Προς το περιεχόμενο

Ο αγαπημένος σας μπασίστας


SteveWr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

jaco pastorius, John Myung, Victor Wooten, Γιωτης Κιουρτσογλου, Steve Harris, Paul McCartney, flea, Καρράς, Stanley Clarke θα έγραφα και άλους

αλλά μόλις με χτύπισε στη πλάτη ο τεχνικός του ιντερνετ καφε και μου ανέφερε οτι 6GB απο free προγραμματα, μουσικη και video που είχα κατεβάσει σε ολη τη στρατιωτική θητεία μου στο Σουφλί μετά απο πολή ψάξιμο καηκαν μαζι με ενα σκληρό 120Gb :cry: :cry: :cry: :cry: λοιπόν πετάω τον ακριβομένο υπολογιστή μου μαζί με τη phase 88 και ψάχνω για ταινία καί ψαλίδι (μη μου πει κανεις γιατί δεν έσωσα γιατί είχε χαλάσει και το DVD RECORDER του ακατανόμαστου γίδερνετ). :evil: :evil: :cry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 239
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Εψαξα και ξαναψαξα το thread Και διεπιστωσα οτι κανεις δεν αναφερει τον Mark King των Level42 ....

 

http://www.youtube.com/watch?v=eMzXtizKcXY

 

Αυτο το βίντεο δεν του δινει μια καλη θεσουλα στο thread? Ακουστε και τα τραγουδια των level42 .... Δεν τον ειχα σε εκτιμηση αλλα αυτο το βιντεακι ειναι οκ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το slap δεν μ'αρέσει καθόλου.Αυτού του τύπου οι μπασίστες μου σπάνε τα νεύρα με αυτο γκλίνγκι-γκλίνγκι συνέχεια.Αμάν πια τόσα χρόνια!Αυτοί που σολάρουν με slap ας αλλάξουν επιτέλους στυλ ή να αγοράσουν καμία slapιέρα να βαράνε συνέχεια (πως λέμε φραπεδιέρα,καμία σχέση) :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου