Προς το περιεχόμενο

Οικογένεια Κλικλίκου...(Θεός φυλάξοι...)


S9F

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αφορμή για το συγκεκριμένο θέμα,στάθηκε όταν πριν από 5 λεπτά και ενώ ήμουν στο σπίτι και είχα ανοιχτή την TV, "έπαιξε" η συγκεκριμένη "διαφήμιση" (κ#$*διαφήμιση για την ακρίβεια...)

 

Τόσο ΖΩΑ θεωρούν τους (νεο)Έλληνες...? ???Είναι από τις διαφημίσεις που κάθε φορά που βλέπω,παίρνω τέτοιες ανάποδες που μου ΄ρχεται να σπάσω με καμμιά κιθάρα την τηλεόραση... >:(  (η κιθάρα -εδώ που τα λέμε- δε φταίει σε τίποτα! ;D)

 

Ειδικά σε αυτή τη version της διαφήμισης που εκείνο το κωλοπαίδι λέει οτί "Δεν θέλει και πολύ νιονιό..." Τι να πω ρε παιδί μου...

 

Μάλλον,οτί τελικά είναι αλήθεια,οτί το πιο γενναίο πράμα που μπορεί να κάνει ο σύγχρονος άνθρωπος,είναι να ΚΛΕΙΣΕΙ ΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΤΟΥ! ;)

 

 

"And remember Carol, the last card is the Alien card. We are going to have to build space-based weapons against aliens and all of it is a lie"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 64
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Άσχημα ξεκινάς τη μέρα σου.

Αφού σε πειράζει, μην την ανοίγεις.

 

Πάμε όλοι μαζί τώρα ...........

 

AUMmmmmmm  AUMmmmmmmm AUMmmmmmm

 

ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και ενώ ήμουν στο σπίτι και είχα ανοιχτή την TV

 

τι πας και κανεις βρε ανθρωπε μου.......?

 

κλειστην την ρημαδα...(εμενα δεν εχει καν....κεραια...μονο για να βλεπω dvd την εχω..... ;D,μια φορα ειδα ειδησεις απο ελληνικο καναλι οταν...μαγειρευα σε ενα σπιτι και περιμενα να ψηθουν τα σουτζουκακια... ;D & κοντεψα να παθω καταθλιψη...)

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...μαγειρευα σε ενα σπιτι και περιμενα να ψηθουν τα σουτζουκακια... ;D & κοντεψα να παθω καταθλιψη...)

Τα σωσες τουλάχιστον ;

 

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να μεταφερθεί πάραυτα το θέμα στην κατηγορία "συνταγές", μαζί με τα γεμιστά και τα κολοκυθολούλουδα.

 

Ευχαριστώ πολύ και καλημέρα σας 8)

RANDOMIZE USR 0

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι πας και κανεις βρε ανθρωπε μου.......?

 

κλειστην την ρημαδα...(εμενα δεν εχει καν....κεραια...μονο για να βλεπω dvd την εχω..... ;D,μια φορα ειδα ειδησεις απο ελληνικο καναλι οταν...μαγειρευα σε ενα σπιτι και περιμενα να ψηθουν τα σουτζουκακια... ;D & κοντεψα να παθω καταθλιψη...)

 

Πίστεψέ με,προσπαθώ να βλέπω οσο το δυνατόν λιγότερο και κυρίως για ειδήσεις(που όντως είναι για να πάρεις φόρα και να πηδήξεις απ΄το μπαλκόνι...) και όπως λες και εσύ,κυριως για dvd την έχω.

 

 

Άσχημα ξεκινάς τη μέρα σου.

Αφού σε πειράζει, μην την ανοίγεις.

 

Έχεις δίκιο,άσχημα την ξεκίνησα... ;D

"And remember Carol, the last card is the Alien card. We are going to have to build space-based weapons against aliens and all of it is a lie"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειδικά σε αυτή τη version της διαφήμισης που εκείνο το ****παίδι λέει οτί "Δεν θέλει και πολύ νιονιό..." Τι να πω ρε παιδί μου...

 

μακάριος όποιος δεν έχει σοβαρότερες ενοχλήσεις μέσα στη μέρα του από την οικογένεια Κλικλίκου και τις διαφημίσεις της  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μακάριος όποιος δεν έχει σοβαρότερες ενοχλήσεις μέσα στη μέρα του από την οικογένεια Κλικλίκου και τις διαφημίσεις της  :)

 

...Και μακαριότατος όποιος δεν έχει την ικανότητα να αντιληφθεί το βαθμό σημασίας του κάθε θέματος και τα βάζει όλα σε μια ευθεία γραμμή... :)

"And remember Carol, the last card is the Alien card. We are going to have to build space-based weapons against aliens and all of it is a lie"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ξέρω... για να φτάσεις στο σημείο να ανοίξεις θέμα στο νοιζ...   ???

 

Γιατί τι είναι το νοιζ?Το G8,η λέσχη Bilderberg ή καμμιά επιτροπή για την επίλυση του Μεσανατολικού...?Απλά, ένα ωραίο forum (κυρίως) για ψυχαγωγικούς σκοπούς...

 

(εκτός αν "κλικλικοποιήθηκα" και δεν το πήρα χαμπάρι... ::))

 

 

"And remember Carol, the last card is the Alien card. We are going to have to build space-based weapons against aliens and all of it is a lie"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου