Προς το περιεχόμενο

Placebo live Θεσσαλονικη, 10/9: ΑΙΣΧΟΣ!!!!


koomis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 22
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Επιτελους διακιωθηκα ;D ;D ;D ........ποτε δεν μου αρεσαν μα ποτε λεμε και με κραζανε ολοι τωρα πηρα την εκδικηση μου !!!! Απαραδεκτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ασχετο αλλα πριν 1-2 χρονια ετυχε να ειμαι στην ιδια πτηση μ'αυτους (μαντσεστερ - αθηνα).

 

Πολυ χαζη συμπεριφορα λες και ηταν 15 χρονων. Εκαναν ενα ολοκληρο αεροπλανο να τους βριζει.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χθες τι έγινε;

 

 

χτες επαιξαν μιαμιση ωρα, ο καιρος ηταν τελειος οτι επρεπε για να γινει το Live αν και αρκετη πιστεψαμε οτι δεν θα γινει λογω βροχοπτωσης εως αργα και το απογευμα..η πρωτη μπαντα επαιξε μια ωρα (μελη των blackfield ηταν??δεν καταλαβα)

ο ηχος των placebo ηταν αρκετα καλος,ειχαν κεφι και το κοινο και οι performers,δυστυχως ειπαν παρα πολλα καινουργια ,λιγα παλια (taste in men,teenage angst,soulmates never die,nacny boy,bitter end,special needs)αν ξεχναω καποιο συμπληρωστε..

O molko αλλαζε σε καθε κοματι κιθαρα αλλα δεν ενοχλησε ως προς τον χρονο μιας και μολις αλλαζε εμπαινε κατ'ευθειαν στο επομενο γενικα ηταν καλη η συναυλια αλλα λιγο μου φανηκε βιαστικη,ηταν κυριοι(ες) και αποχαιρετησαν το κοινο με θεατρικο τροπο,επαιξαν στο μικρο stage του Terravibe,δεν ηταν πηχτρα απο κοσμο

 

εχω να πω οτι για placebo δεν ξανανεβαινω terra vibe για κανενα λογο μιας και ξενερωσα με οτι εκαναν στην θεσσαλονικη,

απο αντιδραση και μονο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ασχετο αλλα πριν 1-2 χρονια ετυχε να ειμαι στην ιδια πτηση μ'αυτους (μαντσεστερ - αθηνα).

 

Πολυ χαζη συμπεριφορα λες και ηταν 15 χρονων. Εκαναν ενα ολοκληρο αεροπλανο να τους βριζει.

 

 

 

η κοκα κανει κακο στην συμπεριφορα.. ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου