Προς το περιεχόμενο

Θέλω μια telecaster (όχι όμως Fender).


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 74
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Παιζει και αυτο http://www.thomann.de/gr/charvel_san_dimas_style_2_2h_black.htm

κατα βαθος ειναι Fender αλλα προσπαθει να το κρυψει ;D. Σιγουρα δεν θα ακουσεις tele ηχο, αλλα κατι αξιοπρεπες και καπως πιο xtreme

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δες και αυτες,αν και ειναι πιο κατω απο τα λεφτα που θες να δωσεις

 

http://www.thomann.de/fi/blade_t1_delta_standard_bk.htm

 

http://www.thomann.de/fi/blade_t1_delta_standard_car.htm

EXPECT THE UNEXPECTED...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειχα και εναν φιλο ο οποιος ειχε ακριβως την ιδια αποψη...οτι η fender ειναι υπερτιμιμενες κιθαρες... αυτη την στιγμη η πιο αγαπημενη του κιθαρα ειναι μια fender strat με αλλαγμενους μαγνητες... οταν μου το ελεγε οτι οι φεντερ ειναι υπερτιμημενες δεν ειχε ποιασει ποτε φεντερ στα χερια του...αλλα ειχε αποψη...

ελπιζω ο φιλος που ανοιξε το θρεντ να μην εχει κανει το ιδιο..... δεν μπορω να πω πως εχω αποψη απο τελε γιατι εχω στρατ αλλα πιστευω πως θα εχουν το ιδιο επιπεδο...

στρατ γενικα βγαζουν ολες οι εταιριες οποτε εκει  αξιζει να μπεις στην αναζητηση του πια σρτατ μου ταιριαζει... αλλα δεν ξερω τωρα... πως να το πω... οταν μιλας για τελε... πως να το κανουμε ?

 

προσωπικα δεν νομιζω οτι μπορει απεναντι σε μια φεντερ να μπει μια πιβι η μια σεχτερ η μια σαρβελ που στην ουσια ειναι φεντερ... δεν το λεω για τα παιδια που το προτεινανε ... ισα ισα καλα κανανε αφου προσπαθουν να δωσουν μια λυση αλλα νομιζω και φιλικα το λεω και συγνωμη αν το θεωρησει προσβολη ο φιλος που ανοιξε το θρεντ αλλα μηπως δεν εχεις παιξει με μια πραγματικη τελε φεντερ ? φιλικα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελεκαστερ δεν ειναι μονο το σχημα φιλε μου.

Fender telecaster ειναι μια  ηχητικη κατευθυνση που χαρακτηριζει το μοντελο της εταιριας.

Συγνωμη κιολας αλλα εχω την εντυπωση οτι καποιον alternative ειδες να την κραταει,σου αρεσε,αλλα δεν θες να ναι fender για τους λογους σου βεβαια οι οποιοι μαλλον βασιζονται σε κουβεντες προκατειλημμενων κατα της εταιριας.

Εννοειται οτι δεν τους κρινω κι ας τους θεωρω υπερβολικους.

Νομιζω οτι δε θες τελε.Θες μια κιθαρα με σχημα τελε...

Αν ειναι ετσι,εχεις πολλες επιλογες.Αν οχι,θες fender.

Πολυ φιλικα

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ηρθε η ωρα να παρεκτραπει το θεματακι

 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

οι τελε ειναι μαπα...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

georgekz750, banned  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελεκαστερ δεν ειναι μονο το σχημα φιλε μου.

Fender telecaster ειναι μια  ηχητικη κατευθυνση που χαρακτηριζει το μοντελο της εταιριας.

Συγνωμη κιολας αλλα εχω την εντυπωση οτι καποιον alternative ειδες να την κραταει,σου αρεσε,αλλα δεν θες να ναι fender για τους λογους σου βεβαια οι οποιοι μαλλον βασιζονται σε κουβεντες προκατειλημμενων κατα της εταιριας.

Εννοειται οτι δεν τους κρινω κι ας τους θεωρω υπερβολικους.

Νομιζω οτι δε θες τελε.Θες μια κιθαρα με σχημα τελε...

Αν ειναι ετσι,εχεις πολλες επιλογες.Αν οχι,θες fender.

Πολυ φιλικα

 

Πολυ σωστό αυτο.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου