Προς το περιεχόμενο

Οικογένεια Κλικλίκου...(Θεός φυλάξοι...)


S9F

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γιατί δηλαδή, είναι καλύτεροι οι U2 ;

Αυτός τουλάχιστον έχει και κάτι καινούριο και κάτι κακό να πει.

Θα αρέσει στον Superfunk.

 

 

Αντιφατικό αυτό το παιδί, από τη μία αναφέρεται σε στούντιος που έχει γραφτεί (κατά το παρελθόν) η καλύτερη μουσική, αναφέρεται  με θαυμάσμό σε υπερμουσικούς του παρελθόντος και από την άλλη εκστομίζει αυτό το <<νεο και κακό παρά παλιό....>>. Πολύ με μπερδεύει. ???

 

Μπα,δεν τον φοβάμαι.Απλά δεν θα του "κάθεται" με τίποτα στο σετάρισμα καμμιά tele και άρχισε να παραμιλάει...Αλλά στο τέλος θα τη σετάρει και θα ηρεμήσει... ;D

 

"And remember Carol, the last card is the Alien card. We are going to have to build space-based weapons against aliens and all of it is a lie"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 64
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Αν η πλειοψηφία διασκεδάζει σε καφετέρια με 4 ευρώ τον φραπέ, επίσης σ αυτό θα ακολουθήσουν, ακόμα και αν η καφετέρια έχει άθλιο σέρβις, τέρμα τη μουσική, στριμωγμένα τραπεζάκια, άθλια διακόσμηση και τρως κ τη τσιγαρίλα.

 

Η πλειοψηφία από μας διασκεδάζει σε liveάδικα με 10 ευρώ τη μπόμπα, με άθλιο σέρβις, τέρμα τη μουσική, στριμωγμένα τραπεζάκια, άθλια διακόσμηση και τρως κ τη τσιγαρίλα.  8)

 

Επίσης λατρεύω το μαστίγωμα, τον δημόσιο εξευτελισμό και να παίζω "βαρελάκια" γυμνός πάνω σε σπασμένα γυαλιά.

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαι σίγουρος όμως ότι μετά από μια χρονιά παρακολούθησης, ο εθνικός μ.ο. IQ είχε πέσει 5-6 μονάδες...

 

Είσαι (πολύ θα έλεγα) επιεικής... ;D

"And remember Carol, the last card is the Alien card. We are going to have to build space-based weapons against aliens and all of it is a lie"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η πλειοψηφία από μας διασκεδάζει σε liveάδικα με 10 ευρώ τη μπόμπα, με άθλιο σέρβις, τέρμα τη μουσική, στριμωγμένα τραπεζάκια, άθλια διακόσμηση και τρως κ τη τσιγαρίλα.  8)

 

Όχι ρε οι Αφανείς μια χαρά ήταν.

 

Αλλά νομίζω πως διαφοροποιείται λίγο το πράγμα αν έστω πας για να ακούσεις καλή μουσική εκεί που θα πας. Αν και η μουσική είναι σάπια (βλ. μπουζούκια ή μέση καφετέρια), ε δεν πας καν. Γιατί νομίζεις εγώ γκρινιάζω κ δε βγαίνω από το σπίτι εδώ κ τόσο καιρό; :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσης λατρεύω το μαστίγωμα, τον δημόσιο εξευτελισμό και να παίζω "βαρελάκια" γυμνός πάνω σε σπασμένα γυαλιά.

 

Και εγώ .......... αλλά αλειμμένος  με φιστικοβούτυρο  8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλλά νομίζω πως διαφοροποιείται λίγο το πράγμα αν έστω πας για να ακούσεις καλή μουσική εκεί που θα πας.

Σε ευχαριστούμε. Και εσείς είσασταν καλοί.

Και ούτε το σέρβις ήταν χάλια και οι τιμές πολύ καλές. Έτσι καταπληκτικέ ΒΑ ;

 

Γιατί νομίζεις εγώ γκρινιάζω κ δε βγαίνω από το σπίτι εδώ κ τόσο καιρό; :P

Γιατί σου βγαίνει φυσικό ....

 

Και εγώ .......... αλλά αλειμμένος  με φιστικοβούτυρο  8)

Ναι μωρέ (και με μαρμελάδα να γλυστράει), το ξέρω, αλλά δεν μου βγαίνουν οικονομικώς τέτοια γούστα πλέον.

Είδες που πήγε το φυστικοβούτυρο;

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η πλειοψηφία από μας διασκεδάζει σε liveάδικα με 10 ευρώ τη μπόμπα, με άθλιο σέρβις, τέρμα τη μουσική, στριμωγμένα τραπεζάκια, άθλια διακόσμηση και τρως κ τη τσιγαρίλα.  8)

 

Πέσαμε σε αντικαπνιστή.Τάμα στην Ξινογιαννατρεχαγυρευοπούλου εκανες?

"And remember Carol, the last card is the Alien card. We are going to have to build space-based weapons against aliens and all of it is a lie"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πέσαμε σε αντικαπνιστή.

Είναι καλή κοπέλα όμως.  ;D

 

Να δούμε όμως με τα νέα μέτρα πως θα βγεί η φετινή σεζόν.

Πανκ θα παίζουμε από το τσίτωμα.

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πέσαμε σε αντικαπνιστή.

Έλα τώρα που σε πείραξε η οικ. Κλικλικάτι ;)

 

Είναι καλή κοπέλα όμως.  ;D

Ευγενική, βολική, δε γκρινιάζει ποτέ, δε νευριάζει και φυσικά μετριόφρων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου