Προς το περιεχόμενο

"Nothing else matters" (διασκευή για σχολιασμό και επισήμανση λαθών)


gkou

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 37
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Δε ζήτησα από κανέναν να είναι πιο τζέντλεμαν, απλά να μην ξεφεύγουμε από το θέμα ;)

Όσο μπορώ, θα προσπαθώ για το καλύτερο φίλοι μου. Αλλά αν δεν μπορώ και είναι έξω από τις δικές μου φωνητικές ικανότητες, ε, τι να κάνουμε...Η γνώμη σας μετράει πολύ πάντως :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:o

 

δεν μου φαίνεται πλέον περίεργο που δεν σου άρεσε η διασκευή της Tori Amos

Η ηλικία (μου) δεν κρύβεται. Και ενώ κάνω ή τουλάχιστον προσπαθώ να κάνω ανοίγματα σε πολλά και δη νέα μουσικά είδη η καρδιά μου κατά το μάλλον ή ήττον είναι ΄κει. Τελικά μήπως όντως τα πιο ενδιαφέροντα μουσικά ακούσματα ήταν του απώτερου παρελθόντος?

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά μήπως όντως τα πιο ενδιαφέροντα μουσικά ακούσματα ήταν του απώτερου παρελθόντος?

 

πολύ συχνά προτιμάμε τα παλιά ακούσματα αφού τα βιώσαμε νεώτεροι, και ό,τι βιώσαμε νεώτεροι το βιώσαμε "τουρμπισμένο" και μας έχει μένει αξέχαστο ως ανεπανάληπτο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολύ συχνά προτιμάμε τα παλιά ακούσματα αφού τα βιώσαμε νεώτεροι, και ό,τι βιώσαμε νεώτεροι το βιώσαμε "τουρμπισμένο" και μας έχει μένει αξέχαστο ως ανεπανάληπτο

Συμφωνώ, τα ίδια θα λές και σύ στην επόμενη γενιά όταν τα δικά της ακούσματα θα σου φαίνονται απλοϊκά, και ξένα σε σχέση με τα δικά σου.

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνώ, τα ίδια θα λές και σύ στην επόμενη γενιά όταν τα δικά της ακούσματα θα σου φαίνονται απλοϊκά, και ξένα σε σχέση με τα δικά σου.

 

στην ίδια γενιά ανήκουμε  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάλι δεν πατάς καλά σε αρκετά σημεία.

Επίσης, με αυτό το μπακιτράκι - το οποίο είναι κοντά στο ορίτζιναλ - η φωνή σου δεν ταιριάζει. Ήθελε τουλάχιστον λίγο γρέζι.

Αν είχατε κάνει κανα άλλο - πιο λυρικό - μπακιτράκι θα ήταν καλύτερα. Το placement της φωνής είναι πολύ πίσω.

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου