Προς το περιεχόμενο

Αγορά drums για αρχή


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά τι προτείνετε απο drums για κάποιον που δεν ξερει και τα χρειάζεται για να παίζει λιγο για την πλάκα του? ΚΑτι φθηνό. sorry αλλά δεν κοίταξα εαν έχει ξανασυζητηθεί το θέμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εξαρταται απο τον χωρο που διαθετεις(αν θα μπει σε πολυκατοικια καλυτερα κατι σε ηλεκτρονικο-να μην ενοχλεις) καθως και τα μαρουλακια...

φθηνο λεγοντας κατω απο 500?1000?

για διαφωτισε μας λιγο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλλον ο φίλος sPId_x εννοεί μία drums απλά για να χτυπά δυνατά και να κάνει (κατα ένα μέρος βέβαια) την πλάκα του,σωστα?

Αν είναι έτσι, τότε υπάρχουν drums και με 300 ευρώ.Ψάξε για τιμές μέχρι 500 ευρώ το πολύ.Τώρα για μάρκες και τιμές τους θα σε διαφωτήσουν τα άλλα μέλλη του noiz γιατί εγώ έχω να ασχοληθώ με αυτά πάρα,μα πάρα πολύ καιρό :D :D !

P>ΕΙΜΑΣΤΕ ΩΡΑΙΟΙ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΝΤΡΑΜΕΡΣ!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι 500 euro ειναι πολλά. Επειδή δεν ξερω καθολου απο τιμες, υπαρχει κατι με 200 ευρω( η λιγοτερα?!! θα ηταν καλα!). Δεν με νοιαζει να ειναι καλά η μαρκας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα αργότερα...

ΕΧΩ ΓΙΑ ΑΡΧΗ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ GRANITE ΜΕ ΠΙΑΤΙΝΙΑ SABIAN SOLAR. ΦΘΗΝΗ ΛΥΣΗ ΑΛΛΑ ΧΑΛΙΑ ΗΧΟΣ!!! ΜΟΥ ΚΟΣΤΙΣΕ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 400, ΑΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΛΑ!!! ΠΑΝΤΩΣ ΜΙΑ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΛΥΣΗ ΕΙΝΑΙ ΤΑ PEARL FORUM FX ΠΟΥ ΚΟΣΤΙΖΟΥΝ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 500 (ΜΑΖΙ ΜΕ ΠΙΑΤΙΝΙΑ)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα αργότερα...
  • 1 μήνα αργότερα...

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου