Προς το περιεχόμενο

JAMming with a HUBER !!!


JAM

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχω κολλήσει άσχημα με το χρώμα !!!

 

Δεν μπορώ με τίποτα να αποφασίσω...και δεν είναι μόνο αυτά που έχω βάλει στο ποστ...έχω κατεβάσει 150 φωτος απο το forum του Huber...

 

απλά έχω κάπως καταλήξει στις παραπάνω...

 

Μου φαίνεται θα σας βάλω να ψηφίσετε και θα πάρω ότι πουν οι περισσότεροι...δεν βλέπω να ξεμπλέκω διαφορετικά... :(

www.intravenus.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 64
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

jam γουσταρω!οι κιθαρες αυτες ειναι απιστευτες...επαιξα για λιγο με την huber του ζαικου και επαθα πλακα!παρα πολυ ανετες,τρομερος ηχος και ειναι λες και εχεις μια τελε μια στρατ και μια les paul μαζι σε μια κιθαρα...κατι που δεν ειχα νιωσει με καμια PRS... :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 8 μήνες αργότερα...

Λοιπόν !

 

η κιθάρα μου είναι στα τελειωματα...αποφάσια το τοπ να είναι spalted maple...μου έστειλε ο Huber 3 τοπ να διαλέξω :

 

1.jpg

2.jpg

3a.jpg

 

Παρατηρήστε αυτό και πείτε μου τι βλέπετε :

3.jpg

 

Εγώ πάντως βλέπω αυτά :

 

Έναν ταλιμπάν με 2 πιστόλια :

man.jpg

 

και εδώ θα μου πει ο antouan τι βλέπει :wink:

woman.jpg

 

Απίστευτο ??? Τι φτιάχνει η φύση...

 

Οπότε φαντάζομαι την κιθάρα μου κάπως έτσι :

b.jpg

c.jpg

d.jpg

 

το μπράτσο της είναι αυτό :

neck.jpg

 

και επίσης να προσθέσω ότι προσθεσα και μεσαίο μαγνήτη στην κιθάρα !!! έπαιξα με μια huber με μονό στην μέση και ήταν άλλη φάση !!! :lol:

www.intravenus.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε Jam είσαι άρρωστος το ξέρεις;;;; Και αρρωσταίνεις και τους υπόλοιπους (εμας)

Λοιπόν σαφως το δεύτερο καπάκι εκτός και αν θες να έχεις freak show και όχι κιθάρα.

πολύ αστέρια ξύλα πάντως...

καλόπαιχτη!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανεξαρτήτως χρώματος και λοιπών λεπτομερειών (ευτυχώς αυτός ο πονοκέφαλος-αν και ευχάριστος-είναι δικός σου μόνο), με το καλό να σου ρθει η κούκλα.

Η κοινότητα του νόιζ είναι σε αναμμένα κάρβουνα!!

Πρέπει να κανoνίσουμε να βρεθούμε κιόλας να ακούσω και την LesPaul σου με τους Haussel δίπλα δίπλα με την δικιά μου.... :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Jam θα μας τρελάνεις 8O

Αυτό το top ειναι απιστευτο και σε συνδυασμο με την δουλεια που κανει ο Huber θα ειναι μοναδικο οργανο.

Θα τα πουμε απο κοντα...

Dual Soliloquy

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ολόκληρη ανάλυση έκανα πιο πάνω για το τι θα βάλω...(μόνο πορτατίφ δεν έβαλα που λέει και o science...) :lol:

 

Όσο για την τιμή' date=' 3200¤ είναι η αρχική τιμή αλλά στα πλαίσια της συνεργασίας μας με τον Ντούκα έγινε κάτι καλύτερο...[/quote']

 

 

Ρε παιδια να πω και εγω την αμαρτια μου σαν κολημενος που ειμαι;Γιατι να μην παρεις μια prs με τα ιδια λεφτα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ολόκληρη ανάλυση έκανα πιο πάνω για το τι θα βάλω...(μόνο πορτατίφ δεν έβαλα που λέει και o science...) :lol:

 

Όσο για την τιμή' date=' 3200¤ είναι η αρχική τιμή αλλά στα πλαίσια της συνεργασίας μας με τον Ντούκα έγινε κάτι καλύτερο...[/quote']

 

 

Ρε παιδια να πω και εγω την αμαρτια μου σαν κολημενος που ειμαι;Γιατι να μην παρεις μια prs με τα ιδια λεφτα;

 

Kαι ποιος σου είπε ότι η PRS είναι καλύτερη από μια Huber ? :lol:

 

για μένα τουλάχιστον δεν είναι...από εκεί και πέρα είναι καθαρά υποκειμενικό :wink:

 

+ ότι σε μια PRS ΔΕΝ μπορώ να επιλέξω τι μανίκι θέλω, το πάχος του, το radius, το scale length, πόσους μαγνήτες πάνω, τι μαγνήτες, τι ξύλα, τι χρώμα, κτλ κτλ...με λίγα λόγια φτιάχνω μια κιθάρα ακριβως όπως την θέλω και την φαντάζομαι ! :wink:

www.intravenus.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου