Προς το περιεχόμενο

Διαφορές ενός laptop και ενός Apple Powerbook?


NemOOO

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 40
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

1) Mac ή PC?

2) Gibson ή Fender?

3) Πεταλάκια ή Πεταλιέρα?

4) Murphy's ή Guinness?

 

Νομίζω ότι -είμαστε δεν είμαστε διακοπές- μέχρι τις 30 Αυγούστου, θα πρέπει να ασχοληθούμε ΜΟΝΟ με το Νο.4. Εγώ θα το κάνω, να με συμπαθάτε...  8)

 

 

RANDOMIZE USR 0

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άσχετο.

Μην ενοχλείστε για το off topic μου. :)

Απλά βλέπω ότι όλο και περισσότερος κόσμος γύρω μου έχει βάλει windows 7, έστω και δοκιμαστικά. Και αναρωτιέμαι ''τι διαααάλο βρε βλάχο τόσο πίσω έχεις μείνει?'' ???

Ελπίζω σε πρώτη ευκαιρία να ποστάρει κανένας τις έστω και πρώιμες εμπειρίες του, όσον αφορά το audio μέρος.

Παρακαλώ, συνεχίστε  ;D

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αληθεύει ότι τα Mac είναι ΚΙΝΕΖΙΚΑ; Φίλος άνοιξε το tower από το Mac του και βρήκε μέσα καπλαμά!

 

Δεν είναι καπλαμάς, κουρδισμένο alder είναι για να ακούγεται καλλίτερα το Garage Band  ;D

 

Και τι πειράζει που είναι κινέζικα ? Ποιά δεν είναι δλδ ?

 

Το εσωτερικο απο τα περισσότερα laptop το φτιάχνουν 2-3 ζούπερ ρομποτικά εργοστάσια και πάνε όλοι οι άλλοι και παραγγέλνουν, κολλάνε και την στάμπα τους και τσούπ sony, toshiba, apple, macMitsos κλπ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αληθεύει ότι τα Mac είναι ΚΙΝΕΖΙΚΑ; Φίλος άνοιξε το tower από το Mac του και βρήκε μέσα καπλαμά!

Tσέχικα είναι...ο Evris ήταν?

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mia kai milate gia musikus pu ta3ideyoun me laptop ixa diavasi se mia selida pos oi perisoteroi protimun i apple i sony Vaio gia 2 logus enoeite o protos ine i poiotita kataskeyis kai i antoxi alla o deyteros kai basikoteros ine pos ine ta pio elafria a3iopista laptop me ton elafritero fortisti. Sto 8ema pio ine kalitero i prosopiki mu apopsi ine pos den iparxi diafora.(mi 3exname pos ta mac pleon 8a eprepe na metonomastun se IntelMac) Apo tin ebiria mu, k exontas ena MacBook Pro k ena Arxeo Vaio Prosopika 8a sinexisw na travaw to Vaio mu se kradasmus,xwma,ilio,ktlp.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου