Προς το περιεχόμενο

R.I.P. Kurt Cobain...


S9F

Προτεινόμενες αναρτήσεις

αν και ειμαι κατα των talent shows...To concept αυτου του σοου - το γεγονος οτι οι κριτες ειναι γυρισμενοι πλατη..και κρινουν βαση φωνης και οχι βαση φωνης -παρουσιαστικου...κανει το σοου ιδιαιτερα ελκυστικο... Η συγκεκριμενη πιτσιρικα με κερδισε παντος..{Αυτη και η ενορχηστρωση του κομματιου..{ειδατε τη μπαντα απο πισω κυριοι του ΑΝΤ1 ΣΤΑΡ-ΣΚΑΙ...ΚΛΠ?????}

Κατι που βοηθαει....επισης ειναι οτι η Αγκιλερα..ειναι στην κριτικη επιτροπη .

Τουλαχιστον εχουμε ενα κριτη που τουλαχιστον ...τα λεει!! ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 127
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Ο λόγος που τιμώ τους Νιρβάνα είναι για τη μουσική που άφησαν.

 

agree

 

..η μονη περιεργεια που εχω οπως και σε καθε μουσικο που την ''κανει'' για τον αλλο κοσμο,ειναι πως θα ηταν η καριερα του εαν δεν ''εφευγε''..

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελπιζω να μου επιτραπει να κλεισω αυτο το Thread...με μια φανταστικη version ενος κομματιου των Nirvana..

H τυπισσα μου εφτιαξε το βραδυ,..

ελπιζω να σας φτιαξει και το δικο σας.

Ειναι απο ενα καινουργιο show που αυτη τη στιγμη παιζετε στην Αμερικη.

 

Η Rebecca Loebe δεν ειναι και καμμια τυχαία. Είναι δουλευταρου και ταλενταρα . This folk-singing Berklee College of Music graduate is no stranger to paying dues. For the past four years, she's traveled through 35 states playing shows in every conceivable venue. She jams on her dad's old guitar and funded her last album with donations from fans.

Πρωτο album το 2004.

http://en.wikipedia.org/wiki/Rebecca_Loebe

http://www.myspace.com/rebeccaloebe

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η συγκεκριμενη πιτσιρικα με κερδισε παντος.

που να ακούσεις και τους άλλους του show της Αμερικής και έναν της Ολλανδίας....

 

{Αυτη και η ενορχηστρωση του κομματιου..{ειδατε τη μπαντα απο πισω κυριοι του ΑΝΤ1 ΣΤΑΡ-ΣΚΑΙ...ΚΛΠ?????}

Κατι που βοηθαει....επισης ειναι οτι η Αγκιλερα..ειναι στην κριτικη επιτροπη .

Τουλαχιστον εχουμε ενα κριτη που τουλαχιστον ...τα λεει!! ;D

+1

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν και ειμαι κατα των talent shows...To concept αυτου του σοου - το γεγονος οτι οι κριτες ειναι γυρισμενοι πλατη..και κρινουν βαση φωνης και οχι βαση φωνης -παρουσιαστικου...κανει το σοου ιδιαιτερα ελκυστικο... Η συγκεκριμενη πιτσιρικα με κερδισε παντος..{Αυτη και η ενορχηστρωση του κομματιου..{ειδατε τη μπαντα απο πισω κυριοι του ΑΝΤ1 ΣΤΑΡ-ΣΚΑΙ...ΚΛΠ?Huh??}

 

+1 και απο μενα  :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου