Προς το περιεχόμενο

Someday My Prince Will Come


THEOD

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Someday My Prince Will Come

 ή όπως λέμε και στην τοπική μας διάλεκτο

 

 

 

        [move]  Κάποτε θα ξανοιξει το πριγκιπατσι μου 8) [/move]

someday_my_prince_will_come_master.mp3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολυ όμορφο!

1)Μ αρεσε πολυ οπως κανει comping και παιζει το θεμα ο πιανιστας

2)Ωραια pushes στα ντραμς

 

Ευχαριστούμε Γιάννη και καλός όρισες  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ τώρα γύρισα από ΣΚ εκτός Αθηνών κι έχω κάτσει και ακούω τα κομμάτια σας. Standards παιγμένα με άποψη, στυλ και ευαισθησία. Είστε φοβεροί για άλλη μια φορά.

Ενωμοτάρχης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα

Τη γνώμη μου γι’ αυτό που ακούω την είπα στο θέμα του Caravan. Ετσι και τώρα το αποτέλεσμα είναι άριστο. Στα δικά μου μηχανήματα, ακούγονται τα -απίστευτα παιγμένα- τύμπανα πιο μπροστά από τα άλλα όργανα (στην εικόνα εννοώ). Αν θέλεις διασταύρωσέ το και με κάποιον άλλο γιατί ίσως φταίνε τα δικά μου μόνιτορ.

Αν δεν σου κάνει κόπο, θα ήθελα κάποιες πληροφορίες για κάποιον που θέλει να γνωρίσει το γκρουπ. Αν αυτό έχει γίνει, στείλε μου παρακαλώ το λινκ ή ένα π.μ. για να μη κουράζουμε ( ; ) και τους υπόλοιπους. Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα

Τη γνώμη μου γι’ αυτό που ακούω την είπα στο θέμα του Caravan. Ετσι και τώρα το αποτέλεσμα είναι άριστο. Στα δικά μου μηχανήματα, ακούγονται τα -απίστευτα παιγμένα- τύμπανα πιο μπροστά από τα άλλα όργανα (στην εικόνα εννοώ). Αν θέλεις διασταύρωσέ το και με κάποιον άλλο γιατί ίσως φταίνε τα δικά μου μόνιτορ.

Αν δεν σου κάνει κόπο, θα ήθελα κάποιες πληροφορίες για κάποιον που θέλει να γνωρίσει το γκρουπ. Αν αυτό έχει γίνει, στείλε μου παρακαλώ το λινκ ή ένα π.μ. για να μη κουράζουμε ( ; ) και τους υπόλοιπους. Ευχαριστώ.

 

  Πρώτα από όλα θα ήθελα να σε ευχαριστήσω για τα καλά σου σχόλια.  :)

Τώρα στο θέμα του remix είναι καθαρά τυπικό και πρόχειρο.Στο χώρο που  εχω και ηχογραφήσαμε υπάρχει  ως βασικότερος στόχος να γίνετε η ηχογράφηση και αν θέλει κάποιος να κυκλοφορήσει τη δουλειά του , παίρνει τα takes και πάει σε κανονικό ηχολήπτη να το κάνει και συνέχεια σε μαστερά για να γίνει μία σωστή δουλειά . ;)

Τώρα για πληροφορίες για το σχήμα ΄

Το συγκεκριμένο γκρουπ έχει κάνει μια παύση  τώρα για κάνα τρίμηνο  λόγο δουλειάς ( πιανίστας παίζει 6 μέρες την εβδομάδα σε ξενοδοχεία)  και το χειμώνα θα το ξαναφτιάξουμε  :D :D :D :D.

  Και οι 6  ηχογραφήσεις που ανεβάσαμε γίνανε το ίδιο απόγευμα ζωντανά σε μιάμιση περίπου ώρα .Το σχήμα πρέπει να έχει κάνει συνολικά περίπου 11-12 πρόβες συνολικά και πραγματικά χρειάζεται δουλειά ακόμα για τις λεπτομέρειες  ;)

 

Αυτά, δε ξέρω τι άλλη πληροφορία να αναφέρω  :)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου