Προς το περιεχόμενο

ΠΡΟΣΟΧΗ! ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΒΑ!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Όχι Κώστα,

Δεν σε παρεξηγώ καθόλου. Μου αρέσει που όλοι σας έχετε μέσα σας ζωντάνια και ενέργεια. Όσο για τα χωρατά σας, σ' αυτή τη γη δεν γεννηθήκαμε; Επόμενο είναι όλοι μας να κουβαλάμε τον Αριστοφάνη μέσα μας που παρεπιπτόντως είναι και πολύ μα πάρα πολύ επίκαιρος!

Φίλε Sonic X, δεν διαφωνώ μαζί σου. Θα πρέπει όμως να δεχτείς πως είναι κομμάτι δύσκολο να τα μουτζώσεις όλα. Ο τύπος που περιγράφω ήταν τότε στα 49-50 του. Ήταν αξιοπρεπέστατος και πολύ καλός στις συναλλαγές του. Με προπλήρωνε για κάτι αρθράκια που μετέφραζα τότε.........Ας είναι καλά.

I was baptized in Muddy Waters

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 28
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

όλα σωστά "ρε" Επίκουρε αλλά τις γεναίες αποφάσεις συνήθως τις παίρνεις όταν βρίσκεσαι με την πλάτη στον τοίχο και σχεδόν πάντα σου βγαίνουν. γιάτι? μακάρι να ξερα.

Αμα είσαι καναπεδάτος το σκέφτεσαι, και λες τα ασε τωρα,..... όταν...κλπ κλπ

 

αστο να παει στο διάολο.......

HOME www.noiz.gr/index.php?action=media;sa=album;in=103

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνήθως οι καριερίστες απο το πολύ το άγχος κ το τρέξιμο κάποια στιγμή τους την "καρφώνει" κ τα παρατάνε λογικό είναι...αφού πρώτα έχουν κάποια οικονομική ευχέρεια.

Αλλά αυτό δεν είναι για όλους το ίδιο,γιατί αν ήταν όλοι έτσι...απο την βαρεμάρα μας στον Αγροτουρισμό θα το ρίχναμε (εξαιρούνται οι μουσικοί..εμείς στο χόμπι μας θα επενδύαμε)  ;)

 

Δεν θέλω να θίξω κανέναν είναι προσωπική μου γνώμη κ πάντα φιλικά ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"One of these days I'm gonna get organe-z-i-z-e-d"

Travis Bickle (Robret De Niro στον ρόλο του taxidriver στην ομόνυμη -αριστουργηματική-ταινια του Scorsese).

Thank God for the rain....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όλα σωστά "ρε" Επίκουρε αλλά τις γεναίες αποφάσεις συνήθως τις παίρνεις όταν βρίσκεσαι με την πλάτη στον τοίχο και σχεδόν πάντα σου βγαίνουν. γιάτι? μακάρι να ξερα.

Αμα είσαι καναπεδάτος το σκέφτεσαι, και λες τα ασε τωρα,..... όταν...κλπ κλπ

 

αστο να παει στο διάολο.......

 

Γιατί οι μεγάλες αποφάσεις είναι "εύκολες" όταν δεν έχεις τίποτα να χάσεις. Οι γενναίες αποφάσεις είναι όταν έχεις όντως να χάσεις και πολλά μάλιστα.

Ενωμοτάρχης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αύριο πάλι ................... Μπιθικώτσης.

 

Με τις καλησπέρες μου  ;D ;)

 

Εγώ θα επιμείνω στις φιλοσοφικές διατυπώσεις του  μέγιστου sir audiokostas

 

και απλά θα φέρω ξανά στο προσκήνιο μια από τις πολύ ισορροπημένες

(μα και σωστά τοποθετημένες στη σημερινή πολιτικό οικονομική κρίση που διανύει η Χώρα μας )  κουβεντες που ειχε πει πριν απο ενα περιπου

μήνα σε κάποιο άλλο thread 

 

[glow=red,2,300][move]ΤΟ ΤΑΓΚΟ ΕΙΝΑΙ ΔΩ ΕΝΩΜΈΝΟ ΔΥΝΑΤΟ [/move][/glow]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί οι μεγάλες αποφάσεις είναι "εύκολες" όταν δεν έχεις τίποτα να χάσεις. Οι γενναίες αποφάσεις είναι όταν έχεις όντως να χάσεις και πολλά μάλιστα.

 

oh yeah! σωστή η διευκρίνιση του "μεγάλου" και του "γενναίου"

HOME www.noiz.gr/index.php?action=media;sa=album;in=103

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου