Προς το περιεχόμενο

Drum Grooves που μας ξενυχτισαν.


vagelism

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ναι.... αν και μικρος σχετικα (24-25) τα βγαζω με το αυτι και εγω!! δεν μου πολυαρεσει το ετοιμο γιατι με το αυτι κανω και "μικροδιορθωσεις" βαζοντας και την δικη μου πινελια! τελευταια ασχολουμε με τους coldplay και τον Will Champion... μου αρεσει η εναλαγη στο feeling που εχουν!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 24
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Θυμηθηκα αυτα τα 2...Γενικα αυτος ο δισκος με διδαξε πολλα.

και αυτο.

Sting-Children's Crusade-Live-France

απο το δισκο Dream of thge blue turtles

Omar hakim sta drums

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και με αυτο εδω...πολυ ξενυχτι..

ε περικλη???

YouTube - Broadcast Yourself.

αυτο ειναι επισης για σενα φιλε Περικλη και την αδυναμια σου στο ωραιο φυλο..{Μπανταρα απο πισω}

Beyoncé - Crazy In Love (Live) (Wynn Las Vegas Performance)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βαγγελη ευχαριστω για την αφιερωση ( πηρες γραμμη απο την ωρα που εδειξα ταυτοτητα ε;)

Οντως το ΑNGELA των ΤΟΤΟ ειναι απο τα πιο ωραια grooves που εχω παιξει και βλεποντας το Βιντεο παρατηρησα οτι ολοι οι ΤΟΤΟ δειχνουν να φτιαχνονται με την παρουσια των Κοριτσιων στο γυρισμα η κανω λαθος; Εξ αλλου νεοι ανθρωποι ηταν τοτε .Οσον αφορα την Biyionce τι να πουμε κανει ο Θεος Διπλά Θαυματα μερικες φορες (ΚΑΙ ΦΩΝΑΡΑ ΚΑΙ ΚΟΠΕΛΑΡΑ ) .Παρατηρηση

μετα απο τοσα χρονια εμπειριας ακομα μου συμβαινει κατι που πιστευω οτι συμβαινει και σε αλλους μουσικους Εξηγουμαι: αν ο τραγουδιστης η η τραγουδιστρια ειναι ταλεντα η φτασμενοι

και ειναι ΚΑΛΟΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΤΟΤΕ ΜΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ Η ΕΠΙΘΥΜΙΑ ΝΑ ΠΑΙΞΩ  ΚΑΛΑ (ΝΑ ΤΑ ΧΩΣΩ ΠΟΥ ΛΕΜΕ) ΕΙΝΑΙ ΓΙΑΤΙ ΦΤΙΑΧΝΟΜΑΣΤΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΡΜΗΝΕΙΑ ; ΕΙΝΑΙ ΓΙΑΤΙ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΔΕΙΞΟΥΜΕ ΟΤΙ ΚΑΙ ΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΞ ΙΣΟΥ ΚΑΛΟΙ ; ΕΙΝΑΙ ΓΙΑΤΙ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ Η ΠΕΡΙΦΗΜΗ ΧΗΜΕΙΑ ΜΕΤΑΞΥ ΤΩΝ ΜΟΥΣΙΚΩΝ;Ισως ειναι και ολα αυτα μαζι .Δεν σου εχει τυχει να παιζεις με δυο διαφορετικους τραγουδιστες τ ο ιδιο κομματι και στον ενα να παιζεις σουπερ και στον αλλο να μην μπορεις να παρεις τα χερια σου (τροπος του λεγειν ).ΚΑΛΗΜΕΡΑ .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου