Προς το περιεχόμενο

my first backing track-->προς το κοινό


Vasmar

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η πρώτη μου επαφή με addictive drums και το πρώτο μου backing track.Ίσως λίγο μονότονο αλλά σε όποιον αρέσει να ανεβάσει το take του εδώ :)

 

Hope you enjoy it..

Dorian_to_Lydian.mp3

it's all about balance...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ ενδιαφέρον άκουσμα. Δεν το δοκίμασα ακόμη ως BT. Το βραδάκι θα υπάρξει ο χρόνος και ενδεχομένως και κάποιο take αν μου κάτσει.

 

 

Ενωμοτάρχης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραιο :)

 

Αν και να σου πω την αληθεια, αν απλα ανεβαζες λιγο την "μελωδικη" κιθαρα θα στεκοταν ισως και σαν πληρες κομματακι απο μονο του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@longshadow:Έχεις δίκιο για τα τύμπανα!Μάλλον απέτυχα να δώσω στο track την ατμόσφαιρα που είχα κατά νου ;D.Το παίξιμό σου τρομερό!!!Μπορούσε να φιουζιονίζει ακόμα περισσότερο θεωρώ 8)

@odis13:Ευχαριστώ για την ακρόαση και τα σχόλια!!

@Jazzjoker:Ανυπομονώ για τη δική σου εκτέλεση!!Πιστεύω θα είναι το λιγότερο ενδιαφέρουσα :)

 

Όταν μου πέσει ο πυρετός ίσως ανεβάσω κι εγώ την προσπάθειά μου :)

it's all about balance...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@longshadow:Έχεις δίκιο για τα τύμπανα!Μάλλον απέτυχα να δώσω στο track την ατμόσφαιρα που είχα κατά νου ;D.Το παίξιμό σου τρομερό!!!Μπορούσε να φιουζιονίζει ακόμα περισσότερο θεωρώ 8)

 

Όταν μου πέσει ο πυρετός ίσως ανεβάσω κι εγώ την προσπάθειά μου :)

 

Δεν μπορώ να ξέρω τι ατμόσφαιρα είχες κατά νου, αλλά ξέχωρα από το κάπως υπερβολικό βάθος στα τύμπανα όλα τα υπόλοιπα τα βρίσκω πολύ καλά.

 

Περαστικά, να γίνεις καλά γρήγορα και ν'ανεβάσεις και το δικό σου..

(έχοντας ακούσει το προηγούμενο σου κλιπ είμαι σίγουρος οτι κι αυτό θα είναι πολύ καλό ..) :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγαπητέ vasmar με ταλαιπώρησες :) Είναι ολίγον ξεκούρδιστο (γύρω στο μισό ημιτόνιο, το επιβεβαίωσε το κουρδιστήρι) και αν έμενα σε καμιά νότα με sustain με έπιανε μια τρομερή ξινίλα. Τελικά κούρδισα πάνω στο bt και ακούγεται μια χαρά. Επιφυλάσσομαι για take.

 

@Longshadow: Εξαιρετικός ως ανεμένετο. Αλήθεια, με το κούρδισμα δεν είχες κανά θέμα κι εσύ;

 

 

Ενωμοτάρχης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγαπητέ vasmar με ταλαιπώρησες :) Είναι ολίγον ξεκούρδιστο (γύρω στο μισό ημιτόνιο, το επιβεβαίωσε το κουρδιστήρι) και αν έμενα σε καμιά νότα με sustain με έπιανε μια τρομερή ξινίλα. Τελικά κούρδισα πάνω στο bt και ακούγεται μια χαρά. Επιφυλάσσομαι για take.

 

@Longshadow: Εξαιρετικός ως ανεμένετο. Αλήθεια, με το κούρδισμα δεν είχες κανά θέμα κι εσύ;

 

 

Δεν ξέρω...

Απλά έβγαλα τη strat απο τη θήκη , έπαιξα 2,3 λεπτά για να δω το κομμάτι και μετά πάτησα το rec...

Λες να ήταν η strat όσο έπρεπε ξεκούρδιστη!??  ;D ;D

 

Ήμουν τόσο κ*λ*φαρδος τελικά?!?  :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω...

Απλά έβγαλα τη strat απο τη θήκη , έπαιξα 2,3 λεπτά για να δω το κομμάτι και μετά πάτησα το rec...

Λες να ήταν η strat όσο έπρεπε ξεκούρδιστη!??  ;D ;D

 

Ήμουν τόσο κ*λ*φαρδος τελικά?!?  :D

Δεν μας χ....ς  ρε Νταλάρα. Καιρό είχα να σε ακούσω σε κάτι τόσο μεστό.

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου