Προς το περιεχόμενο

Android tablets


Yannis Methenitis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μιας και το ξεθάψαμε το θέμα θα με βοηθούσε πολύ κάποια εφαρμογή για android  αν γνωριζει κανεις,  που να μπορώ να  χρησιμοποιω το tablet μου σαν daw control πχ για start record / stop / delete μέσω wifi .

μπλουζάκι και άγιος ο θεος!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 43
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Καμια γνωμη για το "ελληνικο" Vero 9.7" Tablet?

http://www.veropc.gr/content/vero-tablet-a9724-97

 

Θελω ενα για τις διακοπες, για οχι τιποτα hardcore εφαρμογες (να βλεπει καμια ταινια ο πιτσιρικας δηλαδη και να μπορουμε οι υπολοιποι να φαμε σαν ανθρωποι  ;D)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

μιας και το ξεθάψαμε το θέμα θα με βοηθούσε πολύ κάποια εφαρμογή για android  αν γνωριζει κανεις,  που να μπορώ να  χρησιμοποιω το tablet μου σαν daw control πχ για start record / stop / delete μέσω wifi .

Υπάρχουν πολλές εφαρμογές Midi από τους ίδιους τους κατασκευαστές ή από τρίτους, πολλές από αυτές εντελώς δωρεάν, αλλά... μόνο για iPad/iPhone/iPod touch.

 

Εάν κάποιος γνωρίζει εφαρμογές MIDI για άλλα tablets ας ενημερώσει. Εννοείται να είναι αξιόπιστες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχουν πολλές εφαρμογές Midi από τους ίδιους τους κατασκευαστές ή από τρίτους, πολλές από αυτές εντελώς δωρεάν, αλλά... μόνο για iPad/iPhone/iPod touch.

 

Εάν κάποιος γνωρίζει εφαρμογές MIDI για άλλα tablets ας ενημερώσει. Εννοείται να είναι αξιόπιστες.

 

Επαναλαμβάνεσαι...ευτυχώς..διότι απάντηση δεν πήραμε.

www.sonicspace.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Επαναλαμβάνεσαι...ευτυχώς..διότι απάντηση δεν πήραμε.

Ακριβώς. Μόνος μου τα λέω, μόνος μου τα ακούω.

Όλοι οι κατασκευαστές iOS tablets, ψάχνω απεγνωσμένα για την τοπική (Ελλάδα) υποστήριξη κάτι σε φθηνότερα non iOS tablets μήπως και..., αλλά ακόμα τίποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επειδή είμαι κι εγώ στο ψάξιμο φτηνού tablet για πολύ απλές εργασίες και για μια είσοδο στον κόσμο τους....

 

@black_sheep

από που πήρες το Ainol?

 

@Nikolas

έχεις σελίδα να μου στείλεις από εκεί που το παράγγειλες?

89$??

θα αξίζει?

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

@Nikolas

έχεις σελίδα να μου στείλεις από εκεί που το παράγγειλες?

89$??

θα αξίζει?

 

 

 

Πήρα πρόσφατα και εγώ ένα τέτοιο φτηνό κινέζικο μαραφέτι, με 50-60 ευρώ περίπου. Android 4, επεξεργαστής 1-κόμα-κάτι, 512 ram, 2gb εσωτερική μνήμη. Μιά χαρά παίζει, όρεξη να έχεις να ψάχνεις και να δοκιμάζεις software. Με ένα ψάξιμο στον η-μπέη θα βρεις μπόλικα.

 

Το συγκεκριμένο το πουλάνε και στις γερμανίες, το εισάγουν και του βάζουν ένα καπέλο 15-20 ευρώ, κατά τα άλλα είναι ολόιδιο, απλά έχει και καλά support, φαντάζομαι του τύπου "αν σου χαλάσει σου δίνουμε άλλο". Το έχει γνωστός μου, τα συγκρίναμε, τα στήσαμε στην παραλιακή, κανένας δεν έφαγε κολώνα.

 

Αλλά είμαστε οφ-τοπικ.

Bagpipes are louder than banjos.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ό,τι κι αν πάρετε φροντίστε να έχει το Play Store επάνω. Γιατί αν δεν μπαίνει Play Store...

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου