Προς το περιεχόμενο

Οικογένεια Κλικλίκου...(Θεός φυλάξοι...)


S9F

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πρέπει να έχω - ευτυχώς ολίγον- "κλικλικοποιηθεί" γιατί το "προτσές" δεν κατάλαβα τι σημαίνει...

 

"διεργασία" το λένε οι ιθαγενείς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 64
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

...τα έλεγα εγώ...

 

Μπα,έξω έπεσες...Η νοικοκυρά απέναντι που ναι Ιταλίδα 40άρα -με τα όλα της ;)- το κατάλαβε και την παρακάλεσα να μου το εξηγήσει για να στο εξηγήσω μετά με τη σειρά μου σε σένα με πιο απλά λόγια... :D

"And remember Carol, the last card is the Alien card. We are going to have to build space-based weapons against aliens and all of it is a lie"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπα,έξω έπεσες...Η νοικοκυρά απέναντι που ναι Ιταλίδα 40άρα -με τα όλα της ;)- το κατάλαβε και την παρακάλεσα να μου το εξηγήσει για να στο εξηγήσω μετά με τη σειρά μου σε σένα με πιο απλά λόγια... :D

δε χρειάζεται...στείλε μου τη γειτόνισα να μου τα εξηγήσει εκείνη καλύτερα...στα Ιταλικά ;D ;D

και μετά, πές της να περάσει και από τον Blue :o :o

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα το καταλάβουν οι νοικοκυρές 35-50 βρε παιδί μου?

Αν είναι Νότιες Ιταλίδες (εκεί έχει πέραση η Αριστερά).  :)

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφού κι αυτό το thread κατέληξε κατά τα γνωστά (αυτο-ικανοποίηση δίχως όρια), παίρνει την άγουσα για τα αποδυτήρια.

 

Κρίμα γιατί θα μπορούσε να γίνει αξιοπρεπής κουβέντα για το θέμα της τηλεόρασης, το οποίο είναι ένα σημαντικό κομμάτι στις σύγχρονες κοινωνίες - whether we like it or not.

Yes it is!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου