Προς το περιεχόμενο

Είναι αργά...?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας είμαι 24,είμαι φοιτητής και πριν 5 μήνες μου ήρθε έμπνευση και πήρα το συνθεσάιζερ korg x50.Έπαιζα πιάνο στο δημοτικό 6 χρόνια αλλά δεν θυμάμαι πολλά.

Η ερώτηση είναι αν είναι αργά για να ασχοληθώ σοβαρά;

Θα μου άρεζε να παίζω στο στυλ του Wirman(children of bodom).Ξέρω ότι είναι δύσκολο αλλά είναι εφικτό σε αυτή την ηλικία?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 20
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Μια χαρά εφικτό είναι αν το ασχοληθείς με όλη την καλή διάθεση και αφιερώσεις σοβαρά το χρόνο σου :)

(Κ εγώ στα 24 ξεκίνησα να παίζω ! )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ για την άμμεση απάντηση.Είναι ενθαρυτικό το μήνυμά σου.Γιατί βλέπω παιδιά 17-18 ετών ας πούμε στο youtube που ήδη είναι φτασμένοι και λέω καλά εγώ τι κάνω τώρα στα "γεράματα"...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχουν και παιδιά που εγκαταλείπουν στα 17-18 και επίσης υπάρχουν και "παιδιά" που πασπατεύουν χρόνια κ ποτέ δεν ασχολούνται σοβαρά.

Το καλό με το να ξεκινάς μεγάλος έιναι ότι είσαι συνειδητοποιημένος πολύ περισσότερο στο τι θες και έχεις και καλύτερη εικόνα του τι πρέπει να κάνεις και πόσο να προσπαθήσεις ώστε να πετύχεις αυτό που θες.

 

Καλή συνέχεια ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι ρε κολλητέ μην μασάς άμα γουστάρεις προχώρα!Δεν καταλαβαίνουμε ούτε από εξεταστικές!Λίγο jam να ξεδώσουμε!

 

Σωστός ο Evilnye!

Life is a lot like jazz..it's better when you improvise

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ πολύ για τα ενθαρυτικά σας λόγια.

Σε αυτήν την εξεταστική είναι που παίζω περισσότερο :)Παίζω και κάνω διάλειμμα για διάβασμα που λέει ο λόγος ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με καλη δουλεια περιπου σε ενα χρονο θα μπορεις να παιζεις και σε 2 χρονια θα παιζεις πολυ καλα.Βεβαια με πολλους παραγοντες στη μεση που θα σε σπρωξουν πιο γρηγορα η το αντιθετο.Ξεκινα με απλα πραματα και σιγα σιγα προχωρα.Και η καλυτερη εξασκηση ειναι να παιζεις με άλλους.

never compromise tone for features....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η evilnye. ;D ;D

 

Υ.Γ.Ευη ,νομιζω εχω ξαναρωτησει, το nick σου εχει να κάνει με το elfen lied;

 

Όχι δεν έχεις ξαναρωτήσει, απλά θεώρησες πως έχει σχεση ;D

(το θυμάμαι που το είχες γράψει κάπου)

Αλλά καμία σχέση nickname είναι που έφτιαξα για το χαρακτήρα μου στο world of warcraft όταν έπαιζα. Μου άρεσε κ έμεινε από τότε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η μουσικη ειναι δημιουργια,γεννηση,εκφραση της ψυχης και ενα υπερτατο συναισθημα....

δεν υπαρχει χρονος...ειναι αεναη και παντοτινη....

μια συνεχης εκπαιδευση του ποιο ωραιου κοσμου που αν μπεις μεσα της ,θα ''χαθεις''!!!

Τελος, δεν υπαρχει συγκριση με κανεναν αλλο δημιουργο,μουσικο συνεργατη η μουσικο συνοδοιπορο.....

να κοιταζεις μονο να μπορεσεις να προσφερεις ενα απλο

συναισθημα στον εαυτο σου και σε οσους ακουσουν τα επομενα 1000000 χρονια την μουσικη σου...

να εισαι απλος και να μην δινεις σημασια στις ατελειωτες φανφαρες που ο καθενας εμφανιζει στο ''σουπερ εγω'' του..

ειναι και η μονη ''εξιλεωση,εξιψωση'' στον ''γολγοθα'' της ζωης η τεχνη ...

 

υστερογραφο

μοναδικο μειον=δεν παιρνεις συνταξη..!!!!

 

 

musique non stop

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου