Προς το περιεχόμενο

Αphrodite's Child-Live.


Nestoras

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 ΔΙΣεκατομμυρια δισκοι ειναι αυτοι...... ;D

Πλην του Rain and Tears (7 inch) και αυτό λόγω των γεγονότων βίας στη Γαλλία, δεν νομίζω ότι τα υπόλοιπα έφεραν πακτωλό χρημάτων στις τσέπες τους.

Για άμετανόητους δισκοσυλλέκτες σαν εμένα όλα είναι προς αγορά. (Πολλά τα σπουδαία τραγούδια). Ειδικά το 666 LP, αν και για λίγα αυτιά, είναι αριστούργημα.

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πλην του Rain and Tears (7 ιinch) και αυτό λόγω των γεγονότων βίας στη Γαλλία, δεν νομίζω ότι τα υπόλοιπα έφεραν πακτωλό χρημάτων στις τσέπες τους.

Για άμετανόητους δισκοσυλλέκτες σαν εμένα όλα είναι προς αγορά. (Πολλά τα σπουδαία τραγούδια). Ειδικά το 666 LP, αν και για λίγα αυτιά, είναι αριστούργημα.

 

ναι ρε αρχηγε...πλακα κανω,εισαι νεος στο φορουμ και αναφερομαι σε εναν...πολεμο που ειχαμε παλια μια και καποιος,δεν θυμαμαι ποιος,ισχυριζονταν οτι ειχαν πουλησει 40 εκ.δισκους...... ;D

 

ωραια μπαντα παντως,not my cup of tea αλλα ωραια μπαντα,το καλο να λεγεται.... ;)

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νέος αλλά Τζέντλεμαν. ;)

 

και  scholar  βεβαιως ,βεβαιως!

 

:)

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

και μια και μου ξυπνήσατε αναμνήσεις να και ένα σπάνιο βινύλιο από την αδικοχαμένη μου δισκοθήκη... :'(

 

YPSILON... μετέπειτα A.C αξιόλογη ελληνική προσπάθεια και αυτή στη Γαλλία αν θυμάμαι ορθώς με τον Λουκά στα τύμπανα Βλαβιανό στα πλήκτρα και Κατακουζηνό μπάσο φωνή...

 

Ypsilon(gr prog rock 70s) day of the dove.wmv

δεν μιλάω αν δεν ξέρω... η σιωπή (μου) είναι χρυσός (στην τσέπη του άλλου)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Kαλη χρονια  σε ολους ...εμεις που μπορουμε να βρουμε τον συγκεκριμενο δισκο ;

Δυστυχως τα παιδια αυτα αναλωθηκαν αργοτερα σε διαφορες " δουλειες" και πηγε στραφι το ταλεντο τους ( με τον Κατακουζηνο ειχα παιξει μια φορα στον Αστερα Βουλιαγμενης 1980 αν θυμαμαι καλα εξαιρετικος παικτης και καλη φωνη ) .ΑΝ προσεξατε τα φωνητικα και τα " ΤΟΥΤΙ"

ΔΕΙΧΝΟΥΝ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΛΑΣΗ ΤΩΝ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΩΝ ΜΟΥΣΙΚΩΝ.Για τον Βλαβιανο τι να πουμε ο απολυτος πληκτρας και ενορχηστρωτης ( του Ρουσσου ΑΥΤΟΣ τα εφτιαχνε τα κομματια )

Μπραβο στον VIP dj που το ανεβασε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου