Προς το περιεχόμενο

rockinger telly


Προτεινόμενες αναρτήσεις

ξέχασα να πω ότι έχω στείλει e-mail στην  rockinger και δεν μου έχει απαντήσει, γι αυτό ρωτώ μήπως έχει κανείς προσωπική εμπειρία και ξέρει  πώς έρχονται.

sorry αν σας κούρασα με τις πολλές ερωτήσει αλλά είμαι  σε αναμμένα κάρβουνα (και είναι και καλοκαίρι) :P

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 39
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Αν σου την έστειλαν με τα Γερμανικά ταχυδρομεία θα σου την φέρουν τα ΕΛΤΑ.Κάνε λίγη υπομονή διότι λόγω Αυγούστου το προσωπικό πάει για μπάνια και καθυστερεί η αλληλογραφία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σήμερα μου ήρθε η τελε!!! έκανε 6 ημέρες  από Γερμανία- Θεσσαλονίκη και άλλες  6 να μου ερθει  :P =12 μέρες . η κιθάρα ήρθε καλά πακεταρισμένη . αυτό που με εξέπληξε προς το καλό είναι ότι η κιθάρα αν και τελε έχει πάρα πολύ sustain . είναι η πρώτη μου τελε  γι αυτό δεν γνωρίζω και πολλά .ότι θέλετε ρωτήστε.

ορίστε και  φωτογραφίες  :

P8230115.thumb.JPG.9b85a680313e5ee303c8d6e8b24afad2.JPG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εγώ , εδω  που τα λέμε  έχω συνδυάσει τελε με το maple αλλά  ταιριάζει καλύτερα το rosewood με το lpb .βέβαια στο μέλλον μπορεί να πάρω κάνα μανίκι maple.

ευχαριστώ 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι πανέμορφη...καλόπαιχτη!

 

Άντε, φτιάξε κανά κλιπάκι να την ακούσουμε  :)

θα έφτιαχνα αλλά δεν έχω εξοπλισμό και δεν νομίζω αν ηχογραφήσω με το κινητό να καταλάβετε και τπτ. πάντως άμα καταφέρω και βρω θα φτιάξω κλιπακι 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτό που με εξέπληξε προς το καλό είναι ότι η κιθάρα αν και τελε έχει πάρα πολύ sustain .

 

Μα αν δεν εχει sustain η tele ποια αλλη Fender θα εχει?

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου