Προς το περιεχόμενο

kurt cobain


sotoman

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 75
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

:lol: :lol:

παιδια ο maidenas δεν ειναι πιτσιρικας...28 χρονων ειναι το παλικαρι... :lol: :wink:

Τάκη' date=' με εξέθεσες αλλά τώρα πλέον δεν μπορώ να κάνω κάτι....[list']

Ναι λοιπόν είμαι 28 χρονών και το nick μου δεν είναι μόνο επειδή είμαι οπαδός των Maiden....είμαι επίσης και ΠΑΡΘΕΝΟΣ....ναι ναι, η γνωστή πρόσφατη ταινία για μένα γυρίστηκε...12 χρόνια πιο μπροστά....επίσης, σε λίγες μέρες μπαίνω στα 29, οπότε λέω να κάνω δώρο στον εαυτό μου τον πρώτο μου αυνανισμό...δεν πάει άλλο, σαν μπάλες του ράγκμπι μου έχουν γίνει! Και επειδή θα βγάλω κάνα κιλό, λέω να κάνω δωρεά σε καμία τράπεζα...να έχουν για ώρα ανάγκης, μιας και έρχεται καλοκαίρι...

If you can't do it with StingRay, maybe the problem isn't the bass..."

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μήπως ξεφήγαμε λίγο??????????????

 

Πως τα καταφέρατε πάλυ και ξεφύγατε παντελώς?

 

Τεσπα το τοπικ δεν φτιαχτικε για να πλακοθουμε για το ποσο καλος ήταν ο Κομπαιν.

 

Όποιος θέλει να αρχίσει μια τέτια συζήτηση (που είναι δικαιομά του να θεωρεί ότι ο κερτ ήταν κουλος, φάλτος και μαστούρας) ας ανήξει ένα άλλο τοπικ εδώ ήρθαμε και να κλάψουμε εισ μνήμη του κομπαιν όχι για να πλακοθούμε για άλλη μια φορα για χάρη του (κάτι που νομίζω ότι ούτε ο ίδιος δεν θα ήθελε)

 

(ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΎΝΗΜΑ ΘΑ ΠΡΈΠΕΙ ΝΑ ΠΕΡΙΈΧΕΙ ΠΟΛΛΑ ΟΡΘΟΓΡΑΦΙΚΑ Λ¶ΘΕΙ ΣΕ ΒΑΘΜΟ ΠΠΛΗΜΕΛΉΜΑΤΟΣ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΜΗΝ ΜΠΕΊΤΕ ΣΤΟΝ ΚΟΠΟ ΝΑ ΠΟΥ ΤΟ ΥΠΕΝΘΗΜΙΣΕΤΕ)

τύχη ευνοεί τους τολμηρούς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λέω να κάνω δώρο στον εαυτό μου τον πρώτο μου αυνανισμό...δεν πάει άλλο' date=' σαν μπάλες του ράγκμπι μου έχουν γίνει! Και επειδή θα βγάλω κάνα κιλό, λέω να κάνω δωρεά σε καμία τράπεζα...να έχουν για ώρα ανάγκης, μιας και έρχεται καλοκαίρι...[/quote']

 

Τι λε ρε παλικάρι εγω στα 17 μου και το προπονώ καθημερινός το εργαλείο μεχρι να έρθει η ώρα να δώσω "εισαγωγικές"

τύχη ευνοεί τους τολμηρούς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εεεεεε :) ντε τον φαγατε τον ανθρωπο ρεεεε!

 

ενταξει μιλησε λιγο εν θερμο αλλα τον φαγατε χοντρα . παντως αξιζε τον κοπο :) , γιατι δοθηκε η ευκαιρια να ειπωθουν μερικα πολυ ωραια πραματα ειδικα απο τον abraxas μερικα ποστ πιο πριν (εξαιρωντας τα ολιγον παραπανω του επιτρεπτου (εχω φυγει για Modulator xe xe :) ) ειρωνικα σχολια για τον maidena. ).

 

μαλιστα . ωραια maidena για τσιτωσε τους λιγο ακομα , αμα νευριαζουν λενε μερικα πολυ εξυπνα πραματα . αμα θες βοηθεια πες , θελω να μιλησω για τους manowar ... :)

 

οφ τοπικ : μου αρεσουν οι νιρβανα (χε χε αν το καλοσκεφτειτε ειμαι οφ τοπικ... :) )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:lol: :lol:

παιδια ο maidenas δεν ειναι πιτσιρικας...28 χρονων ειναι το παλικαρι... :lol: :wink:

Τάκη' date=' με εξέθεσες αλλά τώρα πλέον δεν μπορώ να κάνω κάτι....[list']

 

ελπιζω οτι κανεις πλακα ετσι δεν τσαντιστηκες ε;το ειπα γιατι απο την στιγμη που σε εβγαλαν ολοι 15χρονο :lol: ,θα το ελεγες και απο μονος σου... :) :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια,και μετα αναρωτιομαστε γιατι πολλα παλια μελη δεν ξαναμπαινουν στο νοιζ...ε δε νομιζεται πως κατανταει βαρετο καθε φορα το βρισιμο,οι ειρωνιες κτλ κτλ κτλ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια' date='και μετα αναρωτιομαστε γιατι πολλα παλια μελη δεν ξαναμπαινουν στο νοιζ...ε δε νομιζεται πως κατανταει βαρετο καθε φορα το βρισιμο,οι ειρωνιες κτλ κτλ κτλ;[/quote']

 

Αυτό ΞΑΝΑΠΕΣΤΟ! :evil:

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ατάκες όμως του τύπου "Το μεγαλύτερο καλό που έκανε είναι που μας απάλλαξε από την παρουσία του" για ένα άτομο που αν μη τι άλλο ένα μεγάλο μέρος του κόσμου συμπαθεί (έως και λατρεύει) αν έχεις λίγο μυαλό δεν τις χρησημοποιείς...

 

Ούτε τον ξέρω τον maidena ούτε έχω κάτι μαζί του και αν δεν έλεγε κάτι τέτοιο κανείς δεν θα του απευθυνόταν κατ'αυτόν τον τρόπο. Μερικές φορές όμως καλυτερα να κρατάμε κλειστό το στόμα μας από το να πούμε χοντράδες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ούτε τον ξέρω τον maidena ούτε έχω κάτι μαζί του και αν δεν έλεγε κάτι τέτοιο κανείς δεν θα του απευθυνόταν κατ'αυτόν τον τρόπο. Μερικές φορές όμως καλυτερα να κρατάμε κλειστό το στόμα μας από το να πούμε χοντράδες...

 

ρε συ συμφωνω,αλλα πιστευω υπαρχουν πιο σοβαροι λογοι για να τσαντιστει καποιος.οκ ρε παιδι μου και μπουρδα να πεταξει καποιος,ε και τι εγινε...και για να καταλαβεις τι εννοω,αν και πλεον τους ακουω ελαχιστα ,οι maiden παραμενουν το αγαπημενο μου συγκροτημα,σιγα τωρα μην αρχισω να βριζω και γω γιατι "μου τους θιξανε".φιλικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου