Προς το περιεχόμενο

Bruce Springsteen - Δισκογραφία


elavd

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το απιστευτο ειναι οτι κανει τα ιδια και ΤΩΡΑ (ενταξει δεν παιζει 5 ωρες παιζει 4... ;D) που ειναι 61 ετων  :o

 

Αλλα θα μου πεις και ο Jagger που ειναι...67 ...τα ιδια δεν κανει???

 

Ετσι ειναι το...ροκ...τι γυμναστικες και αηδιες μου λες.....

 

Παντως επειδη τον εχω δει πολλες φορες...το βασικο του live ..αξεσουαρ ειναι μια μπουκαλα με ...οξυγονο και ενας...κουβας με κρυο νερο...στον οποιο βουτα το κεφαλι του μετα το πρωτο...2ωρο... ;D γενικα ειναι ...λουτσα τα ατομο στον ιδρωτα και στο νερο και για αυτο ολες του οι κιθαρες εχουν hardware απο τιτανιο για να μη σκουριαζουν...και τα ηλεκτρικα τους ειναι sealed με σιλικονη ,ο τεχνικος του τις τεσταρει αδειαζοντας πανω τους..ενα μπουκαλι με νερο....την ωρα που αυτες ειναι.....συνδεδεμενες με τον ενισχυτη!!!

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 64
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ο Bruce ήταν πάντα σε άριστη φυσική κατάσταση. Ακόμα και σήμερα παρόλο που έχει κλείσει αισίως τα 61. Βέβαια ζορίστηκε λίγο στο παρακάτω video να ανέβει τα σκαλιά  ;D.

Ακούστε τι λέει στο τέλος.

 

Bruce Springsteen - Out In The Street - London Calling - Hyde Park - 2009.mov

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά ρε παιδιά όλα αυτά, με κουβάδες και gym το παλεύεις αλλά τη φωνή (δεν ψιθυρίζει ακριβώς) πως τη κρατάει για πέντε ώρες;

Και πως μιλάει την επόμενη μέρα;

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμ,για αυτο ειναι BOSS δεν μπορουν να την κανουν ολοι αυτη τη δουλεια... ;D

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή δεν μπορώ να μην συμμετάσχω σε ένα θρεντ που αφορά τον Springsteen, αφού υπήρξα κολλημένος μαζί του για χρόνια (τώρα τελευταία μόνο, που με έχουν πιάσει τα κυνικά μου, τον έχω αφήσει λίγο στην άκρη - δεν είναι ο Springsteen το καλύτερο soundtrack για μια στάση ζωής του τύπου life's a bitch and then you die), έχω να δηλώσω ότι θεωρώ το 'Darkness...' έναν από τους καλύτερους δίσκους του 20ου αιώνα (από όλα τα είδη) και ότι θα ήταν ο πρώτος που θα έπαιρνα μαζί μου στο ερημονήσι που θα ναυαγούσα ταξιδεύοντας στις θάλασσες του νότου (αν υποθέσουμε ότι μέσα στoυς αέρηδες και τα 10μετρα κύματα θα είχα χρόνο να διαλέξω δίσκους και να κουβαλάω και στερεοφωνικό, αλλά γιου γκετ μάι ντριφτ).

 

Χαίρεται.     

Something Wicked This Way Comes

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου