Προς το περιεχόμενο

Marathon, βρήκαμε ντράμερ...


trolley

Προτεινόμενες αναρτήσεις

συγγνωμη κυριοι αλλα μονο σε μενα φαινεται λιγο αστειο το θεαμα??ποιος δεν θα προτιμουσε οι ανωθι κυριες να εχουν σαν βασικη επιρροη τους τον Σαλεα???  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 78
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

συγγνωμη κυριοι αλλα μονο σε μενα φαινεται λιγο αστειο το θεαμα??ποιος δεν θα προτιμουσε οι ανωθι κυριες να εχουν σαν βασικη επιρροη τους τον Σαλεα???  ;D

 

Ψιλο-χωριατιά το σχόλιό σου φίλε.

Όλες τους είναι καλύτερες από όλους τους έλληνες ντράμερ που έχω ακούσει.

Ίσιωσέ το.

 

 

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ποιος δεν θα προτιμουσε οι ανωθι κυριες να εχουν σαν βασικη επιρροη τους τον Σαλεα???  

 

γενικα δεν ειμαι και πολυ του Political correctness αλλα το σχολιο σου εκτος απο χυδαιο ειναι και χαζο μια και υπονοει οτι οι γυναικες δεν μπορουν να παιξουν τυμπανα,καταλαβαινω οτι λογω του ....οθωμανικου ζυγου ο οποιος εχει περασει στο DNA μας την πληρη απαξιωση των γυναικων ο μεσος Ελληνας  ανδρας νοιωθει κομπλεξικα απεναντι σε μια ωραια γυναικα (ειδικα αν αυτη εχει και εξαιρετικες επαγγελματικες δεξιοτητες) αλλα εχουμε 2011...καιρος να τα ξεπερασουμε αυτα....

 

παρτο αλλοιως λοιπον....

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πασα μου πλακιτσα ηταν το σχολιο περι Σαλεα,μην θιγεσαι τοσο ευκολα...Αν παντως επιμενεις οτι ηταν χωριατια ισως φταιει το οτι ειμαι απο χωριο.αλλα κ εσεις απο την πρωτευουσα ή πασχετε απο  drummers ή ακουτε drummers σε προεφηβικες μπαντες.ααα και please οχι προστακτικες του τυπου ισιωσε το,δεν ειναι chic

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αλλα κ εσεις απο την πρωτευουσα ή πασχετε απο  drummers ή ακουτε drummers σε προεφηβικες μπαντες.ααα και please οχι προστακτικες του τυπου ισιωσε το,δεν ειναι chic

Eπειδή, όπως βλέπεις από το θέμα, ψάχνουμε drummer και συγκεκριμένα drummissa...στείλε μας 2-3 από επαρχία που τις ξέρεις ;)

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να σου στειλω μια απο αυτες τις δυο?Ειναι απο κατι κωλοχωρια του Mississippi  ;D

 

 

 

 

 

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την κάτω την ήξερα...παίζει και με τον Stanley Clarke όταν δεν βαριέται...δεν ήθελα να τη ποστάρω για να μην με πείτε βλάχο ;D

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εν παση περιπτωση ηταν τελειως αποτυχημενο ''αστειακι'',συμφωνω...αλλα sorry o αερας να ανεμιζει τα μαλλια,τα χαμογελακια στη καμερα και τα μπουτακια εξω ενω παιζουμε εξακολουθουν να μου φαινονται αστεια και ατοπα.αν και τεχνικα ειναι σε αρκετα καλο επιπεδο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν δεν σου κανουν αυτες σου εχω αλλη μια αλλα ειναι απο την πολη

 

 

 

 

Την κάτω την ήξερα...παίζει και με τον Stanley Clarke όταν δεν βαριέται...δεν ήθελα να τη ποστάρω για να μην με πείτε βλάχο

 

και την πανω την ξερεις ,αλλα τωρα που την παντρευτηκε ο Santana ειναι λιγο δυσκολο να ερθει στη μπαντα σου... ;D

 

http://en.wikipedia.org/wiki/Cindy_Blackman#Physical_Demands_of_Playing

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα χαμογελακια στη καμερα και τα μπουτακια εξω ενω παιζουμε εξακολουθουν να μου φαινονται αστεια και ατοπα.

Eδώ όμως, δεν σου φαίνονται....ή σου φαίνονται? ;)

queen_1984_012.jpg

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου