Προς το περιεχόμενο

Πού είναι οι ... παλιοί?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

μαγνητες-headstock-maple-rockinger-fender της ταδε δεκαετιας-μαπα λαμπα-καλη λαμπα κλπ κλπ....

πιστευω πως ειναι ο συμαντικοτερος λογος που εφυγαν πολλοι!!!!

προσεχε τι λες...ειμαι κρυφος modulator!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 69
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

πιστεψε με whitenoise αυτος ειναι ο τελευταιος λογος που θα εφευγαν...δηλαδη η θεματολογια στις κιθαρες και στους ενισχυτες ποια πιστευεις οτι θα επρεπε να ειναι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φυσικα και ειναι ενδιαφερων θεμα η κιθαρα(αλλωστε και εγω κιθαρα παιζω) αλλα εχει γινει αποκλειστικο θεμα στο νοιζ πια..

δεν εχει το ιδιο ενδιαφερων για ολους

προσεχε τι λες...ειμαι κρυφος modulator!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι αλλα εχεις σκεφτει οτι για να εχει γινει αποκλειστικο θεμα προφανως η συντριπτικη πλειοψηφεια οσων συμμετεχουν ειναι κιθαριστες;

 

με την λογικη την δικη σου ισως τοτε θα επρεπε στην αρχικη σελιδα να εχουμε κατηγοριες οπως σε αλλα forum που αλλου ειναι οι συζητησεις για..κιθαρες,αλλου για ενισχυτες,αλλου για οτιδηποτε αλλο και ετσι οποιος δεν γουσταρει συζητησεις για κιθαρες και τον κουραζουν ή τον ενοχλουν αν θελει δεν θα μπαινει ποτε σε αυτην την κατηγορια και θα μπαινει σε οσα τον ενδιαφερουν..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μαγνητες-headstock-maple-rockinger-fender της ταδε δεκαετιας-μαπα λαμπα-καλη λαμπα κλπ κλπ....

πιστευω πως ειναι ο συμαντικοτερος λογος που εφυγαν πολλοι!!!!

 

μπααα,ισα ισα αυτος ειναιι ο λογος που εγω τουλαχιστον μπαινω εδω μεσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πιστεψε με whitenoise αυτος ειναι ο τελευταιος λογος που θα εφευγαν...δηλαδη η θεματολογια στις κιθαρες και στους ενισχυτες ποια πιστευεις οτι θα επρεπε να ειναι;

 

+1000 ;)

 

Θυμάται κανείς το κολλάζ του Ikon;(Κορυφαίο!!!)

Έψαξα αλλά δεν το βρήκα :(

 

Ούτε κι εγώ το βρίσκω... :( Ήταν όντως τέλειο...!

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τακι αυτό που σου λεω συμβαίνει είτε σου αρέσει ειτε όχι!!

κάποιοι γουστάρουν πολύ να μιλάνε καθημερινά για το σκάσιμο του maple εδώ και 1 χρόνο,άλλοι όμως όχι.

έχω μιλήσει με πολλούς απτούς παλιότερους (και μου είπαν τα ίδια).

αυτό δεν σημαίνει πως δεν υπάρχουν νέα μέλοι που γουστάρουν την φάση αλλά πρέπει να το παραδεχτούμε.

λίγη αυτοσυγκράτηση στα νέα θέματα που ανοίγονται θα πρότεινα εγώ.

 

(Τάκη κανόνισε να τσαντιστείς πάλι)

προσεχε τι λες...ειμαι κρυφος modulator!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνώ με τον white noise

 

Το noiz επαναλαμβάνετε...

 

Κάθε μέρα βλέπεις καινούργια θέματα που έχουν ξαναχιλιοσυζητηθεί. Τι κιθάρα να πάρω με 500000 ευρώ, ποια κάρτα ήχου, αυτόν τον ενισχυτή ή αυτόν, τι να πάρω με 1 ευρώ κτλ. Και συνήθως διαβάζεις "έψαξα στα παλιότερα θέματα αλλά δεν βρήκα". Ε μην ανοίγεις καινούργιο, κάνε post σε κάποιο παλιότερο! Έλεος!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνώ με τον white noise

 

Το noiz επαναλαμβάνετε...

 

Κάθε μέρα βλέπεις καινούργια θέματα που έχουν ξαναχιλιοσυζητηθεί. Τι κιθάρα να πάρω με 500000 ευρώ' date=' ποια κάρτα ήχου, αυτόν τον ενισχυτή ή αυτόν, τι να πάρω με 1 ευρώ κτλ. Και συνήθως διαβάζεις "έψαξα στα παλιότερα θέματα αλλά δεν βρήκα". Ε μην ανοίγεις καινούργιο, κάνε post σε κάποιο παλιότερο! Έλεος![/quote']

 

Και τι προτείνετε να γίνει?

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου