Προς το περιεχόμενο

Προσφορές για διασκευή;


gkou

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντήσεις 73
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Tα νεα απο το μετωπο:

(το δικο μου,και ειναι και φαρδυ-πλατυ! 8) )

 

Το backing εγινε,και περιμενουμε το τελικο vocal take! :)

 

Δειγμα δεν εχει,υπομονη να ανεβει στα "clips".... ;)

 

 

 

-Beatles??....παααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααλι?.....

ΔΕΝ αναλαμβανω εργασιες!Ευχαριστω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

....Δειγμα δεν θα εχει τελικα ΟΥΤΕ στα clips....

 

Και ο λογος ειναι οτι η Gkou "σπαστηκε" ασχημα απο την ηλιθια και κομπλεξικη (κατ'εμε) συμπεριφορα ορισμενων "ειδικων" του διαδυκτιου (δεν αναφερομαι μονο στο noiz),που "κυκλοφορουν" στα διαφορα - φορα....

Και η πλακα ειναι οτι προκειται για τα ιδια ατομα με αλλο nick... ::)  >:(  ;D ;D ;D ;D

 

Βρε κοροιδα,

ξερετε ποσο ΕΥΚΟΛΟ ειναι να σας αναγνωρισει καποιος μονο απο μια φραση σας?  ;D  ;D ;D

 

Ασε που απλες γνωσεις ψυχολογιας να'χει καποιος "βγαζει" ευκολα το ψυχολογικο σας προφιλ... ;)  ;D ;D ;D

 

Κοιτατε να μην "περνατε" τα κομπλεξ σας στους αλλους,

(αλλους εννοω τους "καινουριους",γιατι στον "παλιο" δεν περνανε αυτα...)

γιατι αυτο φαινεται και γινοσαστε ρεζιλι των σκυλιων (με nick η οχι).....

 

Μην "τη σπατε" στους καινουριους,γιατι θα αγριεψουν οι αληθινοι παλιοι,

και τοτε "θα πληρωθειτε με το νομισμα σας"...

 

Ειναι ΗΛΙΘΙΟ να κριτικαρεις τον αλλο κακοπροαιρετα...

 

Ναι στην κριτικη  8),ΟΧΙ στην κακη προθεση!!! >:(

 

-Οσον αφορα τη Gkou,(και οχι μονο αυτη,ειναι συχνο το φαινομενο),

απογοητευτηκε τοσο,που μαλλον παρατησε το καινουριο της χομπυ,που την εκανε τοσο χαρουμενη (οπως μου εδειχνε τουλαχιστον),δεν ξαναμπαινει σε φορουμ,

εκλεισε και τη myspace σελιδα της... :(

 

Οσοι την κριτικαρατε:

 

Σκεφτηκατε ποτε οτι αν καποιος ΑΡΧΑΡΙΟΣ ειναι ετσι στην αρχη,

πως θα γινει αν αποκτησει εστω λιγη εμπειρια? (αϊντε,ξερολες...)

Αλλα η αναγνωριση ταλεντων ειναι εθνικο μας σπορ,δεν ειναι?.. ::)

 

-Οσον αφορα εμενα,ναι "στραβωσα" και εγω...

 

Τερμα λοιπον οι πληροφοριες απο μενα (στην οργανοποιϊα αναφερομαι,η οπου αλλου φανηκα χρησιμος,και τωρα εννοω το noiz,ειναι και εδω μεσα τα ιδια ζωα) αφου αποφασισα να μην μοιραζομαι πλεον οσα ξερω,

 

αλλα...να κοροίδευω και να γελαω με εσας που ΔΕΝ τα ξερετε

(οσους το αξιζετε αφου κανετε τα ιδια σε αλλους,γιατι οι υπολοιποι δεν φταινε σε τιποτα,αλλα μαζι με σας θα μεινουν και αυτοι στην αγνοια,εκτος αν και αλλος μαστορας αποφασισει να "τα λεει" στα φορα οπως εγω.Μεινετε με οτι σας λεει ο Fender και η βιομηχανια  ::) ).

 

Αυτα.

 

(εγω παντως θα το τελειωσω το κομματι,εστω και με τα "σπαστα"  και με λαθακια vocal takes που εχω,γραμμενα στο λαπτοπ με την οnboard και το θορυβο της,αλλα

εχουν τοση "ψυχη" που δεν "βγαζει" ΚΑΝΕΝΑΣ επαγγ/τιας (ισως ελαχιστοι  ;D).

Θα ανεβει στο myspace, που ειναι και..."επισημο"! ;D  Ποιος ο λογος να το "αναλωσω" εδω?... ;) 8) )

-Μην τρελλαθω και το στειλω στην ιδια την Κerren... ;D

(..και το γουσταρει,και το πουνε μαζι με τη G,και μας παιξουν'ολα τα ραδια! ;D ;D ;D )

 

Υ.Γ.

Τα γραφω στο noiz,γιατι εγω γραφω ΜΟΝΟ εδω,και αν γραψω ποτε και ΑΛΛΟΥ  ::),

θα ειναι με το ΙΔΙΟ nick,και με τη φατσα μου να φαινεται.... ;)

(παλαιοτερα πχ,σ'ενα αμερικανικο φορουμ που ηταν και το πρωτο μου,

και μαλιστα μπηκα επιθετικα γιατι υπηρχε σοβαρος λογος παλι yann ημουνα,

και παντα αυτος θα ειμαι,δε χρειαζομαι alter ego εγω,οπως καποιοι... ::) ;D ;D ;D )

 

-ΥΓ 2.

Αυτες οι συμπεριφορες ορισμενων ειναι που κρατανε το noiz χωρις γυναικες? ??? >:( :(

Δε νομιζω οτι αυτη η χωρα δεν εχει αρκετες γυναικες μουσικους (οποιου επιπεδου),

ωστε να καλυπτουν τουλαχιστον το 1/4 του...πληθυσμου ενος φορουμ... ;)

Κατι αλλο φταιει που δεν εχουμε αρκετες συνφορουμιτισσες.... ::)

ΔΕΝ αναλαμβανω εργασιες!Ευχαριστω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κριμα. (τη γνωριζω τη φαση)

 

Η gkou ειναι μια πολυ ευχαριστη παρουσια στο φορουμ. Ας μην τα παρατησει μιας και ξερω πως την κανει πολυ χαρουμενη να τραγουδαει...

Ας μην αφεθει λοιπον στην οποια απογοητευση νιωθει...

just changed avatar :p

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η gkou ειναι μια πολυ ευχαριστη παρουσια στο φορουμ. Ας μην τα παρατησει μιας και ξερω πως την κανει πολυ χαρουμενη να τραγουδαει...

Ας μην αφεθει λοιπον στην οποια απογοητευση νιωθει...

 

εγώ δεν γνωρίζω τη φάση αλλά στο παραπάνω +1000

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω κέφια σήμερα...

 

Τερμα λοιπον οι πληροφοριες απο μενα (στην οργανοποιϊα αναφερομαι,η οπου αλλου φανηκα χρησιμος,και τωρα εννοω το noiz,ειναι και εδω μεσα τα ιδια ζωα) αφου αποφασισα να μην μοιραζομαι πλεον οσα ξερω,

Τι δουλειά έχει η οργανοποιεία με τη μουσική σου ικανότητα? Μπορεί να είσαι (που είσαι) καλός οργανοποιός αλλά κακός μουσικός...να μην στο πούμε?

 

Και ο λογος ειναι οτι η Gkou "σπαστηκε" ασχημα απο την ηλιθια και κομπλεξικη (κατ'εμε) συμπεριφορα ορισμενων "ειδικων" του διαδυκτιου (δεν αναφερομαι μονο στο noiz),που "κυκλοφορουν" στα διαφορα - φορα....

Αυτό από που συμπεραίνεται? Γιατί στο συγκεκριμένο θέμα, δεν βλέπω κάτι...έχω χάσει επεισόδεια?

Πρέπει να παρακολουθώ και άλλο forums?

 

Μην τρελλαθω και το στειλω στην ιδια την Κerren...

Aυτό σαν απειλή ακούγεται, και δεν σου φταίει σε τίποτα η Kerren (αλήθεια, ποιά είναι αυτή?)

 

Κατά τα άλλα...

Η gkou ειναι μια πολυ ευχαριστη παρουσια στο φορουμ. Ας μην τα παρατησει μιας και ξερω πως την κανει πολυ χαρουμενη να τραγουδαει...

Ας μην αφεθει λοιπον στην οποια απογοητευση νιωθει...

Συμφωνώ και εγώ απόλυτα...

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γνωρίζω το θέμα και εγώ! Τοποθετήθηκε εύστοχα ο Yann!  Για να αλλάξει τόσο πολύ η Gkou που μέχρι πριν από ελάχιστο καιρό ήταν γεμάτη όνειρα και όρεξη, φαντάζομαι πόσο πολύ απογοήτευση ένιωσε!

 

Πάντως για να λέμε την αλήθεια, το πρόβλημα ξεκίνησε από άλλο forum στο οποίο προσωπικά δεν μπαίνω ποτέ. Έμαθα όμως...

 

Τέλος πάντων, αυτό που πρέπει να κρατήσουμε είναι, να κάνουμε καλοπροαίρετη κριτική η οποία είναι καλοδεχούμενη σε κάθε περίπτωση και να υπάρχει αλληλοσεβασμός όσο είναι εφικτό...

 

Στο βάθος του μυαλού μας, ας έχουμε ΟΛΟΙ ότι πάντα υπάρχει ένας καλύτερος.. ;) ;)

Όχι άλλα μινόρε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως για να λέμε την αλήθεια, το πρόβλημα ξεκίνησε από άλλο forum

Και καλά, ο Yann ήρθε εδώ να ξεσπάσει? Ρε Yann πάς καλά? Μήπως θές επείγουσα μπυροποσία? ;D ;D

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

δε καταλαβαίνω τίποτα...

 

Καταρχήν η Gkou είχε ξαναπεί ότι θα φύγει, κλπ, κλπ. Μακάρι να μείνει, ήταν πολυ ευχάριστη η παρουσία της! αλλά κατα τα άλλα, δεν καταλαβαίνω αυτό το "πετάω τα πάντα, κλείνω τα πάντα και τελείωσα". Στο κάτω κάτω, το νοιζ ειναι ένα στην Ελλάδα και ειμαι σίγουρος ότι υπάρχουν πολλοί αξιολογοί άνθρωποι εδω μέσα. Με τους άλλους στα π@π@ρι@ σας!

 

2. Τί εγίνε βρε παιδιά; Πείτε μας κι εμάς; Το άλλο φόρουμ πιο είναι;

 

3. "Για να αλλάξει τόσο πολύ η gkou..."... Για μισό λεπτό. Δηλ, αν κάποιος αλλάξει τόσο απότομα (που τι άλλαξε ακριβώς δεν το γνωρίζω) σημαίνει απαραίτητα ότι έγινε κάτι βαρύ; ή ότι ΜΠΟΡΕΙ να έχει και παραπάνω ευαισθησίες ο άλλος;

 

Επίσης, τώρα που το συζητάμε... Καλό να χαϊδεύουμε, καλό να κριτικάρουμε καλοπροέραιτα, καλά όλα αυτά, και κάνω ότι μπορώ για αυτό. Αλλά ο κόσμος μας είναι, και είναι γεμάτος με μ@λ@κες! Σιγά το νέο. Αν κάποιος δεν αντέχει μια απρόσωπη αντιπαράθεση, τότε... γιατί τα βγάζει στη φόρα;

 

----- Όλα αυτά ΧΩΡΙΣ να ξέρω τι έχει γίνει -----

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ θα έλεγα να μη σπεύδουμε να υποθέσουμε τι συνέβη στη Gkou και αποφάσισε να απομακρυνθεί. Ας την αφήσουμε, αν και όταν θελήσει η ίδια, να μας τα γράψει εκείνη.

Ενωμοτάρχης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου