Προς το περιεχόμενο

To στουδιο του Malmsteen...


freerock1974

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ πάντως νομίζω ότι καλά ξηγιέται ο χοντρούλης και περνάει - ίσως κατά λάθος - και ένα μήνυμα. "Σιγα ρε παιδιά, ξύλα είναι. Άμα σπάσουν θα μου δώσουν άλλα..."

Συμφωνοι,και παλι ομως ειναι εγωκεντρικο...

Θα μου πεις και μεις παμε στην ταβερνα κι αφηνουμε περισσευμα 10 κιλα αποφαγια και τα παιδακια στην Αφρικη πεινανε...

Αναλγητο πλασμα ο Μαλμ..εεε ο ανθρωπος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 94
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εγω τσίτωσα εκεί που είχε σήκωση την "V" και μετά για να την βάλει στη θέση της έδωσε και μια γερή  στη startocaster που ήταν από πίσω!  :-X ...στο 5:50

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω τσίτωσα εκεί που είχε σήκωση την "V" και μετά για να την βάλει στη θέση της έδωσε και μια γερή  στη startocaster που ήταν από πίσω!  :-X ...στο 5:50

ε ενταξει δεν τα ξερεις αυτα φιλε.. λιγο εφφε να πουλισουμε λιγο μουρη χεσμενα τα'χω και ετσι  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτά είναι...

 

Παίξε μια Μαλμστινιά

Βάλε στην πένα φωτιά

Δείξε το δρόμο το σωστό

Με τη crt ανάμεσα στα RP8

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πολύτιμο πράγμα εκεί μέσα είναι τα δαχτυλάκια του Μαλμστην και του κάθε  Μάλμστην. Οι κιθάρες, όσο και να τις αφήσεις μόνες τους, ακόμα και από τίμιο ξύλο να είναι, δεν βγάζουν ΤΣΙΜΟΥΔΙΑ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Το πολύτιμο πράγμα εκεί μέσα είναι τα δαχτυλάκια του Μαλμστην και του κάθε  Μάλμστην. Οι κιθάρες, όσο και να τις αφήσεις μόνες τους, ακόμα και από τίμιο ξύλο να είναι, δεν βγάζουν ΤΣΙΜΟΥΔΙΑ.

Έλα ντε!

 

Πάντως έχει γίνει κακάσχημος και θεόχοντρος έτσι; Κοντεύει να γίνει σαν κι εμένα...  :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Έλα ντε!

 

 

Δηλαδή ρε Νικόλα, να φανταστώ ότι εσύ με το που ξυπνάς το πρωί , φτιάχνεις ένα καφέ….και αρχίζεις στις κλοτσιές το πιάνο σου!!! ;D

Για τα αλλά δεν σχολιάζω……θέλεις κομπλιμέντα πρωί– πρωί……θα τα αφήσω στις κυρίες του forum.   ;D

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Όχι κλωτσιές κάτι παρεμφερές. :D

 

 

Εδώ πλέον η λέξη «δάκτυλα» , αποκτά άλλη βαρύτητα , αρίθμηση ενδεχόμενος και οσμή.  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου