Προς το περιεχόμενο

Πού είναι οι ... παλιοί?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 69
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Χαιρετώ την παλιοπαρέα!

Τι κάνετε noizάδες? καιρό έχουμε να τα πούμε...

Λοιπόν... να πω τη γνώμη μου για το αρχικό θέμα του thread...

Ένας λόγος που εγώ προσωπικά έχω καιρό να γράψω (αν και μπαίνω συχνά και τσεκάρω τι γράφεται..απο τους παλιούς μόνο.. το παραδέχομαι..)

είναι ότι γενικά δεν είμαι ειδικός πάνω στα "τεχνικά" θέματα της μουσικής και μου έχει φύγει και η αρχική κάψα περί καρτών ήχου τεχνικά χαρακτηριστικά κιθαρών κ.α... όχι φυσικά ότι μόνο αυτό είναι το noiz... επίσης είναι πολλά πράγματα και υποχρεώσεις που μου έχουν έρθει απότομα και τρέχω γενικώς, είναι πολύ σωστά αυτά που είπε ο eye σε ένα αρχικό του post... Να πω την αλήθεια ρίχνω κάτι κλεφτές ματιές και σε άλλα ελληνικά forums με πολιτικά και κοινωνικά θέματα.. αλλά ούτε εκεί προλαβαίνω να γράψω...αν είχε τέτοιο section to noiz θα ήμουν πιο συχνός επισκέπτης... ολο κιθάρες, κιθάρες... :)

Θέλω να πω στον janick kai elavd ότι το παλιό kολάζ με τους νοιζάδες δεν το έχω ρε γαμ@το... αλλά υπόσχομαι να επιστρέψω με καλύτερο...

Πολλούς χαιρετισμούς στην παλιοπαρέα: yameth, gerasimos, superfunk, Wow!, elavd, takis, janick, whitenoise, brain, roybatty akisd28, npap και σε όσους δεν θυμάμαι.

¶μα κανονίσετε καμιά συνάντηση στείλτε mail!!

Bye. :wink:

 

ps: πήγα eurovision (τζάμπα λόγω δουλειάς) και είχε πολύ φάση/γέλιο... θεοί oι lordy!! :lol: :lol:

pps: superfunk τον πήρες τον ενισχυτή?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να πω την αλήθεια ρίχνω κάτι κλεφτές ματιές και σε άλλα ελληνικά forums με πολιτικά και κοινωνικά θέματα.. αλλά ούτε εκεί προλαβαίνω να γράψω...αν είχε τέτοιο section to noiz θα ήμουν πιο συχνός επισκέπτης... ολο κιθάρες' date=' κιθάρες... :)[/quote']

 

Γεια σου παλιοσειρά Ikon! :wink: :D

 

Αυτό που λες και παραπάνω το πιστεύω κι'εγώ... μάλλον το Περί Ανέμων πρέπει να αναβαθμιστεί... τι λέει ο Αρχηγός; 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωραίο το καινούργιο avatar. :wink:

έχω μείνει πίσω ρε γαμ@το...

 

Thanks!!! Και για να μη νιώθεις ότι έχασες επεισόδια' date=' διάβασε εδώ...:lol:

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου