Προς το περιεχόμενο

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 390
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Θελω να ρωτησω αν απο τις υπολοιπες μπαντες τους πειραζει να εχουμε την δικη μου βαση επανω (Ultimate Apex) γιατι αυτη που εχει στο μαγαζι δεν με πολυβολευει :)

Rockinger Teleplikter

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

chaostar ο πληκτρας εχει ενα yamaha psr9000 ντουλεκι αμα χωραει μη το συζητας φερτη.και ενα korg χωρις πληκτρα που φτιαχνει ηχους με ενα φωτακι που μας πρηζει οταν βαζει το χερι απο πανω.αλλα ειναι στο μεγεθος τοστιερας.κανε κουμαντο

βιρα κι'εχει ο Θεος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά δε ξέρω πώς γίνεται, αλλά μου ήρθε ιδέα: να ανέβει με κάποιο τρόπο το video από το live σε μορφή image, και να γίνει αρχείο torrent ώστε να μπορούμε όλοι να το κατεβάσουμε αλλά ταυτόχρονα να το κάνουμε seed και στους υπόλοιπους.

 

Όποιος ξέρει, πού και πώς μπορούμε να το κάνουμε αυτό ας το πει ;)

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

chaostar ο πληκτρας εχει ενα yamaha psr9000 ντουλεκι αμα χωραει μη το συζητας φερτη.και ενα korg χωρις πληκτρα που φτιαχνει ηχους με ενα φωτακι που μας πρηζει οταν βαζει το χερι απο πανω.αλλα ειναι στο μεγεθος τοστιερας.κανε κουμαντο

 

Κοιτα εγω πανω στη βαση εχω ενα Kurzweil 88αρι και 2 m-audio 61 πληκτρα...Οποτε λογικα τηα χωραει μια χαρα. Ρωτα τον αμα θες και πες μου να την φερω (συνολικα σηκωνει 120-130 κιλα)

Rockinger Teleplikter

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά δε ξέρω πώς γίνεται' date=' αλλά μου ήρθε ιδέα: να ανέβει με κάποιο τρόπο το video από το live σε μορφή image, και να γίνει αρχείο torrent ώστε να μπορούμε όλοι να το κατεβάσουμε αλλά ταυτόχρονα να το κάνουμε seed και στους υπόλοιπους.

 

Όποιος ξέρει, πού και πώς μπορούμε να το κάνουμε αυτό ας το πει ;)[/quote']

 

 

Κid.....στειλε μου ενα πμ...να σου πω τι μπορεις να κανεις με το βιντεο που εχεις στην καμερα...αν ειναι να το μετατρεψω ωστε να το μοιραστουν ολοι..και αν θες να το μονταρω και λιγο....και κανα colour correction!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια ποια ειναι εν τελει αυτη η Βιλμα;;;; Εγω ειδα πολλα ωραια παιδια εκει (ειδικα μι αμε σκιστα ματακια...σαν την Bjork ειτανε :wink: )...

 

Αν ερθει το Σαββατο να μου την δειξει κάποιος..

 

που την ξερω,που την ξερω αυτη με τα σκιστα ματάκια...

α,ναι ρε η ΓΥΝΑΙΚΑ μου ειναι!! :lol:

 

(χωρις πλάκα ΗΤΑΝ η γυναικα μου!! 8O )

 

σε συγχωρω ομως!! ολη εχουν δικαιωμα να θαυμαζουν την ομορφια!! :lol:

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου