Προς το περιεχόμενο

rockinger telly


Προτεινόμενες αναρτήσεις

και κάτι ακόμα που θα ήθελα να ρωτήσω επειδή δεν το αναφέρει στο site ,έχει Vintage Style τάστα??

 

Οχι. Ελπίζω να μην θέλεις να ταλαιπωρείσαι με τα vintage...

 

edit: αναφέρεται το μέγεθος των τάστων, 2,7mm x 1,1mm  ;)

Model-o-phobia: something like homophobia, but much more amusing

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 39
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

φυσικά προτιμώ τα άλλα ....τα είδα τα νούμερα αλλά επειδή είμαι άσχετος με αυτά δεν κατάλαβα ότι εννοούσε το μέγεθος  τάστων...

thenx

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φυσικά προτιμώ τα άλλα ....τα είδα τα νούμερα αλλά επειδή είμαι άσχετος με αυτά δεν κατάλαβα ότι εννοούσε το μέγεθος  τάστων...

thenx

 

 

Medium jumbo είναι. Μην ανησυχείς, είναι πολύ άνετο το μπράτσο. Και κόβουν και καλά το nut οι τύποι.

Model-o-phobia: something like homophobia, but much more amusing

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα αργότερα...

καλησπέρα

επαναφέρω το θέμα διότι πριν μια εβδομάδα μου ήρθε το e-mail από rockinger ότι είναι διαθέσιμη στο lake placid blue η τελε .Και θέλω να κάνω την εξής ερώτηση ,γιατί μάλλον αύριο θα προχωρήσω στην αγορά  ,έχω κάρτα που επικοινωνεί με λογαριασμό (δηλαδή δεν είναι πιστωτική) και στην μια άκρη γράφει visa ,ξέρη κανείς αν δέχονται την κάρτα?

και επίσης  χρεώνει τίποτα η τράπεζα αν στείλω τα λεφτά με έμβασμα η με την κάρτα?

ευχαριστώ Μιχάλης και θα  ακολουθήσουν foto της κιθάρας μόλις την παραλάβω  :).

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα

επαναφέρω το θέμα διότι πριν μια εβδομάδα μου ήρθε το e-mail από rockinger ότι είναι διαθέσιμη στο lake placid blue η τελε .Και θέλω να κάνω την εξής ερώτηση ,γιατί μάλλον αύριο θα προχωρήσω στην αγορά  ,έχω κάρτα που επικοινωνεί με λογαριασμό (δηλαδή δεν είναι πιστωτική) και στην μια άκρη γράφει visa ,ξέρη κανείς αν δέχονται την κάρτα?

και επίσης  χρεώνει τίποτα η τράπεζα αν στείλω τα λεφτά με έμβασμα η με την κάρτα?

ευχαριστώ Μιχάλης και θα  ακολουθήσουν foto της κιθάρας μόλις την παραλάβω  :).

 

 

Καλά θα κάνεις να ρωτήσεις τη rockinger και την τράπεζα αντίστοιχα για τα συγκεκριμένα θέματα, μια και είναι οι μόνοι αρμόδιοι να σου απαντήσουν σίγουρα και υπεύθυνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η καρτα σου ειναι Visa Debit Card, τα περισσοτερα καταστηματα την δεχονται. Λογικα δε θα εχεις προβλημα, ρωτα στη rockinger για σιγουρια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η καρτα σου ειναι Visa Debit Card, τα περισσοτερα καταστηματα την δεχονται. Λογικα δε θα εχεις προβλημα, ρωτα στη rockinger για σιγουρια.

καλησπέρα και πάλι

λοιπόν έστειλα e-mail στη rockinger και ρώτησα αν δέχεται  Visa Debit Card (??) και μου απάντησε ότι δεν ξέρει τι είναι αυτό και ότι δέχεται visa mastercard kai paypal .κατανοώ ότι δεν είστε τραπεζίτες αλλά μήπως έχει κανείς εμπειρία δηλαδή έχει αγοράσει από το συγκεκριμένο κατάστημα με χρεωστική κάρτα visa ?

ευχαριστώ

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα και πάλι

λοιπόν έστειλα e-mail στη rockinger και ρώτησα αν δέχεται  Visa Debit Card (??) και μου απάντησε ότι δεν ξέρει τι είναι αυτό και ότι δέχεται visa mastercard kai paypal .κατανοώ ότι δεν είστε τραπεζίτες αλλά μήπως έχει κανείς εμπειρία δηλαδή έχει αγοράσει από το συγκεκριμένο κατάστημα με χρεωστική κάρτα visa ?

ευχαριστώ

 

 

Αφου δεχονται paypal γιατι δεν κανεις εκει εναν λογαριασμο χρηστη να συνδεσεις την καρτα σου? Δεν θα σου παρει πανω απο 5 λεπτα και θα σου φανει πολυ χρησιμο και σε αλλες ιντερνετικες αγορες σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

καλησπέρα η αγορά έγινε την δευτέρα με χρεωστική κάρτα, χωρίς παρατράγουδα ευτυχώς.... και μου έστειλαν  μαιλ ότι την τετάρτη έδωσαν την παραγγελία στη Premium Parcel Deutsche Post (ενώ στο σαιτ λένε ότι στέλνουν με DHL).Όσοι έχουν αγοράσει από www.rockinger.com πόσο καιρό κάνει να τους έρθουν τα πράγματα και πια μεταφορική 8α τα παραλάβει από Ελλάδα  για να τα φέρει (ελτα?)?

fotos μόλις την παραλάβω.

ευχαριστώ

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου