Προς το περιεχόμενο

Ο καλυτερος hi-gain low watt ενισχυτης της πιατσας;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 87
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Παιδια, ευχαριστω ολους για τις αποψεις σας!

 

Τα ΕΝGL τα ακουσα, πολυ γκαζι δε λεω, αλλα λιγο ψυχρο-στεγνο-κρυο για τα γουστα μου....Βασικα με λιγο delay καi reverb ισως ζεστανει λιγο...

 

Μηπως-λεω-μηπως να περιμενω για Bugera trirec?? Γουσταρω πολυ που ριθμιζεις τα watt μονος σου απο 0-100 σαν master volume...γιατι δεν το κανουν και οι αλλοι (Framus-H&K-Bogner etc) να τελειωναμε ????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αουτς!!!!! Τσουζει λιγο!! Αλλα μαλλον οτι πληρωνεις παιρνεις σε αυτη τη ζωη (πλην εξαιρεσεων)...τον εχεις ακουσει???? me likes :P

 

Τον Bugera δεν τον εφερα ως παραδειγμα προς συγκριση...προς Θεου!! απλα μου αρεσε το συστημα με το wattage κατα βουλησην...!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αουτς!!!!! Τσουζει λιγο!! Αλλα μαλλον οτι πληρωνεις παιρνεις σε αυτη τη ζωη (πλην εξαιρεσεων)...τον εχεις ακουσει???? me likes :P

 

Τον Bugera δεν τον εφερα ως παραδειγμα προς συγκριση...προς Θεου!! απλα μου αρεσε το συστημα με το wattage κατα βουλησην...!

 

Οτι και να σου πω εγώ,εσύ θα πρέπει να πας να τον ακούσεις.

Ισως να το έχει ο Kουρμπής.

Ψάξτο καλά.

Θα χρειαστείς και κάποιο attenuator,για να ρίξεις την ένταση απαραίτητο για χρήση σε διαμέρισμα.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κανεις δεν τον εχει ακουσει ακομα....θα κανουμε λιγο υπομονη (??) για reviews και βλεπουμε....επαναλαμβανω : μου αρεσει ΠΟΛΥ το συστημα που βαζεις εσυ τα watt του ενισχυτη οπως νομιζεις...για εμενα τουλαχιστον ειναι seller point...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έτσι για να ρίξοΩ (edit: μου ξέφυγε) λίγο λάδι στη φωτιά να αναφέρω έναν που χαλβάδιαζα πολύ καιρό στο ιντερνετ

http://www.egnateramps.com/Products/Rebel/Rebel30Head.html

υπάρχει και ο 20άρης επίσης

 

φυσικά δεν τον έχω ακούσει απο κοντά ούτε τον έχω παίξει γιαυτό δε λέω πως τον προτείνω, απλά τον αναφέρω.

Τα κλιπς και τα βιντεάκια στο γιουτιουμπ πάντως δείχνουν οτι έχει πολύ ωραία χροια ντιστορσιον και έχει και ωραία καλούδια, διαβασε τα σπεκς να δεις

 

καλή τύχη στην αναζήτηση! ;)

a classic player now...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου