Προς το περιεχόμενο

Another Squier bullet project.


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 39
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Ωραιος! Λεω να την παρω σε μια φιλη μου τη συγκεκριμενη που θελει να αρχισει κιθαρα. Ειναι κομπλε κιθαριτσα ετσι? Απο affinity μονο εχω εμπειρια και ηταν σουπερ. Τι σκαλωμα εχουνε φαει και την ροζ την πουλανε 20 ευρω λιγοτερο  ???  ??? :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραιος! Λεω να την παρω σε μια φιλη μου τη συγκεκριμενη που θελει να αρχισει κιθαρα. Ειναι κομπλε κιθαριτσα ετσι? Απο affinity μονο εχω εμπειρια και ηταν σουπερ. Τι σκαλωμα εχουνε φαει και την ροζ την πουλανε 20 ευρω λιγοτερο  ???   ??? :P

 

Δεν πουλάει τόσα κομμάτια όσα η μάυρη και την έβαλαν σε προσφορά. Πάντως, τα κλειδιά όπως είπε κι ο bihlas εχουν θεμα. Θα τη δυσκολεψει στην αρχή το κούρδισμα. Επισης, ένα σεταρισματάκι το θέλει οπωσδήποτε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε συ μη βιάζεσαι. Όλα θα μπορούσαν να γίνουν πολύ καλύτερα...

Εκτός απο την βιασύνη που δυστυχώς με χαρακτηρίζει, συνηδειτοποίησα οτι δεν πρέπει

να ακούω hard rock όταν κάνω τέτοιες δουλειές, την επόμενη φορά θα βάλω κάτι πιο

χαλαρό ;)

 

Ωραιος! Λεω να την παρω σε μια φιλη μου τη συγκεκριμενη που θελει να αρχισει κιθαρα. Ειναι κομπλε κιθαριτσα ετσι? Απο affinity μονο εχω εμπειρια και ηταν σουπερ. Τι σκαλωμα εχουνε φαει και την ροζ την πουλανε 20 ευρω λιγοτερο  ???  ??? :P

 

Όταν την τελειώσω και κάτσω να παίξω θα μπορώ να πω περισσότερα, τα κλειδία

περισσότερο αισθητικά με χαλάνε, αλλά σίγουρα είναι σκληρά. Δεν μου φάνηκε να

υστερεί γενικά απέναντι σε μια κιθάρα των 150-200 ευρώ πχ αλλά όπως και να το

κάνουμε μια affinity είναι πιο σίγουρη επιλογή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το χειρότερο με τους Ρ90 είναι ότι σου βγάζουν την πίστη να πάρεις μέτρα και να τρυπήσεις το ξύλο... Πόσο μάλλον να σετάρεις ύψος...

 

Δε θα σε αφήσουν να βαρεθείς για την υπόλοιπη βδομάδα!!!

Ορκισμένος Μπλουζάς!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το χειρότερο με τους Ρ90 είναι ότι σου βγάζουν την πίστη να πάρεις μέτρα και να τρυπήσεις το ξύλο... Πόσο μάλλον να σετάρεις ύψος...

 

Σε αυτό οφείλονται και αρκετές απο τις ατέλειες στο pickguard, βάζεις ότι σφουγκαροειδές

βρίσκεις για να τους κρατάει, τους πιέζεις, βιδώνεις και όταν σηκώνονται βρίσκονται ένα

χιλιοστό πιο μακριά απο ότι υπολόγιζες.

 

Έχω μαύρο, κόκκινο, πορτοκαλί, πράσινο μεταλλικό, πράσινο σκούρο και χρυσαφί spray.

Τι λέτε? (η εικόνα είναι πολύ στο περίπου)

blt...png.b7f3e3e4ee1a8c921c7f8165de831b1d.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου