Προς το περιεχόμενο

αναμεσα στα εξης μπασα...


ex-sedcomet

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 68
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Δεν ειναι απλα διαφορετικα...Ειναι ολα μια διαφορετικη Κατηγορια...Εχουν Χαοτικες διαφορες μεταξη τους και σε ηχο και σε μπρατσο και σε φιλοσοφια παιξιματος...Το καλυτερο που εχεις να κανεις ειναι να καταληξεις πρωτα σε ποια φιλοσοφια ανηκεις και μετα απ αυτην την "οικογενεια" να διαλεξεις...Απο οσο εχω καταλαβει παιζεις μεταλ οποτε αποκλειετε το P.το πρωτο που ανεφερες ειναι απλα απαραδεχτο...Οποτε μενουν τα 2...Το τζαζ ειναι τζαζ...ειναι σαν την μπυρα...παει με ολα...το Thunderbird ειναι καλο μπασακι αλλα καθαρα για ροκ και μεταλ..ισως να πρεπει να κοιταξεις και καπου αλλου..ποτε δεν ξερεις...

I repeat myself when i'm under stress!!!I like it!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξερω γω ρε παιδια...Με ενα μαγνητη μονο τη να παιξει κ αυτο το μπασακι με τοση βρομια?Καπως ετσι το εχω στο μυαλο μου εγω...τωρα δεν εχω εντρυφισει και στο θεμα ;D

I repeat myself when i'm under stress!!!I like it!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαχαχαχαχαχαχα...τι να πει κ αυτος ο κακομοιρος..Για ποδοσφαιριστης ξεκινησε μπασιστας κατεληξε..δεν του εκατσε και ασχημα ;D

Αυτος ηταν ο μονος που μπορουσα κ εγω να σκεφτω...Δεν ξερω αν αλλος στη μεταλ σκηνη παιζει με P...

Καποιος φιλος που ασχολειτε με την συγκεκριμενη μουσικη θα ξερει περισσοτερα...

I repeat myself when i'm under stress!!!I like it!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπερβολικά πολλοί βασικά. Geezer Butler, Markus Grosskopf, διάβαζα τώρα και σε αφιέρωμα που είχε σε μεταλ μπασίστες το bassplayer magazine, ο μπασίστας στους Converge (που δεν ξέρω και συνεχίζω να μη ξέρω, αλλά τον αναφέρω για να μπεί κ κανένα πιο φρέσκο όνομα ;D) παίζει με p. Κοινώς ένα p μια χαρά κάνει κ για μέταλ  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι να πω...μονο τον τυπο απ τους Σαμπαθ ξερω...ειχα την εντυπωση οτι επαιζε με ενα Αμπεγκ Νταν Αρμστρονγκ short scale...τελεια!!!Μαθαμε και κατι καινουργιο αποψε!!! ;D Δωστε P στον λαο!!! ;D

I repeat myself when i'm under stress!!!I like it!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου