Προς το περιεχόμενο

52 km by yameth


Yannis Methenitis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν διαβάζουν οι πνευστοί των Earth wind and fire, προσφέρω room and board και κανα σουβλάκι για μερικά ριφάκια. ;D

Πνευστά δεν είχα, αλλά έχω σαχλόφωνο...τώρα για Earth wind and fire...βολέψου με αυτό.

Ξέρω ότι έπρεπε να είμαι πιό σοβαρός, λιτός και πειθαρχημένος, αλλά δεν κρατήθηκα!!! 8)

 

ΥΓ1 Εάν ποτέ αποφασίσεις να κάνεις group που να παίζει τέτοια, με αυτόν τον ΠΙΑΝΙΣΤΑΡΑ, και ψάχνεις για σαχλόφωνο...πές μου να ξεθάψω το παντελόνι καμπάνα από τη ντουλάπα. :D

 

ΥΓ2 Φίλος κιθαρίστας, άσε την επόμενη φορά και λίγο χώρο με τα σολίδια και για κανένα άλλο όργανο

 

ΥΓ3 Ξέρεις τι σουβλάκια τρώω (και πόσα) ;)

 

ΥΓ4 Το NOiz για μία ακόμα φορά δεν ανεβάζει ένα mp3 6.oo MB...αναγκαστικά λοιπόν Soundklick

http://soundclick.com/share.cfm?id=9800187

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 66
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ανέβασε τα brass μια οκτάβα..και στις απλές ανάσες/νότες που παίζεις καντες 4ες και 5ες.

Μidi πνευστα....μπλιαξ...αλλά τεσπα. :-\

www.sonicspace.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μidi πνευστα....μπλιαξ...αλλά τεσπα. :-\

Ενώ με το midi rhodes...είσαι εντάξει....ά ρε θύματα.... :o 8)

 

Ανέβασε τα brass μια οκτάβα..και στις απλές ανάσες/νότες που παίζεις καντες 4ες και 5ες.

Με τις θεωρίες...κανείς δεν έφαγε σουβλάκια...κάτσε φτιάξτα με τα εξελιγμένα συστήματά σου ;D ;)

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Midi rhodes....παλι μπλιαξ....

Ανεβασε τα τώρα μια οκταβα...να παρουν τον αερα τους..και ασε τα δικα μου συστηματα.

 

www.sonicspace.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν διαβάζουν οι πνευστοί των Earth wind and fire, προσφέρω room and board και κανα σουβλάκι για μερικά ριφάκια. 

 

Αν δεν σε χαλαει εχω τον τρομπετιστα και τον σαξοφωνιστα των TOWER OF POWER (χωρις πλακα αυτοι εχουν παιξει πνευστα σε ενα κομματι μας),αν θες σφυρα μου να κανω κονε... :)

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγινε..οποτε εισαι ετοιμος μου λες ,τα χρηματα ειναι ΑΣΤΕΙΑ οσο και να φαινεται απιστευτο,ειδικα αν εχεις ετοιμες τις γραμμες & δεν χρειαζεται να τις γραψουν αυτοι (εννοειται οτι ΔΕΝ χρειαζεται να στειλεις..παρτιτουρες... ;D,οι τυποι ειναι απλα τερατα και οτι ακουν... παιζουν...).....εμενα να φανταστεις με ρωταγαν αν ειχα προβλημα που θα εγραφαν σε SSL & σε οχι σε Neve (ναι ειχα...τεραστιο προβλημα.... ;D)  & με ρωταγαν με τι μικροφωνα και προενισχυτες ...θελω να γραψουν... ;D (λες και τα ειχα δει εστω και...ζωγραφιστα στη ζωη μου αυτα τα μικροφωνα και αυτους τους προενισχυτες....που μου προτεινανε... ;D )

 

Το μονο κακο τους ειναι οτι ειναι λιγο...ψευτες... ;D εμενα μου ειπανε "beautiful song and band  dude!" (yeah right...) ;D,ειναι φαινεται πονοψυχοι.... ;D

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου