

Τι μου λες τωρα εσύ για τα λαμπιόνια τα σινκγλια εντα και τα τραντζιστόρια όταν ο αγοραστής βλέπει ΤΑΜΠΕΛΑ VHT....it means...Pure DRIVEEEEEEEEEEEEEEE

Καλό σου βράδυ

και μάθε να μην υποτιμάς γτ ποτέ δεν ξέρεις τι κρύβει ο άλλος κάτω από το καπό του>>>αυτό για το αν τους εχω δει ποτέ μου άστοχο και δεν το περίμενα από σένα..

seven deadly sins..........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το συγκεκριμενο ενισχυτακι το βρισκεις μονο απο τομαν αλλα εχει

τελειωσει

 

σε κανενα αλλο σαιτ δεν το βρισκω (musicstore,dv247)

ουτε καν ebay

περιεργα πραγματα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όταν ο αγοραστής βλέπει ΤΑΜΠΕΛΑ VHT....it means...Pure DRIVEEEEEEEEEEEEEEE

 

ναι αλλα τι να κανουμε που ο ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟΣ ενισχυτης δεν ειναι τιποτα παραπανω απο ενας.....Fender Champ.... ;D ;D

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου