Προς το περιεχόμενο

Ποιά Ηλεκτρακουστικη κιθάρα;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 47
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Kαλά...μου αρέσει που επιμένεις...αφού δεν ενδιαφέρεται για τη κιθάρα ;)

 

Αχχχ πως με καταλαβαινει ο εμπειρος ερωτιλος συμφορουμιτης...Λοιπον την φεντερ θα παρω... ε οσο να ναι φεντερ γραφει... Μπορει να ξερει απο μαρκες... Τουλαχιστον ας δει το φεντερ . Μην με νομιζει και τζαμπατζη γυφτο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αχχχ πως με καταλαβαινει ο εμπειρος ερωτιλος συμφορουμιτης...

έχω διαβάσει και τις άλλες ερωτήσεις σου στο forum...

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε Άρη λέω να σε βοηθήσω αν κ διαφωνώ με αρκετά από τα σχόλια άλλων μελών εδώ μέσα για χαζές γυναίκες κλπ. Θα τα παραβλέψω μήπως και σώσεις τα λεφτά σου.

 

Λέω να δανειστείς μια όποια ακουστική / κλασσική από κανένα φίλο σου και να κάνεις τη δουλειά σου. Κρίμα να τα πετάξεις για το 'να μ αγαπάς μόνο'.

Προτείνω μάλιστα να κρατήσεις τα 200-300ε και να γραφτείς σε μια σχολή χορού για latin όπου θα ασχολείσαι με αρκετές παραπάνω από μια γυναίκες, συν την δανεική ακουστική, είναι win-win situation. Δε θα χρειάζεται να παρακαλάς το θεό και τους συμφορουμίτες.

 

Αυτή είναι η σοβαρή και όντως φιλική μου απάντηση.

Έχω και μια λίγο πιο ειρωνική η οποία είναι κρίμα να μην ειπωθεί:

 

Θυμήσου να μας πεις πως πήγε να το βάλουμε στα απαντημένα :P

 

Seriously κάνω πλάκα, αλλά το ξεχειλώσατε το θέμα για μια ακουστική που δεν σε πολυενδιαφέρει κιόλας :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε Άρη λέω να σε βοηθήσω αν κ διαφωνώ με αρκετά από τα σχόλια άλλων μελών εδώ μέσα για χαζές γυναίκες κλπ. Θα τα παραβλέψω μήπως και σώσεις τα λεφτά σου.

 

Λέω να δανειστείς μια όποια ακουστική / κλασσική από κανένα φίλο σου και να κάνεις τη δουλειά σου. Κρίμα να τα πετάξεις για το 'να μ αγαπάς μόνο'.

Προτείνω μάλιστα να κρατήσεις τα 200-300ε και να γραφτείς σε μια σχολή χορού για latin όπου θα ασχολείσαι με αρκετές παραπάνω από μια γυναίκες, συν την δανεική ακουστική, είναι win-win situation. Δε θα χρειάζεται να παρακαλάς το θεό και τους συμφορουμίτες.

 

Αυτή είναι η σοβαρή και όντως φιλική μου απάντηση.

Έχω και μια λίγο πιο ειρωνική η οποία είναι κρίμα να μην ειπωθεί:

 

Θυμήσου να μας πεις πως πήγε να το βάλουμε στα απαντημένα :P

 

Seriously κάνω πλάκα, αλλά το ξεχειλώσατε το θέμα για μια ακουστική που δεν σε πολυενδιαφέρει κιόλας :D

 

respect ;)  Με τα latin θα χρειαστεις και  μια prs ;D

www.mario-art2.blogspot.com

www.mario-art.blogspot.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε Άρη λέω να σε βοηθήσω αν κ διαφωνώ με αρκετά από τα σχόλια άλλων μελών εδώ μέσα για χαζές γυναίκες κλπ. Θα τα παραβλέψω μήπως και σώσεις τα λεφτά σου.

 

Λέω να δανειστείς μια όποια ακουστική / κλασσική από κανένα φίλο σου και να κάνεις τη δουλειά σου. Κρίμα να τα πετάξεις για το 'να μ αγαπάς μόνο'.

Προτείνω μάλιστα να κρατήσεις τα 200-300ε και να γραφτείς σε μια σχολή χορού για latin όπου θα ασχολείσαι με αρκετές παραπάνω από μια γυναίκες, συν την δανεική ακουστική, είναι win-win situation. Δε θα χρειάζεται να παρακαλάς το θεό και τους συμφορουμίτες.

 

Αυτή είναι η σοβαρή και όντως φιλική μου απάντηση.

Έχω και μια λίγο πιο ειρωνική η οποία είναι κρίμα να μην ειπωθεί:

 

Θυμήσου να μας πεις πως πήγε να το βάλουμε στα απαντημένα :P

 

Seriously κάνω πλάκα, αλλά το ξεχειλώσατε το θέμα για μια ακουστική που δεν σε πολυενδιαφέρει κιόλας :D

 

Eβελινα , κανουμε πλακα βεβαια αλλα θελω μια κιθαρα ηλεκτρακουστικη γενικοτεςρα... Απλα το κοριτσι ειναι η αφορμη... Ασε γιατι της εχω κανει πολλα και θελω να την γλυκανω λιγο...

 

Ανεξαρτητα απο αυτο παντως χρειαζομαι μια ηλεκτρακουστικη , βασικων προδιαγραφων για να παιζω κανενα ηρεμο ακοπανιαμεντο... Ομως επειδη ειμαι πολυ αγριος στα ακουσματα μου δεν θελω κατι πολυ ακριβο γιατι δεν θα την χρησιμοποιω σε καθημερινη βαση... αλλα σε μηνιαια πιθανοτατα...

 

Ή οποτε της κανω βλακειες , θα την χρησιμοποιω για να την γλυκαινω... 8) 8)

 

Αληθεια με αυτην την ηλεκτρακουστικη , την φεντερ εννοω , θα μπορω να της παιξω σεπουλτουρα ? ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αληθεια με αυτην την ηλεκτρακουστικη , την φεντερ εννοω , θα μπορω να της παιξω σεπουλτουρα ? ;D ;D ;D ;D ;D ;D

 

Οχι με τίποτα... Για σεπουλτούρα χρειάζεσαι τελεκάστερ... ;D ;D ;D ;D

 

Άσχετο, αλλά επειδή μίλησες για το logo, να ξέρεις ότι οι fender δεν έχουν και την καλύτερη φήμη σαν ακουστικές.

...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι με τίποτα... Για σεπουλτούρα χρειάζεσαι τελεκάστερ... ;D ;D ;D ;D

 

Άσχετο, αλλά επειδή μίλησες για το logo, να ξέρεις ότι οι fender δεν έχουν και την καλύτερη φήμη σαν ακουστικές.

 

Aυτη που σκεφτηκα να παρω αξιζει τελικα ? Υπαρχει κατι καλυτερο σε αυτο το μπατζετ...?

Βασικα θα επαιρνα σκετη ακουστικη αλλα σκεφτομαι οτι ποτε δεν ξερεις , μπορει και να τχρειαστει να παιξω με κανενα ενυσχητη...

 

Ποιες εταιριες εχουν καλη φημη ?

 

Τι διαφορα εχουν οι οβεισον απο τις αλλες ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπορει και να τχρειαστει να παιξω με κανενα ενυσχητη...

Σε αυτά τα λεφτά...έτσι κι αλλιώς τα ηλεκτρικά είναι της πλάκας...και σε ενισχυτή να τη βάλεις, θα ψάχνεις για προενίσχυση μετά.

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου