Προς το περιεχόμενο

Τι μου τη σπάει σε κιθάρες κλπ


Προτεινόμενες αναρτήσεις

μου την σπάει ιδιαίτερα ότι δεν υπάρχει ένα Live με srv & hedrix στο youtube 

μου την σπάει επίσεις όταν σπάει η σολ και δεν έχω άλλες χορδές και πρέπει να χαλάσω σετ.

μου την σπάνε άτομα που δεν πιάνουν το νόημα της μουσικής.

μου την σπάει το guitar pro.. τι βλακεία + οτι τα κομμάτια το 90% είναι λαθος  και μερικοί επηδεί το γράφει το ταμπ το παιζουν λάθος μα ρε φίλε αυτιά δεν έχεις γ***το ;

μου την σπαει που ο κάθε άσχετος ανεβάζει βίντεο στο youtube και μπαινεις και καταστρέφεις τα αυτιά σου..  γιατί το κάνεις αυτό ρε μεγάλε τι θα καταφέρεις;  μάθε να παίζεις πρώτα μελετα και μετά ανέβασε ένα κλιπ της προκοπής!

μου την σπάει που ο gallaher ήταν αλκοολικος.

μοθ την σπάει που δεν βρίσκω γκρουπ

γενικά τα σπάω..  ;D

 

μπλουζάκι και άγιος ο θεος!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 95
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Το μεγαλυτερο ελατωμα της κιθάρας είναι τα ταστα...είναι αποδεδειγμένο ότι αν είναι ευθέα τα ταστα η κιθάρα θα είναι φάλτσα...

  τώρα μου θυμισες το μπουζουκι μου αμα δεις την ταστιέρα του  τα ταστα πρεπει να ειναι κομενα με το χερι και μιλαμε για γνωστο κατασκευαστή και ακριβο όργανο  αλλα δεν φαλτσαρι ίσα ισα ειναι το αγαπημενο μου  ;D και μιλαμε βαμβάκι  ???

μπλουζάκι και άγιος ο θεος!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για να ηχογραφήσω καλή κιθάρα θέλω δυστυχώς  ενισχυτή με μικρόφωνο αλλά ακόμα ελπίζω σε θαύματα της τεχνολογίας γιατί δεν μπορώ να κάνω αλλιώς. :-\

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1)Το οτι για τον κιθαριστα thw world is not enough

2)Το οτι οι μουσικοι δεν παυουν να μιλανε για μουσικη

3)Οι τυφλες αγορες απο ιντερνετ

4)Το κοινο και η ποιοτητα του

5)Οι γειτονες

6)Η νοοτροπια "δεν παιζω κλασικ ροκ ειναι αρχαιο αλλα παιζω blues που ειναι λιγο πιο φρεσκο"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

off topic: Κυριακή απόγευμα και να χω στρωθεί να γράψω κάνα ριφ για τη μπάντα και να ακούγεται μια γνώριμη και κατά τα άλλα αγαπητή φωνή να λέει: "Αγαπη μουουουουου επειδή μαγειρεύω ένα κοκκινιστούλι για αύριο, μήπως μπορείς να απλωσεις τα ρουχαααααα;"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άκου θράσος...

Πάνω που είναι να γράψεις ριφ...

Σε λίγο θα σου πει να ξυρίσεις και το μουστάκι...

:D :D ;D ;D

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

off topic: Κυριακή απόγευμα και να χω στρωθεί να γράψω κάνα ριφ για τη μπάντα και να ακούγεται μια γνώριμη και κατά τα άλλα αγαπητή φωνή να λέει: "Αγαπη μουουουουου επειδή μαγειρεύω ένα κοκκινιστούλι για αύριο, μήπως μπορείς να απλωσεις τα ρουχαααααα;"

;D ;D ;D

Πιστεψε με οι περισσοτεροι το χουμε περασει γι αυτο σε καταλαβαινουμε και σε συμπονουμε αδελφε.

 

Μου τη σπαει στις κιθαρες οτι οποια και να πιασω δεν ακουγεται καλα και

το ακομα χειροτερο ειναι που ξερω οτι δε φταινε αυτες. :-\

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου