Προς το περιεχόμενο

Πού είναι οι ... παλιοί?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αυτο ειναι τουλαχιστον προβοκατορικο! έως κακοήθες

Δεν μπορεις να γενικευεις.

Πες μας για ποια παλαια -οπως λες- μελη αναφέρεσαι και που σε εκαναν να επαναφέρεις το θέμα.

Αν δεν γινεις συγκεκριμένος' date=' τοτε η κινηση σου ειναι ύποπτη ή ανόητη.

[/quote']

@Eyeprotocol & Aiolos: το post το επανέφερα για να σβήσω τη φωτιά και όχι για να της ρίξω λάδι...

Δεν έχει νόημα καθόλου να ονοματίσω κάποιον ή κάποιους (αν και ήδη ονομάτισα κάποιον: ΕΜΕΝΑ!) για να καταλάβετε αυτό που εννοώ:

 

Για μουσική μιλάμε ρε παιδιά, δε προσπαθούμε να λύσουμε το κυπριακό! Ας είμαστε όλοι πιο ανεκτικοί...Δε χρειάζεται την ένταση και τα νεύρα της ημέρας να τα βγάζουμε στο πληκτρολόγιο!

Εγώ τουλάχιστον μπαίνω στο ΝΟΙΖ για να ενημερωθώ, και κυρίως να χαλαρώσω και όχι να τσιτωθώ περισσότερο ή να τσακωθώ με κάποιον...

 

Το έχω γράψει και παλιότερα ότι το ΝΟΙΖ εδώ και καιρό το βλέπω σαν ένα online στέκι το οποίο θέλω να εμπλουτίζεται συνεχώς με νέους φίλους, χωρίς ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ να χάνω τους παλιούς!

 

Τέλος, θεωρώ ότι ο Wow! και ο Aiolos, έγραψαν αυτά που έγραψαν εν θερμώ και ότι δε τα εννοούν...

 

@yameth: δε θεωρώ ότι το κλείδωμα (και ειδικά σε αυτή την περίπτωση που συζητάμε για το τι μπορούμε να κάνουμε όλοι για το καλό του ΝΟΙΖ) είναι λύση... ;)

 

Φιλικά, (που λέει κι ο Terumi)

Ηλίας ;)

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 69
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

  • Guru

κάτι ζνωνατό (όωπς ατυό το furom), χατηραζκτίεραι από την κίησνή του... όατν στμαετήασι, το τέολς του θνάαι κτονά...κι αν οι ανπτααρσεθέεις την ογηοδύν κάοπεις φροές σε ζιγκ ζαγκ δεν με χαάελι πάτνα...το κυήγνι της "μύαγς" μας, έεχι και τα κλαά του...η εθευία εονίτε είανι βατρεή...

 

ΥΓ. Αν διβαάτσαε μέρχι εδώ, με μια ανγαγωή στα "οργόραφθα" post και τον χατραήρκα κθάε γάφροτνος, το θμέα λήεγι εύλκοα μρέχι την στμιγή που (κλαώς κατ' εμέ) ξαπνααρτουσιασεί...

δεν μιλάω αν δεν ξέρω... η σιωπή (μου) είναι χρυσός (στην τσέπη του άλλου)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

npap τα μιλάς πολύ καλά τα αλαμπουρνέζικα! που έμαθες? μοιάζουν πολύ με τα ελληνικά πάντως, εγω τα κατάλαβα όλα :) και συμφωνώ κι όλας.

Το μόνο θέμα σε αυτές τις φάσεις είναι τα ακραία μέτρα όπως οι αποχωρήσεις.

leep is a symptom of caffeine deprivation.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eyeprotocol, εξακολουθώ να πιστεύω (χωρίς ίχνος εκνευρισμού) ότι διυλίζεις τον κώνωπα.

 

Η συζήτηση σχετίζεται με την παρατεταμένη αποχή κάποιων παλιών χρηστών του forum.

 

Αφού τέθηκε θέμα κακών συμπεριφορών, και αφού με τον τρόπο σου αξιώνεις ονομαστικές αναφορές, θα πω πως από την πλευρά μου δεν έχω πρόβλημα μαζί σου, ούτε έχω εντοπίσει από μέρους σου κάτι μεμπτό.

 

Όπως είπα και πιο πάνω, έχω τη γνώμη πως τα ό,σα κρούσματα "αγένειας" είναι προϊόν της "κακιάς στιγμής". Αν δεν το πίστευα εξάλλου, θα είχα καταλήξει στη λύση "Shutdown".

 

Ο διαχωρισμός "παλιών" και "νέων" είναι κατά πολύ σχετικός και συζητήσιμος, ας μην εγκλωβιζόμαστε σε λεκτικά σχήματα και -όπως σωστά ανέφερες- ας μην αναλαμβάνουμε εθελοντικά την πατρονία κανενός (βλ. "κυβερνητικός εκπρόσωπος").

 

Έχουμε ολισθήσει από το θέμα και ίσως έχουμε χρεώσει λάθος πρόθεση στον elavd που έμπλεξε από το πουθενά. Ας ηρεμήσουμε.

 

Ευελπιστώ πως θα επανεξετάσεις με ψυχραιμία τη δήλωση περί αποχής σου...

τασκερα απο βουτυρο οπως αποκαλουμε μερικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θέμα έχει λήξει όσον αφορά εμένα. Κατόπιν ωρίμου σκέψεως' date=' συμπέρανα ότι υπερ-αντέδρασα (!!!!).[/quote']

 

Κι εγώ χαίρομαι γιατί μέχρι στιγμής, δεν έχει τύχει άλλος να παραδεχτεί λάθος του ;)

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο ειναι τουλαχιστον προβοκατορικο! έως κακοήθες

Δεν μπορεις να γενικευεις.

Πες μας για ποια παλαια -οπως λες- μελη αναφέρεσαι και που σε εκαναν να επαναφέρεις το θέμα.

Αν δεν γινεις συγκεκριμένος' date=' τοτε η κινηση σου ειναι ύποπτη ή ανόητη.

[/quote']

@Eyeprotocol & Aiolos: το post το επανέφερα για να σβήσω τη φωτιά και όχι για να της ρίξω λάδι...

Δεν έχει νόημα καθόλου να ονοματίσω κάποιον ή κάποιους (αν και ήδη ονομάτισα κάποιον: ΕΜΕΝΑ!) για να καταλάβετε αυτό που εννοώ:

 

Για μουσική μιλάμε ρε παιδιά, δε προσπαθούμε να λύσουμε το κυπριακό! Ας είμαστε όλοι πιο ανεκτικοί...Δε χρειάζεται την ένταση και τα νεύρα της ημέρας να τα βγάζουμε στο πληκτρολόγιο!

Εγώ τουλάχιστον μπαίνω στο ΝΟΙΖ για να ενημερωθώ, και κυρίως να χαλαρώσω και όχι να τσιτωθώ περισσότερο ή να τσακωθώ με κάποιον...

 

Το έχω γράψει και παλιότερα ότι το ΝΟΙΖ εδώ και καιρό το βλέπω σαν ένα online στέκι το οποίο θέλω να εμπλουτίζεται συνεχώς με νέους φίλους, χωρίς ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ να χάνω τους παλιούς!

 

Τέλος, θεωρώ ότι ο Wow! και ο Aiolos, έγραψαν αυτά που έγραψαν εν θερμώ και ότι δε τα εννοούν...

 

@yameth: δε θεωρώ ότι το κλείδωμα (και ειδικά σε αυτή την περίπτωση που συζητάμε για το τι μπορούμε να κάνουμε όλοι για το καλό του ΝΟΙΖ) είναι λύση... ;)

 

Φιλικά, (που λέει κι ο Terumi)

Ηλίας ;)

 

Να δεχθω λοιπον την εξηγηση σου και να παρω πισω τους Χαρακτηρισμούς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου